Skocz do zawartości

Zdjęcie

Prezent Dla Wędkarza

65 odpowiedzi w tym temacie

#61 OLO

OLO

Szajbus

• Members
  • 1410 postów
  • Zainteresowania:Muzyka ( Workstation Tyros 2 ), fotografika, strategiczne gry komputerowe, rozpoznawanie grzybów, magic the gathering, gry planszowe, sport wszelaki

Napisano 10 grudzień 2014 - 04:26

"albo stanik o dwa numery za mały" - lub co gorsza dwa numery za duży ! icon_biggrin.gif

"Masakra jest z tym podpowiadaniem" - nie no, dla mnie temat jak temat, podyskutować można

PS. " i dokupię jeszcze nóż - nie kupuj byle jakiego, noże za 5 zł są z "plasteliny"

Użytkownik OLO edytował ten post 10 grudzień 2014 - 04:28

#62 wahlul

wahlul

Szajbus

• Members
  • 1569 postów

Napisano 10 grudzień 2014 - 10:45

CYTAT(OLO @ śro, 10 gru 2014 - 07:26) Wyświetl post
lub co gorsza dwa numery za duży ! icon_biggrin.gif

No nie wiem. To jaki rozmiar wybierasz, oznacza jak widzisz kobietę. Foch będzie tak czy siak, ale ja z dwojga złego wolał bym już pomylić się w górę icon_biggrin.gif
Вода это колыбель разумной жизни.

#63 Justyna11011

Justyna11011

Początkujący

• Members
  • 1 postów

Napisano 23 sierpień 2017 - 18:19

A może dla wędkarzy jako miłośników natury jakieś etui na smartfona. Jeśli ma np iphona to może powinien dostać jakieś etui np takie jak tutaj  http://intercase.pl/...ura&results=28 lub np jakieś z rybami. Zakładam że również są takie do znalezienia. Albo w zależności na jaką rybę się wybiera mogą być różne etui pozdrawaim.

#64 olek-fryc

olek-fryc

Początkujący

• Members
  • 5 postów

Napisano 29 sierpień 2017 - 08:34

Ja bym proponował bon podarunkowy i wtedy sam wędkarz kupi sobie to co akurat potrzebuje :)

#65 LowcyKarpi

LowcyKarpi

Początkujący

• Members
  • 5 postów

Napisano 11 wrzesień 2017 - 13:02

Moim zdaniem warto podarować mu coś co trafi w jego gust, np sprzęt wędkarski, akcesoria jakich nie ma, a które mu się przydadzą. Jaki budżet generalnie posiadasz na ten cel? Bo możemy pomóc i doradzić w tej kwestii.

#66 Ultraboat

Ultraboat

Wędkarz

• Members
  • 13 postów

Napisano 10 październik 2017 - 09:42

Też jestem za opcją akcesoriów związanych z wędkarstwem, ale takich których brakuje w komplecie i które się przydadzą. Jaki budżet jesteś w stanie na to przeznaczyć? Bo ja mogę polecić łódką zanętową, co o tym sądzisz?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych