Skocz do zawartości

Zdjęcie

pomoc przy doborze spinningu

68 odpowiedzi w tym temacie

#41 awel

awel

Wędkarz

• Members
  • 44 postów

Napisano 20 lipiec 2016 - 08:27

na taka lajbe to juz spalinowka chyba lepsza tylko nie wiem jak i gdzie te strefy ciszy sa ogarniete

#42 Sith

Sith

Weteran

• Members
  • 354 postów
  • Zainteresowania:sex, spinning, żeglarstwo

Napisano 20 lipiec 2016 - 10:16

Dałby radę, używałem do niej słabszego elektryka i było OK. Ma zresztą pelną instalację elektryczną pod silnik, w środku oświetlenie, baterie słoneczne do ładowania, tablicę rozdzielczą itd itp. Brakuje tylko silnika i akumulatora.

Ps

A może chcesz ja kupić, razem z przyczepką samochodową? :wink:

Użytkownik Sith edytował ten post 20 lipiec 2016 - 10:17

#43 awel

awel

Wędkarz

• Members
  • 44 postów

Napisano 20 lipiec 2016 - 12:59

hehe no lodke masz fajna :-) ja poki co nie mysle o kupni łódki bo to problem z trzymaniem przechowywaniem wozeniem itd , myslalem chwile na temat pontonu bo w przechowywaniu i transporcie poreczny ale znowu problem nad woda , lodke do pomostu przypniesz i bedzie czekala a ponton w nocy roznie, ktos przyjdzie powietrze wypusci zwinie i zawinie a znowu co rano go dymac a wieczorem skladac to tez mordega wic pozostaje posilkowac sie lodkami z wypozyczalni na szczescie nie brakuje ich i maja calkiem dobra jakosc

p.s przyszla mi dzisiaj kolejna paczka a wiec wedka dam i hm... jak dla mnie troche tandeta i troche niedorobka jak naklada sie jedna czesc na druga to nie wchodzi do konca chociaz siedzi sztywno ale jak na moj gust powinna wlazic do konca moze to sie z czasem wyrobi moze tak bedzie, gdyby nie to ze kosztowala groszowe sprawy to bym sie wkurzyl, kolowrotek dragona calkiem fajny chociaz troche ciezki ( a i tak wybieralem najlzejszy w tych pieniadzach ale zeby pare lozysk mial i nie rozsypal sie za chwile) ogolnie moze byc czekam na tego dzika 3,05 moze bedzie dzisiaj

#44 awel

awel

Wędkarz

• Members
  • 44 postów

Napisano 20 lipiec 2016 - 19:45

Poskladalem ta wedke pare razy i tak jak naisalem niedorobka niby DAM dobra firma ale jak widac zrobili moim zdaniem kiche bo jedna czesc nie wchodzi w druga do konca zostaje 2cm i calosc rozlozonej wedki jest 212 zamiast 210 napisalem im maila zobacze co dalej w zalaczniku zdjecie o ike sie zalaczy i o ile bedzie cos mozna wykminic z niego

Załączone miniatury

• IMG_20160720_200554727.jpg
  • IMG_20160720_200554727.jpg

Użytkownik awel edytował ten post 20 lipiec 2016 - 19:47

#45 Arti/W-wa

Arti/W-wa

Weteran

• Members
  • 200 postów

Napisano 20 lipiec 2016 - 21:41

Tak was obserwuję sobie tutaj i też miałem coś tam skrobnąć ale raz, że z reguły byłem na smarcie a też i po mojemu chłopakowi radzicie... :P

Ale, w związku z tym pytaniem

Ps

A może chcesz ja kupić, razem z przyczepką samochodową? :wink:

i jeśli to aktualne, bo już raz skrzata sprzedawałeś :P, zaproszę kolegę na PW i tam się wymienimy telefonami. howgh!

#46 Arti/W-wa

Arti/W-wa

Weteran

• Members
  • 200 postów

Napisano 20 lipiec 2016 - 21:46

Poskladalem ta wedke pare razy i tak jak naisalem niedorobka niby DAM dobra firma ale jak widac zrobili moim zdaniem kiche bo jedna czesc nie wchodzi w druga do konca zostaje 2cm i calosc rozlozonej wedki jest 212 zamiast 210 napisalem im maila zobacze co dalej w zalaczniku zdjecie o ike sie zalaczy i o ile bedzie cos mozna wykminic z niego

a co do tego składania wędki, to nie wchodzi inaczej? Sam kupiłem ostatnio DAMa i jestem cholernie zadowolony.

Jeśli to faktycznie taki bubel, to chyba jedynie zwrot do sklepu wchodzi w grę. Dlatego przy zakupach niektórych zabawek preferuję najpierw dokładne obmacanie 

#47 awel

awel

Wędkarz

• Members
  • 44 postów

Napisano 21 lipiec 2016 - 03:39

a co do tego składania wędki, to nie wchodzi inaczej? Sam kupiłem ostatnio DAMa i jestem cholernie zadowolony.

Jeśli to faktycznie taki bubel, to chyba jedynie zwrot do sklepu wchodzi w grę. Dlatego przy zakupach niektórych zabawek preferuję najpierw dokładne obmacanie 

jak to mowia ni chu chu , jak by jej nie skladac nie wejdzie do konca zawsze zostaja te 2 cm i jest wcisnieta na maxa ze ciezko pozniej to wyjac , szajs i tandeta

#48 Sith

Sith

Weteran

• Members
  • 354 postów

Napisano 21 lipiec 2016 - 04:43

Awel, to nie jest niedoróbka. Tak ma być, z czasem wytrze się, wyrobi i będzie wchodzić do końca, za to nie będzie absolutnie żadnych luzów.

Inna sprawa, że tani sprzęt z renomowanych firm nie jest najlepszy, nie przykładają się do tego, tanie, to tanie. Jeśli tani sprzęt to z firm, które na taki segment się nastawiają (JAXON, KONGER).

Arti, odezwę się.

#49 awel

awel

Wędkarz

• Members
  • 44 postów

Napisano 21 lipiec 2016 - 04:54

Awel, to nie jest niedoróbka. Tak ma być, z czasem wytrze się, wyrobi i będzie wchodzić do końca, za to nie będzie absolutnie żadnych luzów.

Inna sprawa, że tani sprzęt z renomowanych firm nie jest najlepszy, nie przykładają się do tego, tanie, to tanie. Jeśli tani sprzęt to z firm, które na taki segment się nastawiają (JAXON, KONGER).

Arti, odezwę się.

wlasnie tego nie bylbym taki pewny bo to w sumie moj trzeci spining pierwszy byl jakis no name tani jak barszcz drugi to catana ( czekam teraz na tego dragona) i wszystko pasowalo i wchodzilo do konca, zastanawialem sie czy wlasnie sie to z czasem nie wyrobi ( tylko z drugiej strony kiedy? jak za miesiac to znaczy ze po sezonie lowienia ona bedzie miala taki luz ze trzeba bedzie pierscienie na ostatni szlif zalozyc:-) a jak za 10 lat to tez lipa), napisalem do sklepu zobaczymy co odpowiedza w kazdym badz razie mi sie to nie podoba

Użytkownik awel edytował ten post 21 lipiec 2016 - 04:56

#50 Sith

Sith

Weteran

• Members
  • 354 postów

Napisano 21 lipiec 2016 - 06:02

Nie panikuj, złącze "dotrze" się po kilku wypadach na ryby, a jak już się dotrze, to luzów nie będzie, nie obawiaj się tego.

Ps

W razie czegoś masz przecież gwarancję, ale nie sądzę, żeby zaszła konieczność skorzystania z niej.

Użytkownik Sith edytował ten post 21 lipiec 2016 - 06:04

#51 awel

awel

Wędkarz

• Members
  • 44 postów

Napisano 21 lipiec 2016 - 06:12

skoro tak mowisz to zobaczymy ostatecznie jakiegos bolu nie ma 80zl toto kosztowalo wiec polamie w cholere i w smietnik ;-)

#52 Sith

Sith

Weteran

• Members
  • 354 postów

Napisano 21 lipiec 2016 - 06:47

Jeśli będziesz ją używał zgodnie z jej przeznaczeniem i parametrami, to nic jej nie grozi. To tak samo jak z dziewczyną, delikatnie, zgodnie z instrukcją... :wink:

#53 awel

awel

Wędkarz

• Members
  • 44 postów

Napisano 21 lipiec 2016 - 07:14

hahaha tu akurat chyba jest odwrotnie wedke mozesz zajechac a kobity nie haha

#54 awel

awel

Wędkarz

• Members
  • 44 postów

Napisano 21 lipiec 2016 - 15:27

no i doczekalem sie przyedl ten dragon to juz rzeczywiscie inna bajka w porownaniu do tego co mam sztywna jak pal azji :-) catana w porownaniu do tego to sprezyna nie kij ale to ma na rzece dawac rade i zobaczymy :-)najwyzej Sith przyjade do ciebie polowic w morzu te trocie i dorsze czy jakies inne rekiny :-)

#55 Sith

Sith

Weteran

• Members
  • 354 postów

Napisano 22 lipiec 2016 - 08:05

Ja mieszkam w samym środku Polski, w Łodzi, więc co najwyżej na szczupaki i bolenie z J. Sulejowskiego... jeśli dadzą się skusić. :wink:

Na trocie i morskie szczupaki musisz umówić się z Okonhelem. :mrgreen:

Użytkownik Sith edytował ten post 22 lipiec 2016 - 08:06

#56 awel

awel

Wędkarz

• Members
  • 44 postów

Napisano 22 lipiec 2016 - 08:29

heheh damy rade :-) pisalem z firma dam odnosnie tej wedki i wychodzi chyba ze to jednak knot mam im jeszcze pomoerzyc co i jak w co i ile wchodzi i zobaczymy ale raczej wyrzuce to w smietnik

#57 Sith

Sith

Weteran

• Members
  • 354 postów

Napisano 22 lipiec 2016 - 09:08

Szkoda wyrzucać, reklamuj.

#58 awel

awel

Wędkarz

• Members
  • 44 postów

Napisano 22 lipiec 2016 - 09:42

mozna tylko tak naprawde to oszczednosc na flaszke. wyslac musze na swoj koszt odesla tez na moj wiec wyjdzie ze 60zl a za wedke dalem 85 wiec wole wypierniczyc to w smietnik zamiast sie denerwowac i kupic jakas okume black rock 1-10 albo dragona vipera o takim samym cw

#59 Arti/W-wa

Arti/W-wa

Weteran

• Members
  • 200 postów

Napisano 22 lipiec 2016 - 11:51

Coś nie tak chyba z tym wysłaniem na twój koszt? Jeśli po tym jak obmierzysz wędkę stwierdza, że odbiega od wzorca to sami powinni zapewnić kuriera w obie strony? Ja bym nie odpuścił..

#60 awel

awel

Wędkarz

• Members
  • 44 postów

Napisano 22 lipiec 2016 - 12:01

obawiam sie ze jak zglaszasz reklamacje przynosisz towar do sklepu a tutaj wysylasz do firmy to samo ze zwrotem wiec nie bede sie boksowal za 85zl dziaiaj pomierze to wieczorem i zobacze co powiedza w firmie DAM a jako ciekawostka i chyba juz norma wczoraj napisalem maila do sklepu internetowego z zapytaniem i co dalej odpowiedzi oczywiscie nie otrzymalem

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych