Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki Tablet?

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ŁYSY

ŁYSY

Weteran

• Members
  • 357 postów

Napisano 16 sierpień 2015 - 22:18

Postanowiłem zakupić takowy sprzęt, ale jestem w tym temacie całkowicie zielony, dlatego liczę na Waszą pomoc.
Wydumałem, że potrzebuje takiego:
- 8-10 cali,
- wewnętrzny modem, najlepiej LTE ale i 3g obleci,
- GPS i nawigacja,
- min. 16g pamięci
- cena najlepiej jak najniższa, ale tak do 1000zł max,
Polecicie coś?

#2 Tevez

Tevez

Weteran

• Members
  • 225 postów

Napisano 08 styczeń 2016 - 23:06

Wg mnie 10 cali, 16gb to zupełne minimum no i LTE musi być, ale wiadomo co kto chce :]

#3 romanbe

romanbe

Początkujący

• Members
  • 1 postów

Napisano 09 styczeń 2016 - 19:07

Ja jestem posiadaczem iPada 2 - ogólnie w tej cenie myślę, że dorwiesz starsze wersje iPada, bo na najnowsze 2000 zł chyba nie ma sensu wydawać.

#4 ŁYSY

ŁYSY

Weteran

• Members
  • 357 postów

Napisano 09 styczeń 2016 - 23:30

Dzięki wielkie za info, ale nigdzie nie mogłem się doczekać porady i nie znając się na tabletach zrezygnowałem z kupna. Zaopatrzyłem się mianowicie w lapka o przekątnej ekranu 10 cali i jego zabieram w podróż.

Kuba, rocznik 1974, Pruszków/Skierniewice/Łomża

#5 srofobolix

srofobolix

Początkujący

• Members
  • 3 postów

Napisano 10 sierpień 2016 - 19:27

Zdecydowanie najlepszym tabletem do 1000 zł jest NVIDIA SHIELD K1. Za 899 zł otrzymujemy sprzęt, który pod względem wydajności przewyższa nie tylko wszystkie poniższe modele, ale nawet większość droższych. Jeszcze ciekawszą rzeczą jest możliwość grania w gry PC, bez konieczności ich instalacji. Wystarczy zalogować się na własnym koncie GeForce Now i podłączyć do tabletu wygodnego pada bezprzewodowego. Nie trzeba grać na małym 8-calowym wyświetlaczu. Tablet bez problemu podłączymy do telewizora przez kabel mini HDMI. NVIDIA SHIELD K1 to świetny tablet w przystępnej cenie. W pełni zasługuje na polecenie.

#6 Asadowski

Asadowski

Początkujący

• Members
  • 1 postów

Napisano 01 wrzesień 2017 - 09:14

Dzięki wielkie za info, ale nigdzie nie mogłem się doczekać porady i nie znając się na tabletach zrezygnowałem z kupna. Zaopatrzyłem się mianowicie w lapka o przekątnej ekranu 10 cali i jego zabieram w podróż.

Na jaki laptop się zdecydowałeś i czy jesteś do dziś z niego zadowolony ? Zakładając, że laptop kupowałeś w sklepie komputerowym, to czy sprzedawca nie był w stanie Ci doradzić w temacie tabletu ?

Mój blog finansowy. Prawdziwa wiedza o oszczędzaniu i zarabianiu.

#7 ŁYSY

ŁYSY

Weteran

• Members
  • 357 postów

Napisano 01 wrzesień 2017 - 21:10

Nie jestem, bo już go nie mam. Był to jakiś Asus, który został skradziony z bagażu na lotnisku. Wziąłem kasę z ubezpieczenia i nie odkupiłem laptopa, ani nie kupiłem tabletu.,

Kuba, rocznik 1974, Pruszków/Skierniewice/Łomża

#8 karolinka777

karolinka777

Początkujący

• Members
  • 6 postów

Napisano 05 wrzesień 2017 - 18:58

Tablety które długo pracują na baterii to od Apple, są drogie ale w podróż są bardzo dobre.

#9 mewa

mewa

Początkujący

• Members
  • 1 postów

Napisano 17 wrzesień 2017 - 13:06

Produkty apple wcale nie sa tak dobre jak zachwalasz .. do tego 1/3 ceny albo lepiej to sam marketing...

#10 Martinn

Martinn

Początkujący

• Members
  • 1 postów

Napisano 27 wrzesień 2017 - 07:34

Produkty apple wcale nie sa tak dobre jak zachwalasz .. do tego 1/3 ceny albo lepiej to sam marketing...

Od znajomego, który mieszka w USA słyszałem taką opinię, że Apple w USA to jedna z wielu marek. Po prostu, mają dobry marketing, potrafią zainteresować potencjalnych klientów itp.

Muzyka i film. Twój serwis informacyjny on-line.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych