Skocz do zawartości

Zdjęcie

Potrzebuję rady odnośnie edukacji.

#edukacja #pomocy

1 odpowiedź w tym temacie

#1 MirandaW

MirandaW

Początkujący

• Members
  • 1 postów

Napisano 16 kwiecień 2016 - 11:24

Witam! Nie wiem, czy jest to odpowiednia strona do tego typu pytania, ale nie znalazłam takiej, na której są doświadczeni ludzie, którzy mogą pomóc. 

Bardzo chcę studiować ichtiologię, najlepiej morską. Problem tkwi w tym, że nie do końca wiem gdzie. Marzę o tym, aby pracować w przyszłości z rekinami, a właściwie rozwiązywać problem połowu ich płetw. Teraz kończę liceum i mam dylemat, bo nie wiem gdzie i na jakie studia dokładnie się wybrać. Wyczytałam opinie o uczelniach w Krakowie i Gdyni. Czy gdzieś jeszcze są uczelnie, które mogłyby mnie przygotować do mojej pracy marzeń? Studia w Gdyni wydają mi się być najkorzystniejsze, problem w tym, że są bardzo daleko, a ja, wolałabym być bliżej południa, chociaż w ostateczności odległość nie byłaby większym problemem.

Przepraszam, że wstawiam to pytanie na to forum, ale niewiele jest stron internetowych z ludźmi, którzy w ten, czy inny sposób interesują się rybami i mogliby coś wiedzieć, ewentualnie doradzić. 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc :)

#2 OLO

OLO

Szajbus

• Members
  • 1410 postów
  • Zainteresowania:Muzyka ( Workstation Tyros 2 ), fotografika, strategiczne gry komputerowe, rozpoznawanie grzybów, magic the gathering, gry planszowe, sport wszelaki

Napisano 17 kwiecień 2016 - 07:29

Spróbuj znaleźć forum ichtiologiczne, gdzie rozmawiają osoby które takie studia ukończyły. Spytaj też tutaj, tam jest tona mądrych ludzi: http://forum.przyroda.org/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych