Skocz do zawartości

Zdjęcie

pomoc przy doborze spinningu

68 odpowiedzi w tym temacie

#61 awel

awel

Wędkarz

• Members
  • 44 postów

Napisano 22 lipiec 2016 - 13:00

jeszcze takie pytanie czym rozni sie akcja szczytowa fast i slow ktora jest lepsza dla wedki 210cm cw2-10 czy jest roznica w lowieniu rzeka jezioro itd itp

#62 Sith

Sith

Weteran

• Members
  • 354 postów
  • Zainteresowania:sex, spinning, żeglarstwo

Napisano 24 lipiec 2016 - 08:43

Coś nie tak chyba z tym wysłaniem na twój koszt? Jeśli po tym jak obmierzysz wędkę stwierdza, że odbiega od wzorca to sami powinni zapewnić kuriera w obie strony? Ja bym nie odpuścił..

Dokładnie.

Poza tym reklamacje składaj do sklepu, a nie bezpośrednio do producenta.

Ponadto, jeśli towar kupiony przez internet jest wadliwy, możesz w terminie 14 dni zwrócić.

Po trzecie, ja bym nie wyrzucał, moim zdaniem to się dotrze.

#63 awel

awel

Wędkarz

• Members
  • 44 postów

Napisano 24 lipiec 2016 - 09:40

odezwali sie po dlugich i ciezkich ze sklepu wiec we wtorek im to wysylam , maja mi jutro dac znac czy mi to wymienia na drozsza lepsza wedke czy beda odsylali do producenta  jak chca niech odsylaja mi to wisi ale juz niech mi tej wedki nie przysylaja wiecej a koszty wysylki niestety sa po mojej stronie

#64 awel

awel

Wędkarz

• Members
  • 44 postów

Napisano 25 lipiec 2016 - 11:35

Dzisiaj wysylam to gowno do sklepu chociaz i oni i dam twierdzi ze to sie zetrze ale maja mi wymienic z moja doplata na okume black rock 218 cw 1-10

#65 Sith

Sith

Weteran

• Members
  • 354 postów

Napisano 25 lipiec 2016 - 13:01

(...) oni i dam twierdzi ze to sie zetrze (...)

To samo Ci napisałem.

OKUMA to też przyzwoita firma, ale ceny mają zdecydowanie zawyżone, nawet w stosunku do dość drogiego DRAGON-a.

#66 awel

awel

Wędkarz

• Members
  • 44 postów

Napisano 25 lipiec 2016 - 13:32

Stekania przy tym bylo co nie miara i w sklepie i w firmie dam a co do okumy w sumie moglem brac dragona bo sie zatanawialem ale okuma byla najlzejsza i to mnie przekonalo

#67 Sith

Sith

Weteran

• Members
  • 354 postów

Napisano 26 lipiec 2016 - 04:51

(...) moglem brac dragona bo sie zatanawialem ale okuma byla najlzejsza i to mnie przekonalo

Szkoda, DRAGON to jednak klasa a kilka gram nie robi różnicy.

Użytkownik Sith edytował ten post 26 lipiec 2016 - 04:52

#68 awel

awel

Wędkarz

• Members
  • 44 postów

Napisano 26 lipiec 2016 - 07:47

ale ta okuma miala bardzo dobre recenzje a najlepsze jest to ze firma dam mnie przekonywala zebym jakas ich wedke bral ale powiedzialem ze wszystko z ich znaczkiem i wszystko co obok lezy szerokim lukiem ;-)

#69 barewar

barewar

Początkujący

• Members
  • 2 postów

Napisano 03 wrzesień 2016 - 15:05

Witam

koledzy pomóżcie - jestem totalnym amatorem i poszukuję wędki na która będe łowił na rzece, na jeziorze z brzegu i od czasu do czasu z łodki ( z pomocnikiem)

jako,że posiadam juz jeden spining cw 10-30

w grę wchodza te kije:

1) Dragon Viper Pro Catfish 305cm cw 40-120

2) Dragon Magnum Ti Salmon 305cm cw 30-70

3) Abu Devil Spin 1002  305 cm cw 40-80

jako przynęty mam kilka wiekszych blach parę wahadłowek , wieksze kopytka i woblery

dziekuje

Rzeczywiście strasznie długie jak na łódkę heh. Ja mam Diplomat Pike Spin 2, 40 metra. Bardzo sobie chwale ta Abu Devil Spin 1002  305 cm chyba miałem w ręku fajny uchwyt. Ale i tka został bym przy mojej a nie wiele droższa grosze.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych