Skocz do zawartości

Zdjęcie

Łódka Do Wywózki ?

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 simon123

simon123

Weteran

• Members
  • 196 postów

Napisano 06 styczeń 2015 - 22:01

Witam szanownych forumowiczów icon_biggrin.gif
Mam pewien problem.Często łowie z wywózki ale te pływanie pontonem z 6-8 zestawami co godzinę przyprawia mnie o bule reumatyczne a zazwyczaj pływam ja bo jestem z paczki najmłodszy.Przydała by nam się łódeczka zdalnie sterowana do wywózki ale wydanie ponad 2000zł na łódeczkę nie wchodzi w grę.

Może znacie jakieś sposoby na zrobienie własnej lub przerobienie jakiejś zabawki za parę stówek?

#2 Banita

Banita

Weteran

• Members
  • 132 postów
  • Zainteresowania:http://www.dargocice.pl

https://www.olx.pl/oferta/lodka-lodki-dla-wedkarzy-na-jeziorze-kamienica-kamica-w-dargocicach-CID767-IDm2nLc.html

Napisano 07 styczeń 2015 - 18:38

Może taka by Cię uszczęśliwiła.

#3 simon123

simon123

Weteran

• Members
  • 196 postów

Napisano 07 styczeń 2015 - 19:59

CYTAT(Banita @ śro, 07 sty 2015 - 19:38) Wyświetl post
Może taka by Cię uszczęśliwiła.

Tak uszczęśliwiła by mnie jakby do niej dorzucali gościa który będzie wiosłował kiedy ja będę smażył kiełbaskę nad ogniskiem.
Chodzi mi o zdalnie sterowaną icon_wink.gif

#4 kosiarz

kosiarz

Weteran

• Members
  • 111 postów

Napisano 07 styczeń 2015 - 21:27

Robiąc łodkę zdalnie sterowaną samemu też musisz się liczyć z kosztami rzędu 1500-2000, na youtube jak poszukasz jest pokazane od a do z proces tworzenia. Przerabianie tanich modeli raczej mija się z celem nie ta ładowność nie ten zasięg radia, i brak możliwości podłaczenia serwa do zrzucania zanęty.

#5 arek2202

arek2202

Szajbus

• Members
  • 1116 postów
  • Zainteresowania:Grunt, Spławik,Spinning

Napisano 08 styczeń 2015 - 14:43

8 zestawów co godzinę? Ilu Was tam łapie? I czemu tak często pływasz? Przecież więcej płoszysz niż łowisz...
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

#6 simon123

simon123

Weteran

• Members
  • 196 postów

Napisano 08 styczeń 2015 - 18:46

CYTAT(arek2202 @ czw, 08 sty 2015 - 15:43) Wyświetl post
8 zestawów co godzinę? Ilu Was tam łapie? I czemu tak często pływasz? Przecież więcej płoszysz niż łowisz...

No niestety jeżdżę na ryby z 3 panami w średnim wieku(30-40 lat) im nie chce się wiosłować ale narzekać to i owszem a to w złe miejsce im wywiozłeś a to pewnie im się w zielsko zaplątało bo przez 30 min. nie mieli brania icon_biggrin.gif .No co zrobić muszę płynąć bo mi na nogach każą wracać icon_biggrin.gif

#7 HeviDi

HeviDi

Weteran

• Members
  • 108 postów

Napisano 12 styczeń 2015 - 12:35

Witam,

A dokladnie o jakim typie lodki mowisz?
Wrzuc jakies fotki tego co by Cie interesowalo, jakie ma to miec funkcje etc.

Jezeli ktos zorganizuje elektronike to jestem chetny do zrobienia konstrukcji.

Mozemy okreslic jakies kryteria i zoptymalizowac to pod jakims wzgledem - kosztow/wielkosci/etc

Po wykonaniu stalowej lodzi wedkarskiej przymierzalem sie do wykonania takiej lodki do wywozki, ale jakos zarzucilem projekt i jest w fazie "conceptu" icon_smile.gif

Pzdr

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych