Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kamera podwodna.

31 odpowiedzi w tym temacie

#21 Supergrover

Supergrover

Wędkarz

• Members
  • 32 postów

Napisano 10 listopad 2016 - 07:59

Chciałem nagrać karpie ale pływały tylko płotki i okonie. Niektóre okonie to już spore garbusy.

#22 Supergrover

Supergrover

Wędkarz

• Members
  • 32 postów

Napisano 22 listopad 2016 - 17:55

Woda trącona, więc i jakość pozostawia sporo do życzenia, ale że po raz pierwszy udało mi się nagrać lipienia to ten krótki film postanowiłem wrzucić.

#23 Supergrover

Supergrover

Wędkarz

• Members
  • 32 postów

Napisano 11 grudzień 2016 - 16:27

Spory nurt utrudnia obserwację, ale jedna z ryb przed obiektywem zameldowała się przednia.

#24 Supergrover

Supergrover

Wędkarz

• Members
  • 32 postów

Napisano 20 styczeń 2017 - 20:54

Zapraszam do udziału w konkursie z okazji 300 subów. Nagrody wydaje mi się godne, a formuła konkursu niezbyt wymagająca.

#25 KleniowyZbyszek

KleniowyZbyszek

Początkujący

• Members
  • 2 postów

Napisano 28 styczeń 2017 - 23:00

Ciekawe ujęcia z podwodnej kamery na ataki szczupaków :)

Użytkownik KleniowyZbyszek edytował ten post 28 styczeń 2017 - 23:01

#26 Supergrover

Supergrover

Wędkarz

• Members
  • 32 postów

Napisano 05 luty 2017 - 10:29

Do rozstrzygnięcia konkursu został raptem tydzień. Przypomnę, że dodatkowo wygrać możecie dwa woblery widoczne na zdjęciu.
Szczegóły na filmie powyżej. Zachęcam do udziału. 

Załączone miniatury

• 20170205_095652.jpg

#27 Supergrover

Supergrover

Wędkarz

• Members
  • 32 postów

Napisano 22 luty 2017 - 16:41

Film nie należy do wędkarskich. Zademonstrowałem w nim kamerkę sportową, którą ostatnio kupiłem. Jak sam szukałem info o niej to niestety stwierdziłem, że polskojęzycznych filmów na jej temat prawie nie ma. Coś tam więc postanowiłem wydukać na jej temat.

#28 Supergrover

Supergrover

Wędkarz

• Members
  • 32 postów

Napisano 16 marzec 2017 - 14:03

Гороховая мастырка czyli pasta z grochu.

Jakiś czas temu trafiłem na film gdzie wędkarz ze wschodu łowił własnie na tę pastę. Wyniki miał przednie, a na wędce meldowały mu się głównie karasie i karpie. W ilościach godnych. Wykonanie tej pasty jest stosunkowo proste, a koszt więcej niż przystępny (niecałe 3 zety), więc postanowiłem ją zrobić i przy najbliższej okazji przetestować. Pozostałych chętnych do kombinowania z grochem i kaszą manną odsyłam do poniższego filmu. Pozdrawiam.

#29 Supergrover

Supergrover

Wędkarz

• Members
  • 32 postów

Napisano 31 marzec 2017 - 17:32

Film stricte wędkarski, a nie podwodny ale myślę że nikt zawiedziony nie będzie. Miłego oglądania.

#30 Supergrover

Supergrover

Wędkarz

• Members
  • 32 postów

Napisano 12 maj 2017 - 11:58

Nowy podwodny film po dłuższej przerwie. Zapraszam.

#31 Supergrover

Supergrover

Wędkarz

• Members
  • 32 postów

Napisano 04 czerwiec 2017 - 20:08

Ciąg dalszy szuwarkowej kuchni. Tym razem hicior, co potwierdziły wykonane (na wodzie PZW) testy. Kulki zdecydowanie sprawdziły się w boju, więc z pełną odpowiedzialnością udostępniam film i polecam do samodzielnego wykonania.  

#32 Supergrover

Supergrover

Wędkarz

• Members
  • 32 postów

Napisano 16 czerwiec 2017 - 17:49

Poprzednio samodzielnie zrobiłem kulki proteinowe, a teraz je przetestowałem. Niestety najlepszych momentów zasiadki nie ma, bo organizacyjnie zawaliłem. Jedna karta zapełniła mi się w trakcie nagrywania, a drugą zgubiłem. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych