Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kamera podwodna.

38 odpowiedzi w tym temacie

#1 Supergrover

Supergrover

Wędkarz

• Members
  • 38 postów

Napisano 16 marzec 2016 - 14:34

Witam. Prowadzę kanał na YT gdzie zamieszczam filmy przedstawiające podwodny świat i jego mieszkańców. Chętnych do zapoznania się z materiałem zachęcam do zajrzenia na kanał. Z góry dziękuję.

https://www.youtube....h?v=w6MzRIDf3rs

#2 zamark

zamark

Wędkarz

• Members
  • 15 postów

Napisano 17 marzec 2016 - 13:14

takie podwodne kamreki to fajna sprawa... drogo toto wychodzi? może bym sobie też taką sprawił?..

#3 Supergrover

Supergrover

Wędkarz

• Members
  • 38 postów

Napisano 17 marzec 2016 - 20:52

Sama kamera to koszt 500-600 złotych. Można na tym poprzestać, ale warto dokupić zestaw do kamerowania z dna, a to kolejne 220 zł. Sam miałem to szczęście, że udało mi się uzyskać zniżkę. :)

#4 Supergrover

Supergrover

Wędkarz

• Members
  • 38 postów

Napisano 27 marzec 2016 - 20:45

Dokupiłem kilka nowych gadżetów. Zrobiłem też krótki film z prezentacją tych akcesoriów. Na YT takich filmów jest niewiele, a polskojęzycznych nie ma wcale, więc przełamałem naturalną nieśmiałość i coś tam podukałem na ten temat. Zdecydowanie niszowy temat na YouTube. Zapraszam.

#5 Supergrover

Supergrover

Wędkarz

• Members
  • 38 postów

Napisano 05 maj 2016 - 16:53

Witam. Tym razem krótki film znad wody. Zapraszam do oglądania.

#6 Copino

Copino

Wędkarz

• Members
  • 20 postów

Napisano 06 maj 2016 - 07:16

Bardzo fajna sprawa i mam nadzieję,że z czasem prześlesz więcej filmików o "podwodnym świecie",samo kupno kamerki nie wychodzi drogo bo powiedzmy za te 600zł można meić całkiem niezły model,warto jak słusznie pisze Przedmówca- dokupić zestaw z racji wygody kamerowania.

#7 Supergrover

Supergrover

Wędkarz

• Members
  • 38 postów

Napisano 06 maj 2016 - 07:28

Bardzo fajna sprawa i mam nadzieję,że z czasem prześlesz więcej filmików o "podwodnym świecie",samo kupno kamerki nie wychodzi drogo bo powiedzmy za te 600zł można meić całkiem niezły model,warto jak słusznie pisze Przedmówca- dokupić zestaw z racji wygody kamerowania.

Cały czas próbuję, ale ciężko nagrać coś co nadaje się do zaprezentowania na kanale. Jak kamera w muł nie wpadnie to ... zapomnę zdjąć osłony z obiektywu. :smile: Dla jednych 6 stówek to niedrogo, a dla innych spora suma. Sam należę do tych drugich. Trzeba też pamiętać, że może się zerwać i wtedy te pieniążki nabierają innej wartości. Co innego wydać kasę na coś co służy, a co innego wydać i mieć sprzęt na dnie jeziorka. Sam już jedną kamerkę w ten sposób straciłem. 

Użytkownik Supergrover edytował ten post 06 maj 2016 - 07:32

#8 Supergrover

Supergrover

Wędkarz

• Members
  • 38 postów

Napisano 19 maj 2016 - 19:24

Zapraszam do oglądania i udziału w konkursie. :)

#9 Supergrover

Supergrover

Wędkarz

• Members
  • 38 postów

Napisano 31 maj 2016 - 15:53

Przypominam, że cały czas trwa konkurs w którym wygrać możecie 200 gumek (spinningowych oczywiście) oraz komin z motywem czaszki. Bardzo gustowny. wink.png​ 

#10 Supergrover

Supergrover

Wędkarz

• Members
  • 38 postów

Napisano 15 czerwiec 2016 - 18:39

#11 Supergrover

Supergrover

Wędkarz

• Members
  • 38 postów

Napisano 29 czerwiec 2016 - 06:38

W wolnej chwili zachęcam do obejrzenia relacji z zawodów Pomorskiego Przewodnika Wędkarskiego. Wyjątkowy klimat i ponad 250 kilogramów złowionych ryb. 

#12 Supergrover

Supergrover

Wędkarz

• Members
  • 38 postów

Napisano 16 lipiec 2016 - 08:26

Zapraszam do oglądania kolejnego filmu. Sporo się dzieje. :)

#13 Supergrover

Supergrover

Wędkarz

• Members
  • 38 postów

Napisano 29 lipiec 2016 - 21:36

Zapraszam do obejrzenia części drugiej z Krążna. Tak spektakularna jak poprzednia nie jest, ale jesiotr pływa przed kamerą jakbym mu zapłacił. :) Zachęcam też do udziału w konkursie z okazji 200 subskrypcji. 

#14 Supergrover

Supergrover

Wędkarz

• Members
  • 38 postów

Napisano 11 sierpień 2016 - 20:53

Jeżeli ktoś zdecyduje się poświęcić 4 minuty i obejrzy będzie mi miło :)

Użytkownik Supergrover edytował ten post 11 sierpień 2016 - 20:53

#15 Supergrover

Supergrover

Wędkarz

• Members
  • 38 postów

Napisano 24 sierpień 2016 - 10:00

Jeszcze tylko przez tydzień możecie wziąć udział w konkursie (klik). Zachęcam do udziału. :)

#16 Supergrover

Supergrover

Wędkarz

• Members
  • 38 postów

Napisano 29 sierpień 2016 - 13:46

Gdyby ktoś z forumowiczów znalazł wolną chwilę to zapraszam do obejrzenia filmu z wakacyjnego wędkowania. :) Za ewentualne komentarze, lajki i subskrypcje z góry dziękuję. 

#17 Supergrover

Supergrover

Wędkarz

• Members
  • 38 postów

Napisano 15 wrzesień 2016 - 06:56

Kamera podwodna w serwisie, więc tylko filmy nadwodne póki co.

#18 Tevez

Tevez

Weteran

• Members
  • 225 postów

Napisano 20 wrzesień 2016 - 18:57

Super !

Film ze szczupakiem najlepszy :]

#19 Supergrover

Supergrover

Wędkarz

• Members
  • 38 postów

Napisano 20 wrzesień 2016 - 19:01

Super !

Film ze szczupakiem najlepszy :]

Dzięki. Zapraszam do odwiedzin na kanale i subskrypcji. Teraz kamera jest na naprawie gwarancyjnej, więc nie mam nawet opcji ryb pod wodą poszukać. 

#20 Supergrover

Supergrover

Wędkarz

• Members
  • 38 postów

Napisano 25 październik 2016 - 20:02

Film byłby pewnie dłuższy ale jeden z wędkarzy widząc, że wrzucam coś co chwilę do wody przyczepionego na żyłce ... zadzwonił po Policję w00t.png , bo myślał że kłusuję. W sumie zachowanie godne pochwalenia... szkoda tylko, że mnie nie spytał co robię. wink.png Widać, że sporo ryb choruje na wrzodzienicę.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych