Skocz do zawartości

Zdjęcie

Spinning , Lodka , Szczupak , Wykombinujmy Cos :)

1 odpowiedź w tym temacie

#1 barotek94

barotek94

Weteran

• Members
  • 283 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo.

Napisano 30 lipiec 2015 - 21:26

Witam kolegow forumowiczow znow po malej przerwie. Przejde od razu do tematu. Czy bylby ktos chetny i ma moze jakies sprawdzone miejsca na terenie chyba calej polski na fajnego szczupaka z lodeczki ? Bylbym chetny na jakis wspolny wypad obojetnie gdzie, jestem w stanie dojechac , no tego typu sprawy to juz by sie ustalilo zreszta dokladnie w trakcie. Tylko czy byliby chetni w sierpniu na taki wypad ? Jesli tak to zapraszam do dyskusji lub wiadomosci prywatnych, jak znacie jakies fajne miejsca to super, jezeli dysponujecie jakimis lodkami to jeszcze lepiej, ja dysponuje neistety tylko samochodem. Pozdrawiam i mam nadzieje na jakies ciekawe pomysly.

#2 ohar1951

ohar1951

Początkujący

• Members
  • 1 postów

Napisano 16 sierpień 2015 - 06:33

CYTAT(barotek94 @ pią, 31 lip 2015 - 00:26) Wyświetl post
Witam kolegow forumowiczow znow po malej przerwie. Przejde od razu do tematu. Czy bylby ktos chetny i ma moze jakies sprawdzone miejsca na terenie chyba calej polski na fajnego szczupaka z lodeczki ? Bylbym chetny na jakis wspolny wypad obojetnie gdzie, jestem w stanie dojechac , no tego typu sprawy to juz by sie ustalilo zreszta dokladnie w trakcie. Tylko czy byliby chetni w sierpniu na taki wypad ? Jesli tak to zapraszam do dyskusji lub wiadomosci prywatnych, jak znacie jakies fajne miejsca to super, jezeli dysponujecie jakimis lodkami to jeszcze lepiej, ja dysponuje neistety tylko samochodem. Pozdrawiam i mam nadzieje na jakies ciekawe pomysly.

Witam, zapraszam chętnych na wody w okolicach Wolina, delty Strej Świny, etc. które m.in. słyną z rekordowych szczupaków, dysponuję łódką kabinową (jacht przystosowany do wędkarstwa i wielodniowych wypraw) 6.7m.
Pozdrawiam i czekam na Was

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych