Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ciezki Feeder Na Duza Rzeke

1 odpowiedź w tym temacie

#1 Gutekchgpg

Gutekchgpg

Wędkarz

• Members
  • 45 postów

Napisano 22 luty 2015 - 15:03

Witam wszystkich milosnikow "moczenia kija w wodzie" jako ze to dopiero poczatek sezonu wiec to swietna pora na zakupy.i o to moje pytanie chcialem nabyc feedera.odrazu powiem ze bedzie to feeder na rzeke, duza rzeke bo Wisle (okolice miedzy Wloclawkiem a Plockiem. i mimo ze staralem sie znalezc jakies informacje to widze ze wielu forumowiczow nie lowi w tym rejonie.wstyd sie przyznac bo Wisla znajduje sie ode mnie niecala godzine jazdy a lowielem zaledwie 3 czy 4 razy.feeder to moja ulubiona forma lowienia ale nie mialem okazji lowienia w rzecze domyslam sie ze napewno wedka musi miec spory ciezar wyrzutu i byc mocna pytanie tylko jak duzy ten ciezar wyrzutu?jesli to pomoze to powiem ze zastanawiam sie nad dwoma wedeczkami Daiwa Windcast Heavy feeder c.w 150g lug Shimano Catana cx extra heavy feeder c.w 150 g niestety nie mam tez mozliwosci "pomacania " wedeczek przed zakupem takze wyslucham kazdych rad i spostrzezen.oczywiscie jesli ktos ma inny pomysl apropos sprzetu na duza rzeke tez moglby sie zemna podzielic pomyslem. p.s przepraszam za brak polskich znakow i ewentualne bledy.pozdrawiam Bartek

#2 robak99

robak99

Początkujący

• Members
  • 5 postów

Napisano 03 czerwiec 2016 - 08:02

Trochę po czasie odpisuję bo pewnie wędkę już kupiłeś, ale może komuś innemu się przyda informacja. Także łowię na Wiśle, mam parę wędek feederowych i jeżeli chodzi o mocny kij po mogę polecić Genlog Generation Heavy Feeder 380 do 140g. Kij o szybkiej akcji świetnie sprawdza mi się podczas nocnych połowów z obciążeniem 100 – 120 gramów. Do tego leszcz czy spory węgorz i nie ma problemów przy wyciąganiu. Niektóre wędki przy takich obciążeniach sprawiają wrażenie „pijanych” przy tym kijku tego nie ma. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych