Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wyprawy Na Dorsze Z Władysławowa 2015

1694 odpowiedzi w tym temacie

#1681 korgan

korgan

Weteran

• Moderator
  • 860 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo morskie i śródlądowe

Napisano 26 listopad 2017 - 20:50

Szczypa, masz rację. Ktoś robi [anty]reklamę wspomnianym jednostkom. Maszoperia przez kilka lat była dla mnie nr 1 wśród Władkowej floty. W tej chwili niestety "grzeje cumę".

Byłem wczoraj na morzu i u nas podobnie jak relacjonuje Jari- wyniki marne. Pod względem ilości był to dla mnie najgorszy rejs od lat, i najgorszy ex aequo spośród wszystkich moich wypraw. Mimo starań Przemka i przepłynięciu wielu mil [byliśmy nawet na łebskich łowiskach] w kastach leżało po kilka bolków, o flądrze nie wspomnę.

Tymczasowo wyleczyłem się z bałtyckiego dorsza, może do wiosny bez morza wytrzymam...

#1682 Slem

Slem

Początkujący

• Members
  • 8 postów

Napisano 27 listopad 2017 - 06:22

Witam. Ja w sobotę płynąłem na Alvanie, Wyniki podobnie jak wszędzie u mnie 6sztuk, u kolegi 14sztuk. Z tego co przez radio gadali wszędzie tak było, na maszoperii też, także to jakiś fake news

#1683 okonhel

okonhel

Weteran

• Members
  • 231 postów

Napisano 28 listopad 2017 - 17:53

Maszoperia i Morgan chyba cierpią na brak chętnych, ostatnio cały czas nachalna reklama na "kutry-opinie" a teraz tutaj..

No i kolega Grzechu37 więcej się nie odezwał - czyli kolejne konto by wstawić reklamę...

#1684 Poll35

Poll35

Początkujący

• Members
  • 1 postów

Napisano 02 grudzień 2017 - 18:39

Witam. W czwartek  30 listopada wybrałem się na wypływ  na jednostce  HEKTOR z Władysławowa.  Rejs trwał od 6 rano do 18 tej.  Wędkowaliśmy na 30 metrach. Złowiłem  28 dorszy na wypożyczoną wędkę.  Uważam to za przyzwoity wynik. Pozdrowienia dla załogi. ? /Panie Wiesiu dziękuje za piękne filety/

#1685 Arti/W-wa

Arti/W-wa

Weteran

• Members
  • 204 postów

Napisano 12 grudzień 2017 - 00:20

Witam. W czwartek  30 listopada wybrałem się na wypływ  na jednostce  HEKTOR z Władysławowa.  Rejs trwał od 6 rano do 18 tej.  Wędkowaliśmy na 30 metrach. Złowiłem  28 dorszy na wypożyczoną wędkę.  Uważam to za przyzwoity wynik. Pozdrowienia dla załogi. ? /Panie Wiesiu dziękuje za piękne filety/

Nie, dziękuję. Mam już swojego Szypra, z którym pływam na stałe

#1686 ☆Krzyś☆

☆Krzyś☆

Wędkarz

• Members
  • 18 postów

Napisano 12 grudzień 2017 - 08:05

.

#1687 adam5

adam5

Weteran

• Members
  • 107 postów

Napisano 18 grudzień 2017 - 09:30

To pochwalcie się koledzy wynikami 

#1688 Grzechu37

Grzechu37

Początkujący

• Members
  • 2 postów

Napisano 18 grudzień 2017 - 23:00

Dokładnie 20 listopada. Możliwe, że po prostu mieliśmy farta, bo połów nam się udał. Nie jest to żadna promocja kutra, po prostu chciałem podzielić się tym, że także zaliczyłem przyzwoity wypad z tą jednostką. Za dwa dni wyruszamy z Capitanem Morganem. Zobaczymy czy i tym razem nam się powiedzie. 

#1689 marshal

marshal

Weteran

• Members
  • 196 postów
  • Zainteresowania:wszystko co wyrzucę wraca do mnie

Napisano 20 grudzień 2017 - 12:02

Panie i panowie jak tam wyniki?

Od kilku dni porty święcą pustkami, a relacji jak na lekarstwo. Może ktoś coś skrobnie?

Pozdrawiam M.

#1690 marcelmarko

marcelmarko

Początkujący

• Members
  • 1 postów

Napisano 22 grudzień 2017 - 07:53

Może rzeczywiście kolega Grzechu coś złowił, bo od 15-20 listopada z tego co się orientuje coś tam brało. Wczoraj wróciłem z morza z Maszoperią i tak jak u większości, wyniki dość marne. Wyciągnąłem jedynie 13 sztuk dorsza. Nie da się zmusić ryby do żerowania, zbuntowała się i już. Ogólnie wypad zaliczam do udanych, mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych i bezrybia, załoga jednostki odwaliła kawał dobrej roboty. Podzielili się swoim doświadczeniem, byli pomocni i podtrzymywali pozytywny nastrój. Ahoj!

#1691 adam5

adam5

Weteran

• Members
  • 107 postów

Napisano 23 grudzień 2017 - 20:40

Dla Wszystkich morskich wędkarzy. Zdrowych, spokojnych Świąt i oby 2018 darzył lepiej niż tan rok!!!!!Najlepszego!!

#1692 Kristofer

Kristofer

Początkujący

• Members
  • 7 postów

Napisano 23 grudzień 2017 - 23:29

Witajcie ponownie! Szwagier postawił na męski wypad poświąteczny i dostałem zaproszenie na połów dorsza. Z tego co wiem, to zarezerwował miejsca na Capitanie Morganie i ruszamy z portu we Władku. Jakie jest Wasze zdanie na temat tej jednostki? Myślicie, że się nada? On jest miłośnikiem starych łajb i z tego co mówił, ten kuter ma jakąś historyczną stylistykę. Ryba nadal nie bierze?

#1693 33maczek

33maczek

Wędkarz

• Members
  • 14 postów

Napisano 24 grudzień 2017 - 10:37

Witajcie ponownie! Szwagier postawił na męski wypad poświąteczny i dostałem zaproszenie na połów dorsza. Z tego co wiem, to zarezerwował miejsca na Capitanie Morganie i ruszamy z portu we Władku. Jakie jest Wasze zdanie na temat tej jednostki? Myślicie, że się nada? On jest miłośnikiem starych łajb i z tego co mówił, ten kuter ma jakąś historyczną stylistykę. Ryba nadal nie bierze?

z ryba roznie to bywa  ma swoje zachcianki wedkarze dobrze o tym wiedza 

a o kutrze roznie sie pisze na stronach

#1694 wanciak

wanciak

Wędkarz

• Members
  • 86 postów

Napisano 28 grudzień 2017 - 17:04

Radze przez jakiś czas unikać Władysławowa. 3 rejsy w bardzo krótkim czasie, wszystkie tragiczne. Około 15-20sztuk na cały kuter. Ostatnia podróż tydzien temu skonczyla sie pływaniem ->
Godzina plywania, 5min "łowienia", godzina pływania, 5min "łowienia".

Zero jakichkokwiek odczytów dorsza na sondzie. Można było godzine przeplynąć bez zobaczenia chociaz kropki na monitorze.

Poprostu aktualnie nie ma dorsza na naszych wodach. Chyba troche lepiej dzieje sie aktualnie w Ustce

#1695 OLEK NAUTIC

OLEK NAUTIC

Weteran

• Members
  • 259 postów

Napisano wczoraj, 21:52

Pogoda się poprawia i szanse są na wyjście w weekend. Są jeszcze wolne miejsca. NAUTIC 608273926

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych