Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wyprawy Na Dorsze Z Władysławowa 2015

1599 odpowiedzi w tym temacie

#1581 kabul777

kabul777

Wędkarz

• Members
  • 87 postów

Napisano 21 sierpień 2017 - 21:07

Witam nikt nic nie pisze więc ja opiszę rejs 18.08 Admirał 1 wyjście z portu 6.00 powrót 17.00 rybka polawiana płytko 28-35m pierwsze naplyniecie po ok 1.5godz I pierwsze rybki pojedyncze i dublety wychodzą w tym mój największy tego dnia na kutrze ok 3kg miałem jeszcze troszkę mniejszego ogólnie ryba do 10.00 żerowala później dużo podczepien wynik końcowy moje 28szt chyba najwięcej,była para co miała więcej ale do jednej skrzyni lowili.Duzo rybek zeszło nawet przy bardzo delikatnym pompowaniu (pewnie podczepione).Co ciekawe było sporo gatunków flądra,belona,kur Diobeł,no i sporo zamieszania co do ryby zlowionej na rufie. Jedni mówili miętus inni że to mala Brosma w sumie ja tez tak myslalem mordke miało to podobna troche do zebacza ale takich zebow brakowalo nawet szyper nie bardzo chyba temu sie przyjrzal tez stwierdzil ze brosma.Nie dało mi to spokoju i w Internecie znalazłem ta rybe według mnie był to ostropłetwiec kolor i płetwa identyko wiem bo ja trzymałem jak robili zdjęcia dla P.Krzysztofa ale czekam na fachową opinie .Panie Krzysiu jak Jarek pokazal zdjecie niech się Pan wypowie z czystej ciekawości. Wyjazd ok jak zawsze doborowe towarzystwo mila atmosfera pogoda ok pozdrowienia dla trzech szwagrów i ZARADKA z rufy Radziu daj znac jak sie w końcu zalogujesz .

#1582 Szczypa

Szczypa

Weteran

• Members
  • 329 postów

Napisano 21 sierpień 2017 - 21:15

A może to węgorzyca??

#1583 kabul777

kabul777

Wędkarz

• Members
  • 87 postów

Napisano 21 sierpień 2017 - 21:24

No powiem Ci że może masz rację ten łeb ma taki właśnie podobny

#1584 Szczypa

Szczypa

Weteran

• Members
  • 329 postów

Napisano 21 sierpień 2017 - 21:37

:mrgreen:  Przerabialismy takie poszukiwania, rybka złowiona zeszłej jesieni na kilkunastu metrach, okazało się że to węgorzyca.

#1585 Kyok

Kyok

Początkujący

• Members
  • 5 postów

Napisano 11 wrzesień 2017 - 20:01

Jak tam Panowie z rybką we władku??

#1586 spidi23ff

spidi23ff

Wędkarz

• Members
  • 30 postów

Napisano 13 wrzesień 2017 - 14:22

Kolego była kicha ale ruszyło się  może szału nie było ale miałem 32 szt i co ciekawe wcale nie za głęboko.Nastepny start po 1 października.Połamania kija

#1587 Kyok

Kyok

Początkujący

• Members
  • 5 postów

Napisano 14 wrzesień 2017 - 08:36

Kolego była kicha ale ruszyło się może szału nie było ale miałem 32 szt i co ciekawe wcale nie za głęboko.Nastepny start po 1 października.Połamania kija

Dzięki za optymistyczną odp. Połamania☺

Użytkownik Kyok edytował ten post 14 wrzesień 2017 - 08:40

#1588 Arti/W-wa

Arti/W-wa

Weteran

• Members
  • 198 postów

Napisano 17 wrzesień 2017 - 22:40

JG39 pochwal się jak tam dzisiaj? Współczuję pogody w drodze powrotnej..

#1589 kamtom

kamtom

Weteran

• Members
  • 393 postów

Napisano 18 wrzesień 2017 - 08:27

JG39 pochwal się jak tam dzisiaj? Współczuję pogody w drodze powrotnej..

Podobno zacnie. Ale Janusz pewnie cos skrobnie.

#1590 JG39

JG39

Weteran

• Members
  • 720 postów

Napisano 18 wrzesień 2017 - 16:44

Podobno zacnie. Ale Janusz pewnie cos skrobnie.

Oj chłopaki.....Tak byłem...Wyjazd z tak zwanego partyzanta,ktoś się nie pozbierał i odmówił inny wybrał urodziny  :mrgreen: i Ja się załapałem  :wink: .Zameldowaliśmy się w 3osoby tuż przed 5rano bo o 5 start.Wypłyneliśmy chyba jako jedni z pierwszych z obranym wcześniej kursem na łowisko rozpoznane kilka dni wcześniej.Wszystko było Ok do momentu spadku obrotów silnika niestety nie były to zapisy dorszy po drodze pod nami a usterka układu paliwa :cry: .Romek jednak zna swoją łódkę od podszewki i po ustaleniu i obejściu uszkodzonego elementu  wróciliśmy do gry goniąc uciekającą już flote Władka :wink: Cel to głębokości w granicach 55m i jak policzył jeden z kolegów miasteczko 19 kryp Władkowej floty.Na początku szału nie było wychodziły jakieś ryby z zapisów które co chwilę uciekały.Dopiero po południu było co robić  :twisted: .Opłacało się stać w dryfie i nie ganiać zapisu.Ostatnie 3 dryfy spłycone do 50m meeeeeega długie i ryby wychodziły bez przerwy(chyba najdłuższe dryfy wędkarskie jakie miałem).Często dublet a na zapisie bez szału.Tego dnia opłacało się też nie podbijać wysoko pilkera a wlec go leniwie w pobliżu samego dna.Kolory bez znaczenia tylko na leniwca a wyniki były.Ryb podchaczonych brak wszystko w buzi( w 80% przywieszka).Przekroczyłem dawne konspiracyjne 2 kolacje(dla młodych wilków 46szt).Tak więc rybka jest tylko jak zwykle pogody często brak i co ważne dla drobniejszych ,,pudzianów" płytko.pozdro  

Użytkownik JG39 edytował ten post 18 wrzesień 2017 - 16:45

#1591 Szczypa

Szczypa

Weteran

• Members
  • 329 postów

Napisano 18 wrzesień 2017 - 16:53

Władek Władek.. Płytko to 16-20 metrów :mrgreen:  Gratuluje udanej wyprawy, i miło słyszeć takie wieści :razz:  Pozdrawiam

#1592 JG39

JG39

Weteran

• Members
  • 720 postów

Napisano 18 wrzesień 2017 - 16:58

Władek Władek.. Płytko to 16-20 metrów :mrgreen:  Gratuluje udanej wyprawy, i miło słyszeć takie wieści :razz:  Pozdrawiam

No tak zapomniałem dodać że płytko jak na Władka  :mrgreen:.pozdro

#1593 kamtom

kamtom

Weteran

• Members
  • 393 postów

Napisano 19 wrzesień 2017 - 05:39

No tak zapomniałem dodać że płytko jak na Władka :mrgreen:.pozdro

Dziękujemy JG za opis wyprawy

#1594 schabol

schabol

Weteran

• Members
  • 130 postów

Napisano 19 wrzesień 2017 - 17:09

Dziękujemy JG za opis wyprawy

Po odwołaniu z powodu pogody wypadu we wtorek z Łeby, jutro wychodzimy z Władka. Po powrocie postaram się wrzucić parę zdań .

#1595 Papcio

Papcio

Weteran

• Members
  • 181 postów

Napisano 19 wrzesień 2017 - 20:59

Po odwołaniu z powodu pogody wypadu we wtorek z Łeby, jutro wychodzimy z Władka. Po powrocie postaram się wrzucić parę zdań .

Połamania. A z kim płyniesz? 

#1596 matek1

matek1

Weteran

• Members
  • 147 postów

Napisano 21 wrzesień 2017 - 21:37

Na fejsie u Zawady widziałem, że dziś było fajnie. A tu cisza jak po śmierci organisty. Nikt nie był na wodzie?

Użytkownik matek1 edytował ten post 21 wrzesień 2017 - 21:47

#1597 bocian-krasna

bocian-krasna

Wędkarz

• Members
  • 32 postów

Napisano 25 wrzesień 2017 - 07:49

Witam kolegów.

Mam pytanie na temat jednostki MR ZEN za sterami Zenon Nowosiak. Mam Wyjazd firmowy na tą krype a w necie nie mogę nigdzie nic znaleźć. Jak się ustawia, ogólne spostrzeżenia mile widziane. Mam wyjazd na niedzielę (raczej nie wyjdziemy w morze) ale zawsze dobrze coś wiedzieć.

#1598 dorsz82

dorsz82

Weteran

• Members
  • 201 postów

Napisano 25 wrzesień 2017 - 08:02

Witam kolegów.
Mam pytanie na temat jednostki MR ZEN za sterami Zenon Nowosiak. Mam Wyjazd firmowy na tą krype a w necie nie mogę nigdzie nic znaleźć. Jak się ustawia, ogólne spostrzeżenia mile widziane. Mam wyjazd na niedzielę (raczej nie wyjdziemy w morze) ale zawsze dobrze coś wiedzieć.

Dlaczego nie wyjdziecie w morze

#1599 bocian-krasna

bocian-krasna

Wędkarz

• Members
  • 32 postów

Napisano 25 wrzesień 2017 - 17:51

Patrze na pogodę i nie wygląda to obiecująco. Wiadomo że do niedzieli może się coś zmienić ale się nie napalam. A o jednostkę pytam bo kiedyś wyjazd firmowy na krypie Orion nie jest wspominany dobrze jeśli chodzi o łowienie.

#1600 wanciak

wanciak

Wędkarz

• Members
  • 85 postów

Napisano 03 październik 2017 - 12:03

Czesc. Jest ktos w stanie powiedziec, czy sa jakies efekty na rejsach? Czy studnia?

W weekend mamy rezerwacje, ale cos wyglada na to, ze pogoda nie pozwoli.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych