Skocz do zawartości

Zdjęcie

Karpiówka Do 250zł

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 simon123

simon123

Weteran

• Members
  • 196 postów

Napisano 27 luty 2015 - 11:48

Cześć mam zamiar kupić 2 nowe karpiówki do 200-250 za jedną ,no gdyby było warto to z 50 zł mogę dorzucić .
Wędka powinna być 3 częściowa mieć 3.9m i 3,5 lbs i akcję bardziej szczytową dodam że lubię bardziej sztywne kije.
Mam też kilka wstępnych typów:
-Team dragon S.E
-Dragon Thytan
-Daiwa black widow
-Fiume Giga carp(niestety tylko 3lbs)
Napiszcie mi jeśli mieliście styczność z tymi kijami chodzi mi głównie o akcje i ugięcie z tych 4 miałem styczność tylko z daiwa ale nie o tych parametrach.

#2 kosiarz

kosiarz

Weteran

• Members
  • 111 postów

Napisano 27 luty 2015 - 18:21

Black Widow z tego co wiem, 3 składowa występuje tylko w wersji 3lbs jest to bardzo dobry kij za te pieniądze ale typowy parabolik, pozostałych z wymienionych kijów nie widziałem, zastanów się jeszcze nad Anaconda base sztywniejsza od BW i występuje w wersji 3składowej 3,5lbs.

#3 shift

shift

Wędkarz

• Members
  • 17 postów

Napisano 31 marzec 2015 - 08:07

Witam

Również proszę Was o pomoc w wyborze wędki karpiowej. Zastanawiam się nad 2 składy, 3,6 m, 3 Lbs: Dargon Team Dragon Silver Edition 392 g, albo Cormoran AKX, 295 g.
Jak one pracują, które sągodne polecenia.
Na pierwszy rzut oka widać, że Cormoran jest lżejsza - czy krtoś wie dlaczego?

Z góry dziękuję za pomoc.

#4 onuris

onuris

Wędkarz

• Members
  • 10 postów

Napisano 13 grudzień 2015 - 16:46

Jakie wędzisko wybrać?

1. ANACONDA BASE 50 3,9M 3LBS

2. daiwe black window

Czy coś innego proponujecie w podobnej cenie. Chodzi mi żeby miała daleki wyrzut.

Użytkownik onuris edytował ten post 13 grudzień 2015 - 17:56

#5 Krzysiek37

Krzysiek37

Początkujący

• Members
  • 1 postów

Napisano 17 czerwiec 2016 - 12:00

Jakie wędzisko wybrać?

1. ANACONDA BASE 50 3,9M 3LBS

2. daiwe black window

Czy coś innego proponujecie w podobnej cenie. Chodzi mi żeby miała daleki wyrzut.

Szukałem kompromisowej wędki do rzutów i holu, z racji tego, że mam w okolicy dobrze wyposażony sklep karpiowy, mogłem sobie wybierać i przebierać w wędkach i ostatecznie wybrałem Etny Delphina w 3lb i 12ft, zdecydowałem się zapłacić więcej jak planowałem, ale ostatecznie nie żałuje. Idzie tym naprawdę daleko rzucić i dalej mam przyjemność holu. Polecam i pozdrawiam.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych