Skocz do zawartości

Zdjęcie

2 demonstracja pod PZW, 07.06. godz 12.00

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Wędkarstwo U Zbyszka

Wędkarstwo U Zbyszka

Wędkarz

• Members
  • 19 postów

Napisano 01 czerwiec 2016 - 09:27

Zachęcamy do wzięcia czynnego udziału w demonstracji a osoby zainteresowane dyskusją merytoryczną i przedstawieniem postulatów, zapraszamy do naszego Centrum Dowodzenia default_smile.png

20160422_112736.thumb.jpg.2454095bf11dfa

#2 Sith

Sith

Weteran

• Members
  • 354 postów
  • Zainteresowania:sex, spinning, żeglarstwo

Napisano 01 czerwiec 2016 - 14:53

Myślicie Koledzy, że demonstracjami cośkolwiek załatwicie? To dla ochłody przeczytajcie sobie dwa artykuły na ten temat w czerwcowym numerze WW. Inaczej nie da się tego nazwać jak ble, ble, ble i wazelina na tę część pleców prezesa, gdzie tracą one swoją szlachetną nazwę. Ale przynajmniej dowiecie się, że to nie NASZE wody i wielkie g**** do nich mamy i gdzie ma nas Zarząd "Gówny"!

Dopóki istnieje ten zmurszały twór jakim jest PZW, bez głębokiej reorganizacji i pozbycia się przyklejonych do stołków "leśnych dziadów" i to nie tylko w ZG, ale i w wielu ZO, nic się nie zmieni.

Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo, że chodzi o pieniądze... :evil:

Użytkownik Sith edytował ten post 01 czerwiec 2016 - 14:59

#3 wahlul

wahlul

Szajbus

• Members
  • 1569 postów

Napisano 10 czerwiec 2016 - 10:18

Ja wiele razy pisałem, że jedynym skutecznym sposobem byłby bunt zbiorowy. Gdyby większość wędkarzy nie zapłaciła składek, to oni by zrozumieli że ich kolesie od sieci nie zapłacą tyle by związek się utrzymał. Niestety szanse na to są marne, bo po pierwsze pozycja monopolisty daje im przewagę, po drugie mają wsparcie całej świty tkwiącej w tym układzie, a po trzecie większość wędkarzy nie jest świadoma problemu i nawet ciężko by było dotrzeć do wszystkich z tą inicjatywą. Gdyby się jednak udało, to można by było rozpierniczyć beton w ciągu góra dwóch lat. Niestety nie widzę wielkich szans na powodzenie takiej akcji.

Dlatego uważam że te protesty jak najbardziej mają sens, tylko powinny być kierowane do zarządu okręgu. To tam tkwi problem i tam powinny zajść zmiany.

Drugą opcją jest działanie we własnym zakresie, czyli wybory do władz kół i potem wyżej, ale tu znowu wracamy do tego, ilu członków ma czas, siłę i ochotę brać w tym udział?

Zbyszku, mam nadzieję że do trzech razy sztuka i następnym razem uda mi się Was wesprzeć na Twardej.

Вода это колыбель разумной жизни.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych