Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wyprawy Na Dorsze Z Władysławowa 2015

1599 odpowiedzi w tym temacie

#21 KrzysztofT

KrzysztofT

Weteran

• Members
  • 194 postów

Napisano 05 styczeń 2015 - 21:05

CYTAT(OLEK NAUTIC @ pon, 05 sty 2015 - 23:04)  
Jutro Nautic stoi ale ja płynę z Łukaszem małą krypą na łososie icon_biggrin.gif

Olo jak się domyślam z Matim rzeźnikiem Łosi icon_mrgreen.gif szcześciarz z Ciebie -ja do Matiego pod koniec kwietnia pojadę na łośki icon_biggrin.gif życzę Wam żeby kije trzeszczały icon_mrgreen.gif
pzdr
Krzysiek

#22 OLEK NAUTIC

OLEK NAUTIC

Weteran

• Members
  • 257 postów

Napisano 05 styczeń 2015 - 21:30

CYTAT(KrzysztofT @ pon, 05 sty 2015 - 22:05)  
Olo jak się domyślam z Matim rzeźnikiem Łosi icon_mrgreen.gif szcześciarz z Ciebie -ja do Matiego pod koniec kwietnia pojadę na łośki icon_biggrin.gif życzę Wam żeby kije trzeszczały icon_mrgreen.gif
pzdr
Krzysiek

Krzysiek ogarnij się, płynę z Łukaszem z Maximussa. Marcin też jutro wypływa ale z kimś innym

#23 KrzysztofT

KrzysztofT

Weteran

• Members
  • 194 postów

Napisano 05 styczeń 2015 - 21:36

CYTAT(OLEK NAUTIC @ wto, 06 sty 2015 - 00:30)  
Krzysiek ogarnij się, płynę z Łukaszem z Maximussa. Marcin też jutro wypływa ale z kimś innym

cześć
no ok.:)przez chwilę myślałem że z Matim-ale i tak Ci zazdroszczę:)daj proszę info jak było.
Nie wiedziałem że Łuki pływa za łosiem.
pzdr Olo
Krzysiek

#24 kamtom

kamtom

Weteran

• Members
  • 393 postów

Napisano 06 styczeń 2015 - 16:12

Dajcie znać jak z dorszykami po dzisiejszym dniu.

#25 OLEK NAUTIC

OLEK NAUTIC

Weteran

• Members
  • 257 postów

Napisano 06 styczeń 2015 - 21:22

Byliśmy, zmarzliśmy, złowiliśmy. Po dopłynięciu na łowisko i wydaniu ośmiu zestawów- troling od godziny 9:00, wyczekiwane branie o 13:50 i jest 88cm 5,3kg zapodam fotkę łosoś piękny, statyw niekoniecznie ale ja musiałem robić zdjęcie icon_wink.gif

Załączone miniatury

• IMG_0998.jpga.jpg

#26 matek1

matek1

Weteran

• Members
  • 147 postów

Napisano 06 styczeń 2015 - 22:17

Pogratulować!!! Ładna sztuka. A masz jakieś wieści jak z dorszem?

#27 kamtom

kamtom

Weteran

• Members
  • 393 postów

Napisano 06 styczeń 2015 - 22:19

O to samo chcialem zapytać. Co z dorszem? Jakieś wieści?

#28 matek1

matek1

Weteran

• Members
  • 147 postów

Napisano 06 styczeń 2015 - 22:25

Cisza jak po śmierci organisty... Pewnie ręce bolą... icon_wink.gif

#29 Ppawi1978

Ppawi1978

Wędkarz

• Members
  • 17 postów

Napisano 07 styczeń 2015 - 07:42

CYTAT(matek1 @ śro, 07 sty 2015 - 00:25)  
Cisza jak po śmierci organisty... Pewnie ręce bolą... icon_wink.gif

Ręce bolą ale od rwania włosów z głowy. Ale od początku. W poniedziałek okazało sie że jednak maxius stoi we wtorek w porcie i musimy szukać zastępstwa.
Udało się i o 7 wychodzimy z portu. Za główkami przekonujemy się o tym jak mocno ostatnie wiatry rozhulały Bałtyk. Około 1,5 godziny przelot i rozpoczynamy wędkowanie.Pierwszy, drugi, trzeci dryf i brak ryby na pokładzie, Później "bardzo pojedyńcze" ryby i tak tak do samego końca. Cały czas na horyzońcie górki w Rozewiu i Dom Rybaka.
Pomimo zapisów ryba nie gryzie, a te które udało się przechytrzyć są niewiele większe od pilkerów. Dzień kończę z 5 bolkami w skrzynce, co jest jednym z lepszych wyników.1/3 składu nie wędkuje z powodu choroby. Tak więc obiektywnie patrząc ci, którzy nie poszli tego dnia w morze dobrze zrobili. Pływanie w ciemno, bardziej podglądanie i podsłuchiwanie niż szukanie.
W związku z tym że jest to jeden z pierwszych moich wpisów celowo nie podaję nazwy jednostki, nie chcę wywołać wiadomych reakcji
pozdrawiam Paweł

Użytkownik Ppawi1978 edytował ten post 07 styczeń 2015 - 08:13

#30 zbikk24

zbikk24

Weteran

• Members
  • 443 postów

Napisano 07 styczeń 2015 - 08:16

CYTAT(Ppawi1978 @ śro, 07 sty 2015 - 10:42)  
Ręce bolą ale od rwania włosów z głowy. Ale od początku. W poniedziałek okazało sie że jednak maxius stoi we wtorek w porcie i musimy szukać zastępstwa.
Udało się i o 7 wychodzimy z portu. Za główkami przekonujemy się o tym jak mocno ostatnie wiatry rozhulały Bałtyk. Około 1,5 godziny przelot i rozpoczynamy wędkowanie.Pierwszy, drugi, trzeci dryf i brak ryby na pokładzie, Później "bardzo pojedyńcze" ryby i tak tak do samego końca. Cały czas na horyzońcie górki w Rozewiu i Dom Rybaka.
Pomimo zapisów ryba nie gryzie, a te które udało się przechytrzyć są niewiele większe od pilkerów. Dzień kończę z 5 bolkami w skrzynce, co jest jednym z lepszych wyników.1/3 składu nie wędkuje z powodu choroby. Tak więc obiektywnie patrząc ci, którzy nie poszli tego dnia w morze dobrze zrobili. Pływanie w ciemno, bardziej podglądanie i podsłuchiwanie niż szukanie.
W związku z tym że jest to jeden z pierwszych moich wpisów celowo nie podaję nazwy jednostki, nie chcę wywołać wiadomych reakcji
pozdrawiam Paweł

a oprócz was były jakieś jednostki w morzu??

#31 Ppawi1978

Ppawi1978

Wędkarz

• Members
  • 17 postów

Napisano 07 styczeń 2015 - 08:25

CYTAT(zbikk24 @ śro, 07 sty 2015 - 10:16)  

Napewno była Wioleta, za nami wyszedł Marinerro, a oprócz tego chyba 5 jednostek rybackicg, które czesały bardzo starannie ten sam obszar, gdzie przyszło nam łowić

#32 Martin77

Martin77

Weteran

• Members
  • 636 postów

Napisano 07 styczeń 2015 - 11:53

CYTAT(OLEK NAUTIC @ wto, 06 sty 2015 - 22:22)  
Byliśmy, zmarzliśmy, złowiliśmy. Po dopłynięciu na łowisko i wydaniu ośmiu zestawów- troling od godziny 9:00, wyczekiwane branie o 13:50 i jest 88cm 5,3kg zapodam fotkę łosoś piękny, statyw niekoniecznie ale ja musiałem robić zdjęcie icon_wink.gif

Gratulacje za cierpliwość Panowie. Piękna rybka Łukasz!
MIŁOŚNICY METODY "Z OPADU" - ŁĄCZCIE SIĘ!!!

#33 krzysztof.admiral

krzysztof.admiral

Weteran

• Members
  • 292 postów
  • Zainteresowania:Wedkarstwo

Napisano 07 styczeń 2015 - 13:02

CYTAT(zbikk24 @ śro, 07 sty 2015 - 11:16)  

Była III i I ,wyniki u mnie od par szt do kolacji średnio obiad ,ryby drobne poza dwoma rodzynkami ,na I gorzej Krzysztof

#34 kamtom

kamtom

Weteran

• Members
  • 393 postów

Napisano 07 styczeń 2015 - 14:18

To wyniki na Ad calkiem calkiem po takim dmuchaniu.

#35 OLO10

OLO10

Weteran

• Members
  • 329 postów

Napisano 07 styczeń 2015 - 14:29

Witam. Nie koloryzujmy za mocno. icon_wink.gif Obiektywnie patrząc była du.......a wielka...
Chyba że jeszcze ktoś się odezwie i nas zaskoczy.

Użytkownik OLO10 edytował ten post 07 styczeń 2015 - 14:54

#36 krzysztof.admiral

krzysztof.admiral

Weteran

• Members
  • 292 postów

Napisano 07 styczeń 2015 - 15:39

CYTAT(OLO10 @ śro, 07 sty 2015 - 17:29)  
Witam. Nie koloryzujmy za mocno. icon_wink.gif Obiektywnie patrząc była du.......a wielka...
Chyba że jeszcze ktoś się odezwie i nas zaskoczy.

Myślę że mieliśmy okazje się poznać dlatego proszę o rozwinicię definicji wielkiej dupy, jężeli średnia u mnie to 14 szt to wielka dupa, to jaka bedzie ilośc przy średniej dupie oraz przy małej dupie Krzysztof

#37 Arti/W-wa

Arti/W-wa

Weteran

• Members
  • 198 postów

Napisano 07 styczeń 2015 - 15:59

Pozwólcie, że zapytam - jaka jest teraz temperatura na pełnym morzu? Nie dorszowałem nigdy w okresie zimowym i zastanawiam się jak by to było..

Pod Warszawą co prawda tylko minus 5 ale wilgotność przeokrutna, że aż się wychodzić nie chce z domu, nie mówiąc o wsiadaniu na statek i wycieczkę na pełne morze..

Użytkownik Arti/W-wa edytował ten post 07 styczeń 2015 - 16:00

#38 krzysztof.admiral

krzysztof.admiral

Weteran

• Members
  • 292 postów

Napisano 07 styczeń 2015 - 16:08

CYTAT(Arti/W-wa @ śro, 07 sty 2015 - 18:59)  
Pozwólcie, że zapytam - jaka jest teraz temperatura na pełnym morzu? Nie dorszowałem nigdy w okresie zimowym i zastanawiam się jak by to było..

Pod Warszawą co prawda tylko minus 5 ale wilgotność przeokrutna, że aż się wychodzić nie chce z domu, nie mówiąc o wsiadaniu na statek i wycieczkę na pełne morze..

Wczorajszy dzień temp w dzień ok 0 +1podczas powrotu -2 do tego wiatr więc tem odczuwalna wiele niższa ,bez kombinezonu szkoda zdrowia na zimowe wedkowanie

#39 Ppawi1978

Ppawi1978

Wędkarz

• Members
  • 17 postów

Napisano 07 styczeń 2015 - 17:19

CYTAT(krzysztof.admiral @ śro, 07 sty 2015 - 17:39)  
Myślę że mieliśmy okazje się poznać dlatego proszę o rozwinicię definicji wielkiej dupy, jężeli średnia u mnie to 14 szt to wielka dupa, to jaka bedzie ilośc przy średniej dupie oraz przy małej dupie Krzysztof

14 sztuk to miała nasza pięcioosobowa ekipa z której czwórka wedkowala

#40 jurek100

jurek100

Wędkarz

• Members
  • 16 postów

Napisano 07 styczeń 2015 - 18:44

CYTAT(Ppawi1978 @ śro, 07 sty 2015 - 20:19)  
14 sztuk to miała nasza pięcioosobowa ekipa z której czwórka wedkowala

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych