Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wyprawy Na Dorsze Z Władysławowa 2015

1842 odpowiedzi w tym temacie

#1841 robson5

robson5

Weteran

• Members
  • 274 postów

Napisano dziś, 06:39

Byłem i potwierdzam - Norwegia to inny świat, pływałem na bałtyku kilkanaście lat, w tym roku pierwszy raz w N..., i stwierdziłem - sorry ale Bałtyk już nie dla mnie, nie ma tam takiego "wyścigu szczurów", piękne krajobrazy, różnorodność łowionych ryb, no i faktycznie ryba stamtąd jest smaczniejsza, i tak jsk pisał Cezol, w brośmie można było znaleźć nicienie, ale teżnie w każdej, jedyny mankament to czas podróży - przeszło 30h.
Czekam więc z niecierpliwością na wyjazd w 2019r.

#1842 Szczypa

Szczypa

Weteran

• Members
  • 340 postów

Napisano dziś, 08:16

robson5, Cezol- to nie temat o Norwegii wiec nie chce tu dyskutować na ten temat, mam swoje zdanie- oparte na doświadczeniach i nie zapowiada się że je zmienie. Powiem wam tylko tyle że tak samo Bałtyk jak i Norwegia mają swoje uroki, dla mnie nasze morze zdecydowanie większe, oczywiście zależy od tego jak i czym się pływa :wink: Jeśli chodzi o robale, w dorszach bałtyckich nicienie są we wnętrznościach, w N są w mięsie, JEDYNA ryba w której nie znależliśmy robaków to karmazyn. Pozdrawiam

#1843 cezol

cezol

Weteran

• Members
  • 148 postów
  • Zainteresowania:Małe ryby wypuszczam,wieksze do sloika po musztardzie

Napisano dziś, 12:59

robson5, Cezol- to nie temat o Norwegii wiec nie chce tu dyskutować na ten temat, mam swoje zdanie- oparte na doświadczeniach i nie zapowiada się że je zmienie. Powiem wam tylko tyle że tak samo Bałtyk jak i Norwegia mają swoje uroki, dla mnie nasze morze zdecydowanie większe, oczywiście zależy od tego jak i czym się pływa :wink: Jeśli chodzi o robale, w dorszach bałtyckich nicienie są we wnętrznościach, w N są w mięsie, JEDYNA ryba w której nie znależliśmy robaków to karmazyn. Pozdrawiam

Pomimo dlugiej podrozy,,do wladka mam 10h w obie strony,,wsiadam na kuter ,ktory mie wozi na 8h tam gdzie szyper ,,widzi ,,rybe wybiera miejscowke,gwizdze bo koledzy w radiu mowia,ze TUjest ryba,jedziemy....to ja jestem pasazerem a nie decydentem gdzie bede lowil ,i to zasadnicza roznica dla czego zmienilem lowisko na N,

PS nigdy nie wybierajci sie  do N na 7  dni min 10,pogoda

Użytkownik cezol edytował ten post dziś, 13:02

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych