Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wyjazd Na Urlop

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tomik

Tomik

Wędkarz

• Members
  • 11 postów

Napisano 18 grudzień 2015 - 18:06

Szanowni koledzy. Mam dylemat w związku z nadchodzącym nowym rokiem i wakacyjnym urlopem.

Dwa lata temu spędziłem 15 dni nad jeziorem Chlewno Wielkie w Poroście. Urlop był bardzo udany zarówno wypoczynkowo dla rodziny jak i wędkarsko dla mnie. Piękne liny i szczupaki były codziennym połowem.

Teraz zastanawiam się gdzie w kolejny urlop.

Może ktoś poleci mi fajne miejsce z domkiem na cztery osoby. Szukam miejsca spokojnego, cichego bez głośnego towarzystwa. Jestem zwolennikiem natury. Nie mogę jechać pod namiot ponieważ moja żóna i córka ... no wiecie ...

Preferuje wędkarstwo spławikowe ale nie gardzę spiningiem i gruntówką. Za wszelkie sugestie i podpowiedzie bardzo dziękuję.

Jeśli temat nie tam gdzie powinien być to proszę administrację o przeniesienie.

Z wędkarskim pozdrowieniem

Tomik

Użytkownik Tomik edytował ten post 18 grudzień 2015 - 18:07

#2 marco22

marco22

Początkujący

• Members
  • 2 postów

Napisano 20 styczeń 2016 - 14:06

Wyspa Wielka Żuława w Iławie coś pięknego.

#3 Tomik

Tomik

Wędkarz

• Members
  • 11 postów

Napisano 23 styczeń 2016 - 21:42

marco22, może coś więcej napiszesz ?

#4 lech181

lech181

Wędkarz

• Members
  • 37 postów

Napisano 25 styczeń 2016 - 19:48

Szanowni koledzy. Mam dylemat w związku z nadchodzącym nowym rokiem i wakacyjnym urlopem.

Dwa lata temu spędziłem 15 dni nad jeziorem Chlewno Wielkie w Poroście. Urlop był bardzo udany zarówno wypoczynkowo dla rodziny jak i wędkarsko dla mnie. Piękne liny i szczupaki były codziennym połowem.

Teraz zastanawiam się gdzie w kolejny urlop.

Może ktoś poleci mi fajne miejsce z domkiem na cztery osoby. Szukam miejsca spokojnego, cichego bez głośnego towarzystwa. Jestem zwolennikiem natury. Nie mogę jechać pod namiot ponieważ moja żóna i córka ... no wiecie ...

Preferuje wędkarstwo spławikowe ale nie gardzę spiningiem i gruntówką. Za wszelkie sugestie i podpowiedzie bardzo dziękuję.

Jeśli temat nie tam gdzie powinien być to proszę administrację o przeniesienie.

Z wędkarskim pozdrowieniem

Tomik

Polecam Suwalszczyznę jeżeli byłbyś zainteresowany mogę polecić parę ciekawych miejsc pochodzę z tond 

#5 kubik40

kubik40

Wędkarz

• Members
  • 15 postów

Napisano 01 marzec 2016 - 16:45

Dołączam sie do tematu też planuje wyjazd w Lipcu najlepiej nad jakieś jeziorko z zamiarem łowienia wieczorami rybek w dzień coś zwiedzić pospacerować, jeżeli coś polecacie to dajcie znać interesuje mnie domek na 2 osoby dorosłe i 2-oje dzieci jestem z Katowic

#6 zamark

zamark

Wędkarz

• Members
  • 15 postów

Napisano 17 marzec 2016 - 13:21

a ja się zastanawiam jakby tu może jakąś ekipką się wybrać na taki kamping?? macie jakieś dobre do tego miejscówki?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych