Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wybór Uczelnii. Proszę O Jakieś Porady

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 GBM

GBM

Wędkarz

• Members
  • 21 postów

Napisano 23 grudzień 2014 - 00:01

Potrzebuję Waszej porady, chodzi mi o to jaką uczelnie obecnie najlepiej wybrać? Rozważam jakaś politechnikę, ale szczerze mówiąc jakoś średnio mnie to wszystko interesuje i nie wiem, czy byłby później pożytek ze mnie, o wiele bardziej inetresuje mnie ekonomia/gospodarka i raczej bardziej skłaniam się ku jakiejś uczelni ekonomicznej. Byłem nawet na dzrzwiach otwartych na uniwersytecie ekonomicznym i bardzo mi się podobało, niestety jest obecnie mały wybór o rodzaj szkoły ekonomicznej, w zasadzie wybierać można pomiędzy Uniwerkiem a WSB i własnie co do tej drugiej uczelni chciałbym sie Was poradzić. Jak porównujecie te dwie uczelnie? Czytałem profil uczelni na http://www.wsb.pl/wroclaw/ i wygląda naprawdę bardzo zachęcająco. Macie jakieś doświadczenia z tymi uczelniami? COś słyszeliście, żeby móc wiecej powiedzieć?

#2 estrada

estrada

Początkujący

• Members
  • 5 postów

Napisano 21 kwiecień 2015 - 11:38

A koniecznie musisz studiować...? Nie lepiej iść do jakiejś pracy, określić się w pełni i dopiero później uzupełnić wykształcenie? Większość osób, które poszły na studia z mojego rocznika, pracuje w zupełnie innej branży, albo nie pokończyli, albo rezygnowali i szli na coś innego.

#3 Ignus

Ignus

Weteran

• Members
  • 252 postów

Napisano 25 kwiecień 2015 - 10:56

Witam icon_smile.gif

Ja osobiście jestem po politechnice i sobie bardzo chwalę. łatwo dostać prace, dobre zarobki i nie musisz się niczym martwić. Do tego co ważne w pracy inżyniera są dobre perspektywy rozwoju dalszej kariery

Ale jeśli nie jesteś przekonany to naprawdę nic na siłe
Ceterum censeo Calisia delendam esse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych