Skocz do zawartości

Zdjęcie

Lód,sezon 2016R.

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 robson5

robson5

Weteran

• Members
  • 267 postów

Napisano 05 styczeń 2016 - 14:48

Witam,-przede wszystkim, wszystkim pozytywnie "zakręconym pod lodowcom" wszystkiego najlepszego w Nowym 2016 roku,i pytanie- czy już ktoś , gdzieś i coś próbował łowić z lodu????, dziś sprawdzałem grubość pokrywy lodowej na przydomowym stawie ,to lód ma ok.15cm- woj.Warmińsko-mazurskie,jakieś  wieści z okolic Śniardw????,- z góry dzięki za info.

#2 Wedkarz

Wedkarz

Weteran

• Members
  • 213 postów
  • Zainteresowania:wedkarstwo,muzyka,sport

Napisano 05 styczeń 2016 - 20:20

Warszawa lód ok 10-15cm, jakieś małe pstryki. Kilka okonków i płotek. Jutro drugi wypad dam znać :)

POZDRO

C&R!!!!!!!

#3 rusek

rusek

Weteran

• Members
  • 106 postów

Napisano 08 styczeń 2016 - 18:50

Jak nazywa się ten "staw" ? Karłowo? Elegancko że temat kontynuowany hehe. Ja się wybieram w niedzielę na pasiaki :)

#4 robson5

robson5

Weteran

• Members
  • 267 postów

Napisano 08 styczeń 2016 - 22:32

Dziś jez .Legińskie, grubość lodu od 10-20 cm,na mormyszkę 2brania, a na blaszkę 12 okonków, z czego 4 ledwo wymiar, a reszta to by się zamieściła w pudełku na blaszki

#5 bogi124

bogi124

Wędkarz

• Members
  • 90 postów

Napisano 12 styczeń 2016 - 13:21

Wczoraj jezioro Dobskie w pobliżu Fuledy.Lód ok.10cm.Złapałem 64 okonie na rybkę, z czego tylko 12 wymiarowych, w tym dwa po 30cm.
W sobotę na jeziorze Dejguny dwa okonie ale po 28cm. i kilka nie wymiarowych.Wcześniej podobno ładnie garbus brał na Kronowie,wędkarze mówili że nawet komuś dwie sieje się trafiły.Lód 10cm na Kronowie,za Lisim Ogonem strach chodzić bo lód nie grubszy jak 4cm.Ogólnie średni początek sezonu.
pozdrawiam

Użytkownik bogi124 edytował ten post 12 styczeń 2016 - 13:27

#6 Wedkarz

Wedkarz

Weteran

• Members
  • 213 postów
  • Zainteresowania:wedkarstwo,muzyka,sport

Napisano 13 styczeń 2016 - 18:57

Zeszła sobota 06.01.16 j.Dziekanowskie.

Były zawody troszkę ludzi było, a nas trzech dużo pasiaka od15 do 20 parę płotek 15 i jeden ładny gruby 32 cm pasiaczek. Lód 24cm. SUPER ŁOWY. PZOZDRO.

Sobota 16.01 następny wypad.

C&R!!!!!!!

#7 voldius

voldius

Wędkarz

• Members
  • 52 postów
  • Zainteresowania:wędkarstwo oczywiście, filatelistyka, rosliny owadozerne, RPG(komputer i stołowe) reacting historyczny Fantastyka fotografia i łucznictwo historyczne : ]

Napisano 14 styczeń 2016 - 22:03

może koledzy orientują się jak w warszawie sytuacja z lodem ?

#8 voldius

voldius

Wędkarz

• Members
  • 52 postów
  • Zainteresowania:wędkarstwo oczywiście, filatelistyka, rosliny owadozerne, RPG(komputer i stołowe) reacting historyczny Fantastyka fotografia i łucznictwo historyczne : ]

Napisano 19 styczeń 2016 - 18:59

warszawa
około 10-15 cm
okoń dziś ładnie gryzł

#9 kosiarz

kosiarz

Weteran

• Members
  • 111 postów

Napisano 19 styczeń 2016 - 20:23

Gdzie byłeś kolego?

#10 szczupak30

szczupak30

Początkujący

• Members
  • 1 postów

Napisano 22 styczeń 2016 - 07:06

jastrzebie zdrój , 14 cm - 15cm lodu ,ochotki nie bylo ,no to na pinke, puł godzinki dwie płotki i okoń 23 cm,fotki porobione ryby wypuszczone ,i zwiałem do haty     - ZIMNOOOO.

#11 voldius

voldius

Wędkarz

• Members
  • 52 postów

Napisano 24 styczeń 2016 - 12:06

Gdzie byłeś kolego?

Kanał czerniakowski

#12 korgan

korgan

Weteran

• Moderator
  • 860 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo morskie i śródlądowe

Napisano 25 styczeń 2016 - 11:01

Panowie, skrobnijcie co się dzieje na jeziorze Śniardwy. W szczególności interesuje mnie to co dzieje się w "zatoce Łuknajno".

#13 voldius

voldius

Wędkarz

• Members
  • 52 postów

Napisano 25 styczeń 2016 - 22:47

Warszawa dziś
lód 15-20 cm
okoń - pojedyncze sztuki grubości palca
certa - kilka sztuk 15-20 cm
mnóstwo drobnicy tj. ukleja, certa, boleń, kleń, przedziwna mieszanka ryb, wszystko na ochotkę

#14 robson5

robson5

Weteran

• Members
  • 267 postów

Napisano 30 styczeń 2016 - 13:13

Panowie, skrobnijcie co się dzieje na jeziorze Śniardwy. W szczególności interesuje mnie to co dzieje się w "zatoce Łuknajno".

Witaj-osobiście na zatoce nie byłem-ale dwa tygodnie temu byli tam "znajomi znajomego", połowić to połowili tyle że sama drobnica, miałem jechać na Śniardwy  za tydzień, ale przy takiej pogodzie to już chyba nie wejdzie się na lód, jutro wybieram się na jez. Legińskie, -tydzień temu ładnych płoci tam połowiłem.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych