Skocz do zawartości

Zdjęcie

zestaw dla początkującego

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 nowy fascynat wędkarstwa

nowy fascynat wędkarstwa

Początkujący

• Members
  • 1 postów

Napisano 11 kwiecień 2016 - 06:04

Witam wszystkich na forum.Chciałbym zakupić swój pierwszy zestaw w życiu do łowienia ryb.Chiałbym się dowiedzieć,co muszę kupić na początek.Chcę wydać max.300 zł

pozdrawiam.

#2 okonhel

okonhel

Weteran

• Members
  • 215 postów

Napisano 11 kwiecień 2016 - 07:08

To jeszcze napisz jaką metodą chciałbyś łowić to prędzej się coś dopasuje

#3 OLO

OLO

Szajbus

• Members
  • 1410 postów
  • Zainteresowania:Muzyka ( Workstation Tyros 2 ), fotografika, strategiczne gry komputerowe, rozpoznawanie grzybów, magic the gathering, gry planszowe, sport wszelaki

Napisano 11 kwiecień 2016 - 09:10

Dokładnie, napisz w jakich wodach oraz jaką metodą chcesz łowić. I omijaj gotowe "super zestawy" na alledrogo ;)

#4 Copino

Copino

Wędkarz

• Members
  • 20 postów

Napisano 06 maj 2016 - 07:11

Szczerze mówiąc to łączna kwota tych 300zł na zakup całego zestawu dla początkującego wędkarza nie jest zbyt imponująca. Może podaj więcej szczegółów odnośnie metody połowu oraz miejsca,wtedy zdecydowanie łatwiej będzie doradzić.

#5 marcin486

marcin486

Początkujący

• Members
  • 3 postów

Napisano 06 sierpień 2016 - 20:46

Nie jest moze imponujaca ale juz mozna cos ciekawego kupic. Wiadomo wszystkiego nie kupisz za to ale wedzisko kolowrotek i niezbedne rzeczy typu zylka haczyki powinny sie zmiescic. Daj znac na jakich wodach planujesz lowic i sie cos dobierze w miare uniwersalnego.

#6 bokek12

bokek12

Początkujący

• Members
  • 6 postów

Napisano 18 sierpień 2016 - 19:06

Jak 300 zl maks chcesz wydac to proponowalbym w miare uniwersalnie podejsc do tematu. Kupic stosunkowo dobrego feedera wtedy dasz rade i z gruntu i na splawik i na zywca polowic. Do tego kolowrotek tez uniwersalny feederowy no i plecionka, ktora dlugo wytrzyma. Tak na szybko propozycja ponizej na oko za 300 zł.

Robinson Kinetik Feeder 3,60m 40-90g
Robinson Method Feeder FD 305 z wolnym biegiem

Zylke lub plecionke juz dobierz pod katem budzetu jaki zostanie w sklepie gdzie bedziesz kupowal sprzet

#7 Sith

Sith

Weteran

• Members
  • 354 postów
  • Zainteresowania:sex, spinning, żeglarstwo

Napisano 19 sierpień 2016 - 04:47

@fascynat widocznie jest średnio zainteresowany naszymi poradami, bo mimo tylu pytań odnoście choćby planowanej metody połowu, nabrał wody w usta...

Jak doradzać komuś jaki pojazd ma kupić, jeśli nie wiadomo, czy chodzi mu o hulajnogę, czy rakietę balistyczną... :mrgreen:

#8 dranik

dranik

Początkujący

• Members
  • 3 postów

Napisano 14 październik 2016 - 11:45

Ja tez jestem początkujący, dopiero będę kupował zestaw dla siebie. Ale już mam upatrzony:) 

Problem ze stopami? Znajdź gabinet podologiczny na Podolodzy.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych