Skocz do zawartości

Zdjęcie

Na Ryby Z Namiotem - Województwo Lubelskie

specjalne prywatne lubelskie tomaszowski zamojski biłgorajski namiot łowisko

Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 aleksx501

aleksx501

Początkujący

• Members
  • 2 postów
  • Zainteresowania:Sprzęt RTV, Gotowanie i oczywiście Wędkarstwo a w szczególności gruntowe.

Napisano 06 marzec 2016 - 23:02

Hej, witam wszystkich  :razz: 

Może temat był poruszany, ale szukając nie znalazłem.

Gdzie w powiecie tomaszowskim, biłgorajskim, zamojskim można by było pojechać na ryby i coś fajnego połapać ? (karp, amur, karaś, leszcz, ogólnie biała ryba).
Chodzi mi głównie o jakieś łowiska specjalne, prywatne stawy gdzie mógłbym np., przyjechać w piątek, rozbić namiot, rozpalić ognisko/grilla, mieć możliwość wędkowania całą dobę, jakiś parking dla samochodu nieopodal itp. i zostać do niedzieli.
Chciałbym wybrać się z kolegami, którzy nie mają kart PZW ani opłat tam porobionych - tak żeby i oni mogli coś połapać a nie tylko ja na swoje dwie wędki.

Metodą jaką chcielibyśmy łowić to grunt i spławik.

Termin - kwiecień/maj i zapewne jak się spodoba to i później  :razz: 
Wiecie coś może na ten temat albo odwiedziliście takie miejsca w w/w powiatach?  (Albo polecacie coś niedaleko tych powiatów?)

Jakie są ceny za takie "nocowanie", karnety, opłaty za wędkowanie, dodatkowe wymagania, opłaty za ryby - choć raczej żadnych ryb nie będziemy zabierać (NO KILL też wchodzi w grę).

Może podrzucicie jakieś namiary albo strony www.

Pozdrawiam i dzięki za pomoc   :wink: 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: specjalne, prywatne, lubelskie, tomaszowski, zamojski, biłgorajski, namiot, łowisko

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych