Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kołowrotek Robinson Sashima Fd

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 charliee

charliee

Początkujący

• Members
  • 8 postów

Napisano 06 maj 2015 - 12:19

Witam szanowne grono wędkarzy.

Mam mianowicie taki problem. Wygrałem na zawodach wędkarskich kołowrotek Robinson Sashima FD 310. Jest to na moje warunki finansowe dość drogi młynek, tak wiem, że prawie 200 zł to nie jest dużo ale mniejsza o to. Mam dylemat czy go sobie zostawić czy tez może komuś sprzedać. prosiłbym o jakieś opinie na jego temat. W necie trafiłem na jeden opis i wynika z niego, że to nowość o ciężko o obiektywne opinie.

Tutaj opis tego młynka. http://www.rybazpoje...ima-fd-310.html

#2 Arrow

Arrow

Wędkarz

• Members
  • 43 postów

Napisano 06 maj 2015 - 13:35

Witaj,

Ten młynek pomimo krótkiego bytu na rynku zdobył już dobre opinnie w segmencie młynków niskobudżetowych. Posiada wady i zalety jak każdy sprzęt. Dla mnie minusem jest brak składanej rączki. Dla mojego kolegi jest to plus bo rączka dzięki temu jest bardzo wytrzymała. Nawój plecionki jest średni ale nie tragiczny. Praca może nie maślana ale płynna.

#3 Marek79

Marek79

Wędkarz

• Members
  • 15 postów

Napisano 06 maj 2015 - 15:00

Wygląda na solidny a czy taki jest? Pewnie nie długo się przekonamy. Kumpel miał go na majówce i stwierdził, że na lekkie i średnie gumy jest idealny.

#4 Astarot

Astarot

Weteran

• Members
  • 758 postów

Napisano 06 maj 2015 - 20:55

charliee jeśli nie masz młynku do spiningu to sobie zostaw, dokup używany chociażby kijek i ciepaj ciupaki.
Życie jest zbyt smutne i szare ażeby nie szukac promieni słońca w postaci jaj, ot dla przykładu na tym forum.

#5 Faren

Faren

Początkujący

• Members
  • 7 postów

Napisano 25 czerwiec 2015 - 05:58

Zostaw go sobie kolego, to dobry młynek do niezbyt ciężkiego spinningu. Mam go od majówki przy spinningu do 35 gram. Na szczupaki w sam raz.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych