Skocz do zawartości

Zdjęcie

Forum Schodzi Na Psy

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 jaguar56

jaguar56

Szajbus

• Members
  • 2995 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, herpetologia

Napisano 28 grudzień 2014 - 21:22

Od pewnego czasu zauważyłem że na forum pojawia się dużo fotek nie związanych z wędkarstwem.
Pal licho jak to są jakieś szczerbate dziadki.
Foty wstawia jeden użytkownik z niemcowni (każdy wie o kogo chodzi)
Ale dla mnie nie do pomyślenia jest by na takim forum wstawiać fotki gdzie są gołe dupy, cycki...
Niedługo to zacznie wstawiać fotki jak rozkraczone kobitki będą siedziały z kijem w ręku.
Ja polecałem to forum mojemu chrześniakowi 12 lat. I teraz co? Wstyd mi że polecam takie forum.
Jak ktoś wstawi fotkę z za krótką rybą to od razu raban ale jak są wstawiane gołe dupy to nikt nie reaguje.
Dla mnie to już dawno powinien dostać ban za takie działania, gdzie wcześniej już raportowałem do modów.
Czy to jest xspławik.com czy spławik.com pytam się?

Ewentualnie jest to jakiś gówniarz co dorwał się do kompa i wszystkich robi w jajo jaki to on nie jest i jeszcze z niemcowni.
Może niech wstawi jeszcze odnośniki do forum garsoniera i do portalu xvideo a co tam wszędzie podobne fotki można znaleźć.

W załączeniu "4 najlepsze fotki tygodnia". co mają wspólnego z wędkarstwem?

Załączone miniatury

• dupy.jpg

Użytkownik jaguar56 edytował ten post 28 grudzień 2014 - 21:34

#2 pawel737

pawel737

Wędkarz

• Members
  • 65 postów

Napisano 28 grudzień 2014 - 23:24

jak by się dało to bym dał "like'a" jak na fb, kolega ma rację forum to forum, może być jakiś kanał +18 na takie pierdoły ale skoro wędkarstwo to nasza pasja, sposób życia to traktujmy to poważnie.

#3 Kamil Z.

Kamil Z.

Szajbus

• Moderator
  • 8183 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, sporty walki, muzyka

Napisano 29 grudzień 2014 - 11:28

Panowie, dziękuję za sygnał, jednak jeśli takie rzeczy umkną moderatorom, to prosiłbym o zgłaszanie tego przez funkcję "raport".

Zdjęcia niezgodne z regulaminem forum zostały usunięte, a użytkownik adekwatnie rozliczony.
Mam nadzieję, że więcej takich akcji nie będzie...

Pozdrówka
Kamil
Pozdrawiam
Kamil

Mój wędkarski blog:
http://zahaczeni.net/kamilfishingblog/

[color=#4169E1][b]Catch&Release!!

#4 zbynio_50

zbynio_50

Weteran

• Members
  • 405 postów

Napisano 21 styczeń 2015 - 17:52

Takich gróżb na tym forum nie spodziewałbym sie:

http://www.splawik.c...mp;#entry364011

PS.
Myśle że problem został częściowo rozwiązany. Dobrze że są pewne organa które radzą sobie z hejterami icon_smile.gif)

Użytkownik zbynio_50 edytował ten post 26 styczeń 2015 - 21:52

Nie Ważne Jakie Ryby
Ważne  w Jak
imTowarzystwie !

#5 bobas_demolka

bobas_demolka

Weteran

• Members
  • 427 postów

Napisano 19 marzec 2015 - 18:01

CYTAT(Kamil Z. @ pon, 29 gru 2014 - 14:28) Wyświetl post
Panowie, dziękuję za sygnał, jednak jeśli takie rzeczy umkną moderatorom, to prosiłbym o zgłaszanie tego przez funkcję "raport".

Zdjęcia niezgodne z regulaminem forum zostały usunięte, a użytkownik adekwatnie rozliczony.
Mam nadzieję, że więcej takich akcji nie będzie...
Pozdrówka
Kamil

Popieram interwencję moderatora:)
Co przesada to przesada - a i forum nie to oczywiście.
Mam jednak nadzieję, że "rozkraczona kobitka" w spodniach i bluzie moro ( nie rozdartych), w butach gumowych, siedząca na krzesełku wędkarskim i trzymająca w rekach tzw. "bata wędkarskiego" na tle rzeki może być:)

Pozdrawiam

bobas_demolka TEAM

#6 bobas_demolka

bobas_demolka

Weteran

• Members
  • 427 postów

Napisano 19 marzec 2015 - 18:07

CYTAT(jaguar56 @ pon, 29 gru 2014 - 00:22) Wyświetl post
Od pewnego czasu zauważyłem że na forum pojawia się dużo fotek nie związanych z wędkarstwem.
Pal licho jak to są jakieś szczerbate dziadki.
Foty wstawia jeden użytkownik z niemcowni (każdy wie o kogo chodzi)
Ale dla mnie nie do pomyślenia jest by na takim forum wstawiać fotki gdzie są gołe dupy, cycki...
Niedługo to zacznie wstawiać fotki jak rozkraczone kobitki będą siedziały z kijem w ręku.
Ja polecałem to forum mojemu chrześniakowi 12 lat. I teraz co? Wstyd mi że polecam takie forum.
Jak ktoś wstawi fotkę z za krótką rybą to od razu raban ale jak są wstawiane gołe dupy to nikt nie reaguje.
Dla mnie to już dawno powinien dostać ban za takie działania, gdzie wcześniej już raportowałem do modów.
Czy to jest xspławik.com czy spławik.com pytam się?

Ewentualnie jest to jakiś gówniarz co dorwał się do kompa i wszystkich robi w jajo jaki to on nie jest i jeszcze z niemcowni.
Może niech wstawi jeszcze odnośniki do forum garsoniera i do portalu xvideo a co tam wszędzie podobne fotki można znaleźć.

W załączeniu "4 najlepsze fotki tygodnia". co mają wspólnego z wędkarstwem?

Szanowny Kolego!
Całkowicie Cie popieram tylko:
- nie używaj niecenzuralnych słów (d..y)
- swoje fobie antyniemieckie wyrażaj gdzie indziej - tak się składa, ze Niemcy mają nieporównywalnie bardziej rybne łowiska niż my a i opłaty są tańsze niż u nas - o kulturze nie wspomnę:)
Pozdrawiam

bobas_demolka TEAM

#7 jaguar56

jaguar56

Szajbus

• Members
  • 2995 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, herpetologia

Napisano 20 marzec 2015 - 09:39

CYTAT(bobas_demolka @ czw, 19 mar 2015 - 18:07) Wyświetl post
Szanowny Kolego!
Całkowicie Cie popieram tylko:
- nie używaj niecenzuralnych słów (d..y)
- swoje fobie antyniemieckie wyrażaj gdzie indziej - tak się składa, ze Niemcy mają nieporównywalnie bardziej rybne łowiska niż my a i opłaty są tańsze niż u nas - o kulturze nie wspomnę:)
Pozdrawiam

bobas_demolka TEAM

A gdzie ja piszę o fobiach antyniemieckich?
Czy czepiam się Niemców?
Tak się składa że mam w rodzinie Niemców. Jak bym na nich miał coś sapać to tak jak bym (za przeproszeniem)"srał do własnego gniazda".

W przypadku tego gościa chodziło o to że, się wywyższał i obrażał Polaków (sam nim był) tylko dla tego że tyrał w niemowni i nie miał czasu na wędkarstwo po za wędkarską twórczości fantastyczną.

Co do dupy to w dobie obecnych czasów czy słowo "dupa" jest niecenzuralne?

To tak jak bym czepiał się Norwegów czy Finów mając marzenie by tam pojechać.
I jednocześnie będąc tam drwił z "polaczków" chwaląc się czego to ja nie mam i czego to nałapałem.

Użytkownik jaguar56 edytował ten post 20 marzec 2015 - 09:41

Umieraliście tak młodo,
ulicami płynie wasza krew.
To stolica płonie w smutku,
śmierć zabiera wszystkie dzieci jej.

Śpijcie słodko me aniołki,
kule wroga już nie groźne wam.
Teraz już was nie dostaną
wrogie szpony okupanta łap.

#8 bobas_demolka

bobas_demolka

Weteran

• Members
  • 427 postów

Napisano 20 marzec 2015 - 19:05

CYTAT(jaguar56 @ pią, 20 mar 2015 - 12:39) Wyświetl post
A gdzie ja piszę o fobiach antyniemieckich?
Czy czepiam się Niemców?
Tak się składa że mam w rodzinie Niemców. Jak bym na nich miał coś sapać to tak jak bym (za przeproszeniem)"srał do własnego gniazda".

W przypadku tego gościa chodziło o to że, się wywyższał i obrażał Polaków (sam nim był) tylko dla tego że tyrał w niemowni i nie miał czasu na wędkarstwo po za wędkarską twórczości fantastyczną.

Co do dupy to w dobie obecnych czasów czy słowo "dupa" jest niecenzuralne?

To tak jak bym czepiał się Norwegów czy Finów mając marzenie by tam pojechać.
I jednocześnie będąc tam drwił z "polaczków" chwaląc się czego to ja nie mam i czego to nałapałem.

Witam Kolegę.
"D..a" czyli wulgarnie pośladki ( "07 zgłoś się") - tutaj się zgadzam, że słowo całkowicie cenzuralne - ja nie używam na forum , no ale to kwestia gustu. Niemniej Kolegę rozgrzeszam:))
Co do reszty - czyli Niemców - proponuję poczytać co Kolega pisał:)) "Foty wstawia jeden użytkownik z niemcowni (każdy wie o kogo chodzi)" - tak sobie rozważyłem w swoim sumieniu, że jednak fobii antyniemieckiej w tym nie ma:) Zatem przepraszam Kolegę za takie moje podejście do tematu.

Pozdrawiam

bobas_demolka TEAM

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych