Skocz do zawartości

Zdjęcie

Trondheim I Okolice.

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Asparuh93

Asparuh93

Weteran

• Members
  • 456 postów

Napisano 24 wrzesień 2014 - 01:12

Niedawno się tu przeprowadziłem i szukam towarzystwa do zwiedzania okolicy. Zarówno fiodru jak i okolicznych jezior.

#2 karol_77

karol_77

Wędkarz

• Members
  • 77 postów

Napisano 28 wrzesień 2014 - 20:20

Witaj,
Nie jestem osiadłym wędkarzem nad Trondheimfiord ale spędziłem tam sporo tygodni w tym roku w okresie wakacyjnym. Wróciłem stamtąd w ubiegły weekend. Łowiliśmy tam morskie rybki przylatując do Norwegii samolotem. Masz szansę na złowienie wszystkich gatunków występujących w Norwegii łącznie z rekinami( kolenie), gigantycznymi molwami, a także halibutami. Na moje towarzystwo już w tym roku za późno ale chętnie podpowiem Tobie gdzie i na co połowić.
Pozdrawiam
Karol Czarnecki
PS w załączniku mój ostatni halibut ( 130km od Trondheim icon_smile.gif

halibut_11kg.jpg

#3 Martin77

Martin77

Weteran

• Members
  • 636 postów

Napisano 01 październik 2014 - 14:17

CYTAT(Asparuh93 @ śro, 24 wrz 2014 - 04:12) Wyświetl post
Niedawno się tu przeprowadziłem i szukam towarzystwa do zwiedzania okolicy. Zarówno fiodru jak i okolicznych jezior.

Ohoho...to już nie będzie wieści znad Wisły czy Kanału Żerańskiego icon_biggrin.gif
Czekamy zatem na wieści i fotki z tamtejszymi rybskami.

Powodzenia w Norge!
MIŁOŚNICY METODY "Z OPADU" - ŁĄCZCIE SIĘ!!!

#4 Asparuh93

Asparuh93

Weteran

• Members
  • 456 postów

Napisano 24 październik 2014 - 20:49

No Martin tak wyszlo, ale za to masz gdzie wpasc jak juz sie tu ustatkuje icon_wink.gif

Karol, z powodu braku lodki siedze nad fiordem, okolice Trolli. Miesiac temu mozna bylo trafic niezlego jak na te pore roku i z brzegu dorsza, potem przylazly kraby i ponad tydzien nie dalo sie zarzucic wedki zeby krab sie mie dobieral. A od poniedzialku drecza mnie kolenie, dwa gatunki z kolcami jadowymi, te ciemne i te jasne bez. Co rzut to branie a dorsza ni chu chu icon_sad.gif a na halibuta z brzegu jeszcze chyba za wczesnie, ponoc podchodzi blizej kolo stycznia. Posiedze do polnocy dzis i zobaczymy icon_wink.gif

A i delfiny widzialem icon_smile.gif

Załączone miniatury

• image.jpg
  • rekin.jpg
  • krabbe.jpg

Użytkownik Asparuh93 edytował ten post 25 październik 2014 - 01:50

#5 Martin77

Martin77

Weteran

• Members
  • 636 postów

Napisano 05 listopad 2014 - 13:12

CYTAT(Asparuh93 @ pią, 24 paź 2014 - 22:49) Wyświetl post
No Martin tak wyszlo, ale za to masz gdzie wpasc jak juz sie tu ustatkuje icon_wink.gif

Karol, z powodu braku lodki siedze nad fiordem, okolice Trolli. Miesiac temu mozna bylo trafic niezlego jak na te pore roku i z brzegu dorsza, potem przylazly kraby i ponad tydzien nie dalo sie zarzucic wedki zeby krab sie mie dobieral. A od poniedzialku drecza mnie kolenie, dwa gatunki z kolcami jadowymi, te ciemne i te jasne bez. Co rzut to branie a dorsza ni chu chu icon_sad.gif a na halibuta z brzegu jeszcze chyba za wczesnie, ponoc podchodzi blizej kolo stycznia. Posiedze do polnocy dzis i zobaczymy icon_wink.gif

A i delfiny widzialem icon_smile.gif

Dzięki! icon_smile.gif Kto wie...Norwegia to dla mnie odległe marzenie, ale jakby było się gdzie zatrzymac to kto wie... icon_biggrin.gif

Póki co chwal się i wrzucaj fotki, fajne rybki tam masz... Ja póki co pływam troszkę po ZZ i nawet coś tam ostatnio trafiłem.

Pozdr!

M.
MIŁOŚNICY METODY "Z OPADU" - ŁĄCZCIE SIĘ!!!

#6 Asparuh93

Asparuh93

Weteran

• Members
  • 456 postów

Napisano 07 listopad 2014 - 00:56

Pojawiły się pierwsze przymrozki, zatem czekam na koniec pełni i spróbuje dorsza z brzegu icon_smile.gif

#7 ryszardhell

ryszardhell

Początkujący

• Members
  • 2 postów

Napisano 11 kwiecień 2017 - 05:02

Witaj,
Nie jestem osiadłym wędkarzem nad Trondheimfiord ale spędziłem tam sporo tygodni w tym roku w okresie wakacyjnym. Wróciłem stamtąd w ubiegły weekend. Łowiliśmy tam morskie rybki przylatując do Norwegii samolotem. Masz szansę na złowienie wszystkich gatunków występujących w Norwegii łącznie z rekinami( kolenie), gigantycznymi molwami, a także halibutami. Na moje towarzystwo już w tym roku za późno ale chętnie podpowiem Tobie gdzie i na co połowić.
Pozdrawiam
Karol Czarnecki
PS w załączniku mój ostatni halibut ( 130km od Trondheim icon_smile.gif

attachicon.gifhalibut_11kg.jpg

Witaj

dostałem informacje ,że bywałeś w rejonie HASVAG FISHKE 24  właśnie tam wybieram się z kolegami w czerwcu , czy mógłbyś podzielić się swoją wiedzą na temat tego łowiska jakie rybki kolory przynęt gdzie łapać a które miejsca omijać i ogólnie wszystko co uważasz za ważne i ciekawe

mój telefon 509-791-684

pozdrawiam Rysiek

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych