Skocz do zawartości

Zdjęcie

Konto I Dofinansowanie Działalności

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 GBM

GBM

Wędkarz

• Members
  • 21 postów

Napisano 24 październik 2014 - 09:56

Moje pytanie brzmi. Gdzie w chwili można uzyskać kredyt na rozwój/rozpoczęcie działalności gospodarczej:
-bez posiadania udokumentowanych dochodów
-bez zabezpieczenia typu nieruchomość/samochód.
-bez wkładu własnego

Potrzebuje 50 000 zł i mam dobry biznes plan napisany przez specjalistę od biznes planu i ubieganiu się o kredyty. Przeszkodą jest to że dużej ilości banków trzeba spełnić co najmniej 1 z w.w warunków.
W niemal wszystkich posiadać zabezpieczenia w postaci nieruchomości/samochodu, gdzie żadnej z tych rzeczy nie jestem właścicielem.

Proszę więc o wymienienie jakiegokolwiek banku, który odpowiadałby kryteriom:
Gdzie podobno można w do 30 000 zł bez spełniania żadnego warunku...
Tyle, że w internecie wręcz roi się od negatywnych opinii na temat ich kredytu na ten cel.
Podobno wymagają mnóstwa dokumentów, a sama procedura jest bardzo uciążliwa i długo trwa. Jednocześnie bez gwarancji otrzymania pieniędzy...
Najbardziej by mnie interesowało coś takiego jak tutaj http://www.mbank.pl/...dyt-w-rachunku/ bo to chyba najlepsze rozwiązanie na zapłatę bieżących zobowiązań, kiedy kontrahent pozostaje w zwłoce..
Będę wdzięczny za polecenie czegoś!

#2 Marcin92

Marcin92

Weteran

• Members
  • 225 postów
  • Zainteresowania:jak każdy na tym forum - wędkarstwo

Napisano 24 październik 2014 - 13:56

- dofinasowanie z UP, z tym że tam chyba do 20tyś, warunkiem bezzwrotnej pożyczki jest utrzymanie się min. rok czy dwa na rynku

- dofinansowanie w ramach projektu UE, tym że to jest rodzaj konkursu i dotacje dostają tylko wybrane osoby których projekt (działalność) spodoba się komisji - tu nie pamiętam ile ale niemałe pieniądze można dostać. I też warunkiem jest utrzymanie się na rynku przez ileś czasu, w przeciwnym razie zwrot kasy
Pozdrawiam
Marcin92

Zapraszam do mojego sklepu wędkarskiego na zakupy :)

http://allegro.pl/Sh...how?id=38367127

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych