Skocz do zawartości

Zdjęcie

Spining- Jak Sie Łowi Na Gume

• Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Michael342

Michael342

Wędkarz

• Members
  • 11 postów

Napisano 18 wrzesień 2014 - 16:12

Cześć jestem zwykle spławikowcem, ale niedawno kupiłem gumę 7 cm. Dodam że łowie na bardzo głębokim jezioże i nic mi na gume nie bieże podobnie zresztą jak na obrotuwki i woblery a na spławik okonia 31 cm złowiłem dlaczego nie bierze na sztuczne żaden Mam pytanie jak ją łowić i czy weźnie okoń ok.15 cm.

Użytkownik Michael342 edytował ten post 18 wrzesień 2014 - 16:18

#2 OLO

OLO

Szajbus

• Members
  • 1410 postów
  • Zainteresowania:Muzyka ( Workstation Tyros 2 ), fotografika, strategiczne gry komputerowe, rozpoznawanie grzybów, magic the gathering, gry planszowe, sport wszelaki

Napisano 18 wrzesień 2014 - 19:03

Ja myślę, że ten okoń jedynie taki 13cm albo 17 ... te 19-tki to już na inną gumkę polecą, dojrzewają....

Siema. Poczytaj tematy na forum dotyczące spiningu a potem wrócimy do rozmowy.

Użytkownik OLO edytował ten post 18 wrzesień 2014 - 19:04

#3 Michael342

Michael342

Wędkarz

• Members
  • 11 postów

Napisano 18 wrzesień 2014 - 20:48

CYTAT(OLO @ czw, 18 wrz 2014 - 22:03) Wyświetl post
Ja myślę, że ten okoń jedynie taki 13cm albo 17 ... te 19-tki to już na inną gumkę polecą, dojrzewają....

Siema. Poczytaj tematy na forum dotyczące spiningu a potem wrócimy do rozmowy.

O to chodzi że czytałem i piszą że na 7-8 od 20 cm do 28cm można złowić ale mi nie biorą żadne. Wiem za to że jest dużo takich 14-18 bo widze jak z brzegu chodzą i na spławik głuwnie takie łowie

Użytkownik Michael342 edytował ten post 18 wrzesień 2014 - 20:52

#4 OLO

OLO

Szajbus

• Members
  • 1410 postów
  • Zainteresowania:Muzyka ( Workstation Tyros 2 ), fotografika, strategiczne gry komputerowe, rozpoznawanie grzybów, magic the gathering, gry planszowe, sport wszelaki

Napisano 19 wrzesień 2014 - 10:00

Ja żartowałem z tymi wymiarami. Zarówno na gumkę malutką możesz złowić dużą rybę (duże ryby zjadają małe ranne lub chore rybki) jak i na większą możesz złowić małą (okoń bywa bardzo żarłoczny, bierze na gumki wielkości prawie jak on sam).

Skup się nie na rodzaju czy wielkości gumki tylko na nauce sposobów jej prowadzenia. Poczytaj wątki o spiningu na tym forum.

#5 Michael342

Michael342

Wędkarz

• Members
  • 11 postów

Napisano 19 wrzesień 2014 - 15:08

CYTAT(OLO @ pią, 19 wrz 2014 - 13:00) Wyświetl post
Ja żartowałem z tymi wymiarami. Zarówno na gumkę malutką możesz złowić dużą rybę (duże ryby zjadają małe ranne lub chore rybki) jak i na większą możesz złowić małą (okoń bywa bardzo żarłoczny, bierze na gumki wielkości prawie jak on sam).

Skup się nie na rodzaju czy wielkości gumki tylko na nauce sposobów jej prowadzenia. Poczytaj wątki o spiningu na tym forum.

Wielkie dzięki poczytam może znajdę muj błąd w prowadzeniu.

#6 Uklejowy_magik

Uklejowy_magik

Bulterier Spławika

• Moderator
  • 1238 postów

Napisano 25 wrzesień 2014 - 09:16

Lektura, lektura, i jeszcze raz lektura- w internecie znajdziesz wszystko co Cię interesuje. Nie musisz zapędzać się daleko, bo na forum jest masa dobrej informacji. Poczytaj o podstawie, o technice rzutu, prowadzeniu...

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych