Skocz do zawartości

Zdjęcie

Naprawa wędki Fish Hunter 300 float, urwana szczytówka.

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Userr1

Userr1

Początkujący

• Members
  • 4 postów

Napisano 26 maj 2016 - 11:34

Witam.

Posiadam, prawie nową nie używaną wędkę  Mikado Fish Hunter 3,0m cw: 30. Wędka doznała złamania szczytówki i teraz po wklejeniu nowej końcówki ma 2,7m - ma tylko trzy (łącznie z szczytówką te przelotki, między przed ostatnią przelotką, a szczytówką odstęp to 72cm.) - nie wiem czy coś z niej będzie, czy nie za duży odstęp?

Boje się, że z tak dużym odstępami, wędka nie wytrzyma i się złamie. Byłem w wędkarskim i Pan jedynie miał samą końcówkę którą wkleił, a nie posiadał takiej dodatkowej przelotki, żeby dać pomiędzy szczytówkę a przelotkę.

Jak Państwo myślą, można na takiej wędce łowić, czy należy odkleić ta wklejoną końcówkę i znaleźć gdzieś dodatkową przelotkę i ponownie wkleić tą końcówkę?

W sumie to nawet nie jestem pewny, czy tam wcześniej była ta przelotka po drodze czy nie. Wędka z opisu posiada trzy sekcje, teraz łącznie z tą końcową przelotką ma właśnie trzy te oczka. Pytanie jak liczymy te sekcje czy tylko te ruchome czy ruchome + ta jedna stała z początku?

Użytkownik Userr1 edytował ten post 26 maj 2016 - 16:07

#2 Userr1

Userr1

Początkujący

• Members
  • 4 postów

Napisano 26 maj 2016 - 12:10

Ktoś coś poradzi?

Użytkownik Userr1 edytował ten post 26 maj 2016 - 16:07

#3 wahlul

wahlul

Szajbus

• Members
  • 1569 postów

Napisano 16 czerwiec 2016 - 10:37

Jeśli wędka prawie nowa to pewnie na gwarancji. Zadzwoń do serwisu i zapytaj co można zrobić? Zwykle idą na rękę klientowi.

22 732 71 01 - serwis Mikado.

Вода это колыбель разумной жизни.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych