Skocz do zawartości

Sklep Dragon

Polecamy

Zapraszamy do sklepu

Zaprzyjaźnieni

Dobry Wędkarz
ZPW
WWG-Wędkujący Internauci najlepsza strona dla wędkarzy

Zdjęcie

Karasie

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 feeder

feeder

Weteran

• Members
  • 429 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, samochody, fotografia, wędrówki

Napisano 20 June 2006 - 10:10 AM

mam pytanko jak łowic karasie na bata icon_razz.gif łowie na nieduzym stawie gdzie głebokość nieprzekracza 2 metrów icon_wink.gif jaki najlepiej dobrać zestaw i co na haczyk?? thx

#2 matihh

matihh

Weteran

• Members
  • 117 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo ,siłownia ,turystyka ,piwo

Napisano 20 June 2006 - 10:39 AM

Witam.
Daj główną żyłkę 12mm, przypon 10mm, spławik 1g, a haczyk 14.
Szukaj takiego miejsca żeby była roślinność wynurzona i zanurzona.
Co do przynęty maż duże pole do popisu np: czerwony robak, pęczak, kukurydza, białe, skórka chleba.
Jeżeli jest dużo drobnicy proponuje nęcić pęczkiem lub kukurydzą, a obciążenie skupić w jednym miejscu.
Przynętę umieść nad dnem, ale próbuj również z gruntu. icon_wink.gif
Pozdro. icon_smile.gif

#3 antisemitex

antisemitex

Wędkarz

• Members
  • 75 postów

Napisano 20 June 2006 - 05:00 PM

Według mnie najlepiej łapać karasie tam gdzie jest dużo żęsy wodnej.Im więcej roślin tym lepiej.Żłkę poleciłbym trochę mocniejszą niż przedmówca tak 0,14 główna i 0,12 przypon zracji tego że najprawdopodobniej w łowisku będzie dużo zaczepów.

#4 feeder

feeder

Weteran

• Members
  • 429 postów

Napisano 20 June 2006 - 07:50 PM

aha ok thx icon_wink.gif nom własnie w tym łowisku jest bardzo dużo drobnicy aż strach ;/ a teraz wlsanie wrucilem z rybek i złapałem 10 płoteczek na bacika icon_biggrin.gif a mój koleś na spinning dwa szczupaki i 4 okonie icon_razz.gif ale niestety karasi niebylo ;/ uuuu

#5 arcio99

arcio99

Szajbus

• Members
  • 2335 postów
  • Zainteresowania:wędkowanie, motoryzacja

Napisano 22 June 2006 - 07:29 AM

u mnie w stawiku karaski biorą tylko na chleb:) jak lowilem na chleb to bran bylo duzo, jak na białego, ustały... pzdr!!
.....::::: !! WODOM CZEŚĆ !! :::::.....

Piszę poprawnie po polsku

#6 antisemitex

antisemitex

Wędkarz

• Members
  • 75 postów

Napisano 22 June 2006 - 10:57 AM

Na krasie nie ma lepszej przynety od czerwonego robaka wijącego sie na haczyku.Ale robaka trzeba zmieniac zeby nie lapac na nie ruszajacego sie trupa bo wyniki beda male albo zeowe.Nie opłaca sie karasia necić kupną zaneta.Otreby+bulka tarta+duza ilosc robakow+ziemniaki drobno pokrojone i bedzie dobrze.

#7 feeder

feeder

Weteran

• Members
  • 429 postów

Napisano 22 June 2006 - 12:51 PM

aha ok sprubuje tak jak muwicie icon_razz.gif w sobote nastepna wyprawa albo jzu jutro kto wie icon_biggrin.gif

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Toggle shoutbox Shoutbox

@  wolfik : (01 September 2015 - 01:29 PM) @esox2b to nie jest reanimacja tylko zmiana :)
@  esox2b : (01 September 2015 - 12:26 PM) Dzięki za wyjaśnienie co znaczy "gość" i "użytkownicy". Jeśli około czterdziestu użytkowników (z grona ponad 13700 zarejestrowanych) to nic dziwnego... Trudno nie zauważyć - z przykrością - że forum ma tendencję do zaniku. Naprawdę chciałbym aby zmiany te przyczyniły się do większej aktywacji Forum. Obawiam się, że to nieco spóźniona reanimacja.Ponieważ to nie miejsce na polemikę ... kończę i Pozdrawiam !
@  wolfik : (01 September 2015 - 11:08 AM) @esox2b ale co w tym dziwnego? Użytkownicy to zalogowani, goście to niezalogowani.
Pokazuje statystyke za ostatnie 5 minut
@  esox2b : (01 September 2015 - 10:46 AM) Przed chwilą było 0 użytkowników i 39 gości ... To chyba nie przez zmiany na forum?
@  Arti/W-wa : (31 August 2015 - 10:00 PM) Co do mobilnej wersji strony - to chyba najważniejsza zmiana, faktycznie
@  Arti/W-wa : (31 August 2015 - 10:00 PM) zobaczymy jak search będzie działał, jakoś nie korzystałem jeszcze - zawsze szukam na piechotę :P
@  wolfik : (29 August 2015 - 09:40 AM) @Arti/W-wa no i chyba najwazniejsza rzecz - responsywna wersja strony (mobilna)
@  wolfik : (29 August 2015 - 08:18 AM) @Arti/W-wa ficzery, ot chociażby rozbudowany i dobrze działający:
http://www.splawik.c...arch_app=forums
@  wolfik : (29 August 2015 - 07:42 AM) @Arti/W-wa przyprowadź kolegów, będzie nas więcej :)
@  wolfik : (29 August 2015 - 07:41 AM) @Arti/W-wa czas ustawiasz sobie sam w panelu.
@  Arti/W-wa : (28 August 2015 - 10:09 PM) z resztą, co tu sprzątać? środek sezonu a tu 50 aktywnych użytkowników (w ciągu ostatnich 5 minut)

1 użytkowników, 49 gości, 0 anonimowych
@  Arti/W-wa : (28 August 2015 - 10:06 PM) @wolfik, jakie to ficzery wpływają teraz na większą użyteczność forum? Bo z punktu widzenia zwykłego usera nie widzę żadnych, może w panelu moderatorskim jest coś więcej ale nie widzę, żeby tu ktokolwiek sprzątał.. :P Ot, po prostu ktoś ziścił swoją zachcewankę a reszta musi się przyzwyczaić...
@  Arti/W-wa : (28 August 2015 - 10:00 PM) zmieniliście szatę forum to może by i tak zegar ustawić, co?
@  wolfik : (28 August 2015 - 09:02 AM) Szybkość ładowania strony jest dużo większa co daje większy komfort użytkowania
@  wolfik : (28 August 2015 - 09:01 AM) @OLEK NAUTIC przyzwyczaisz się, po tylu latach patrzenia na stara wersję też na początku wydawało mi się dziwnie, ale po 2 dniach zacząłem odkrywać i doceniać nowe :)
@  OLEK NAUTIC : (28 August 2015 - 07:43 AM) Dla mnie stare forum było bardziej przejrzyste, to moje zdanie. Szybkość? Do pisania i czytania postów?
@  OLEK NAUTIC : (28 August 2015 - 07:38 AM) @wolfik przecież sam wiesz, że nie chodzi o przerost w angielskim
@  wolfik : (27 August 2015 - 02:25 PM) Pod względem użyteczności jesteśmy teraz lata świetlne do przodu. Poklikasz trochę i sam zobaczysz, że jest o wiele wygodniej i czytelniej niz było.
No i szybciej.
@  wolfik : (27 August 2015 - 02:23 PM) @OLEK NAUTIC brak spolszczenia w niektórych miejscach jest przerostem formy nad treścią ? :)
@  OLEK NAUTIC : (27 August 2015 - 12:01 PM) Jak dla mnie to forma przerosła treść w nowej odsłonie forum. Poprzednie było bardziej przejrzyste, daty i godziny mogły być polskie. Teraz wszystko przypomina inne forum. Takie skromne moje zdanie. Teraz chciałem wysłać lub opublikować a tu SHOUT