Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ktoś coś doradzi?

Norwegia Szwecja Grupa Wyjazd Wędkowanie

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Wioleta

Wioleta

Początkujący

• Members
  • 2 postów

Napisano 16 wrzesień 2016 - 13:33

Witam serdecznie. Szukam od jakiegoś czasu czegoś na temat wyjazdu grupowego na ryby do Norwegii lub Szwecji i jest wiele ofert które mają różne opinie na rożnych forach. Może ktoś z was był już na takiej wyprawie i się wypowie (doradzi) gdzie i z której firmy najlepiej skorzystać. Lub  ktoś z was organizuje taki wyjazd w najbliższym czasie???  Fajnie by było gdyby udało się w tym roku, jeżeli nie to marzec 2017.  Dodam że to ma być prezent dla męża (zapalonego wędkarza) który od zawsze marzy o takiej przygodzie ale nigdy nie ma czasu by coś ogarnąć, a jeśli ja wszystko opłacę i załatwię to nie będzie miał wymówki i jestem pewna że z radością pojedzie. 

#2 okonhel

okonhel

Weteran

• Members
  • 222 postów

Napisano 16 wrzesień 2016 - 13:44

Byłem w Szwecji (Valdemarsvik) z Eventour Fishing - polecam.

#3 Wioleta

Wioleta

Początkujący

• Members
  • 2 postów

Napisano 16 wrzesień 2016 - 15:40

Byłem w Szwecji (Valdemarsvik) z Eventour Fishing - polecam.

Mógłby Pan w skrócie streścić pobyt, jak udały się połowy ile wyniosła podróż. Był Pan z grupą, indywidualnie czy przewodnikiem wędkarskim? Jeżeli miał pan zastrzeżenia to jakie. Czy dają oni sprzęt? Oraz czy starać się jeszcze w tym roku czy lepiej już na wiosnę?

#4 okonhel

okonhel

Weteran

• Members
  • 222 postów

Napisano 16 wrzesień 2016 - 18:16

Wysłałem PW

#5 zoja67

zoja67

Początkujący

• Members
  • 1 postów

Napisano 23 listopad 2016 - 14:24

okonhel wyślesz mi też?

#6 wieslaw

wieslaw

Początkujący

• Members
  • 2 postów

Napisano 02 maj 2017 - 15:32

We wrzesniu tj.1.09-16. 09.2017 /15 dni / wybieramy sie z zona samochodem na Szkiery Sw Anny Szwecja. Dom jest wygodny ladnie polozony. lodz na wyposazeniu ,motorowka i rowery do wypozyczenia.Cena 15 noclegow jest uzalezniona od ilosci osob 180 Euro- 1os ,310Euro- 2os, 380 Euro -3os.Szczegoly na email wieslaw.rychter@op.pl.

Pozdrawiamy wieslaw i Teresa

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Norwegia, Szwecja, Grupa, Wyjazd, Wędkowanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych