Skocz do zawartości

Zdjęcie

Spinningowe 2015!

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ted

ted

Weteran

• Members
  • 160 postów

Napisano 24 luty 2015 - 21:28

Witam.
Widzę, że z roku na rok ten temat coraz bardziej kuleje - w 2013 pod tym wątkiem było 789 odpowiedzi, a w zeszłym roku tylko 113, ale przynajmniej coś już się działo w styczniu. A tymczasem w tym roku "ani widu ani słychu", żeby ktokolwiek coś działał nad wodą, a mamy już ostatni tydzień lutego. Jednak przyznać się muszę, że otwarcie sezonu zaliczyłem później niż rok temu, bo w ostatnią niedzielę. Wybrałem się nad Wartę sprawdzić czy cokolwiek zbudziło się już do życia - liczyłem, że może jakiś klenik się skusi albo uda mi się namierzyć okonie w jakimś dołku. Niestety ani jeden ani drugi nie chciał współpracować. Ale ku mojemu zaskoczeniu na obrotówce nr 2 zameldował się szczupaczek o długości 64 cm. Na szczęście udało mi się go wyciągnąć, bo całą blaszkę i jakieś końcowe 10 cm żyłki 0,18 miał w pysku i mocno ją zmęczył. Rybka w dobrej kondycji wróciła do wody.
To moje tegoroczne pierwsze połowy.
A co u was?
Pozdrawiam

edit. Gratulacje otwarcia sezonu, jednak trzymajmy się regulaminu.

#2 Sith

Sith

Weteran

• Members
  • 361 postów
  • Zainteresowania:sex, spinning, żeglarstwo

Napisano 25 luty 2015 - 06:19

Dwie marne trotki (na inaugurację roku - 03.01) w okolicach 40 cm i dwa mizerne okonki około 20 cm.
Żadnych rewelacji.
Oczywiście cała czwórka wróciła do środowiska naturalnego, żebym w przyszłym roku mógł je złowić ponownie już jako większe okazy icon_biggrin.gif

#3 Greg #2#

Greg #2#

Szajbus

• Members
  • 2691 postów

Napisano 28 luty 2015 - 15:22

CYTAT(ted @ wto, 24 lut 2015 - 22:28) Wyświetl post
Witam.
Widzę, że z roku na rok ten temat coraz bardziej kuleje - w 2013 pod tym wątkiem było 789 odpowiedzi, a w zeszłym roku tylko 113, ale przynajmniej coś już się działo w styczniu. A tymczasem w tym roku "ani widu ani słychu", żeby ktokolwiek coś działał nad wodą, a mamy już ostatni tydzień lutego. Jednak przyznać się muszę, że otwarcie sezonu zaliczyłem później niż rok temu, bo w ostatnią niedzielę. Wybrałem się nad Wartę sprawdzić czy cokolwiek zbudziło się już do życia - liczyłem, że może jakiś klenik się skusi albo uda mi się namierzyć okonie w jakimś dołku. Niestety ani jeden ani drugi nie chciał współpracować. Ale ku mojemu zaskoczeniu na obrotówce nr 2 zameldował się szczupaczek o długości 64 cm. Na szczęście udało mi się go wyciągnąć, bo całą blaszkę i jakieś końcowe 10 cm żyłki 0,18 miał w pysku i mocno ją zmęczył. Rybka w dobrej kondycji wróciła do wody.
To moje tegoroczne pierwsze połowy.
A co u was?
Pozdrawiam

Nie bój sie ludzi nad woda tyle samo tylko na tym forum taka bida ostatnio ze coraz mniej ludzi chętnych do pisania...

Ps sczuply pd ochrona a ty go jescze miałes czas sfotografowac w stawiac na forum tez po co ?
... Sama Wedka Wedkarzem Nie Czyni...

#4 m.krzyk

m.krzyk

Wędkarz

• Members
  • 79 postów

Napisano 01 kwiecień 2015 - 16:36

miłego oglądania

#5 m.krzyk

m.krzyk

Wędkarz

• Members
  • 79 postów

Napisano 23 kwiecień 2015 - 06:35

W końcu 50cm icon_wink.gif
image.jpg

#6 Stary52

Stary52

Szajbus

• Members
  • 1110 postów
  • Zainteresowania:ryby woda i przygoda

Napisano 23 kwiecień 2015 - 09:34

Witam .
Gratulacje ..... śliczne kropki . icon_razz.gif

#7 Kamil Z.

Kamil Z.

Szajbus

• Moderator
  • 8183 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, sporty walki, muzyka

Napisano 23 kwiecień 2015 - 13:55

Co się nie chwalisz, że się ruszyły? icon_biggrin.gif

Piękna ryba, gratulacje icon_smile.gif
Pozdrawiam
Kamil

Mój wędkarski blog:
http://zahaczeni.net/kamilfishingblog/

[color=#4169E1][b]Catch&Release!!

#8 Corristo

Corristo

Weteran

• Members
  • 536 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, przyroda Polski, łowiectwo, racjonalne wykorzystywanie zasobów przyrody, japońska kreska i animacja

Napisano 24 maj 2015 - 21:55

Może by ktoś przykleił ten temat a odkleił stary? Nie wierzę że w maju nie rzuciliście się na pajki i bolenie.

Te są pierwszomajowe. 66 i 51cm, jezioro Kisajno. Obydwie na podwójnego Morsa 3. Czwartego maja złowiłem jeszcze 52cm na Meppsa 5 Aglię a 22 maja - 56cm na Morsa 3. Byłem na rybkach jeszcze raz, 23-go ale trafił się tylko okołowymiarek. Poza tym dużo króciaków, prawie każdy wolał żelastwo. Tylko jednego złowiłem na 9cm, perłowy twister.

Załączone miniatury

• 20150501_113953.jpg
  • 20150501_084911.jpg

#9 Jablonek

Jablonek

Początkujący

• Members
  • 2 postów

Napisano 25 maj 2015 - 19:10

Trzy dniowa wyprawa nad jeziorko i wynik marny. 12 sztuk szczupaczka około 40 cm i 2 okonki 20 i 23 cm.

#10 Tumba

Tumba

Weteran

• Members
  • 117 postów

Napisano 16 lipiec 2015 - 07:15

Użytkownik Tumba edytował ten post 16 lipiec 2015 - 07:24

#11 Tumba

Tumba

Weteran

• Members
  • 117 postów