Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wyczekiwanie Na Zimę

Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 WedkarzSzwecja

WedkarzSzwecja

Początkujący

• Members
  • 1 postów

Napisano 03 wrzesień 2014 - 15:40

Witam.
Nie wiem jak Wy, ale ja już nie mogę się doczekać zimy, i pozamarzanych jezior, aby znów zasiąść nad połowem okoni i szczupaków. Mieszkam w południowej Szwecji i łowię rybki w okolicach Malmö. poprzedni rok mieliśmy kompletnie stracony, ponieważ nie było lodu! Aż dziw człowieka bierze..! jak to? W Szwecji nie było lodu? otóż.. tak..icon_sad.gif Zeszłoroczna zima w ogóle nie dopisała i lód na, który mogliśmy wejść mieliśmy zaledwie przez trzy maksymalnie cztery dni.. w które na dodatek kompletnie nie chciało nic brać. Mamy nadzieję że przyszła zima będzie również obfita w połowy jak w poprzednich latach, w których to mogliśmy nagrywać nasze okazy, i zamieszczać je na youtubie. icon_smile.gif

Tych, którzy również z niecierpliwością czekają na zimę zachęcam do obejrzenia moich kilku filmików, pozostawienia łapki w górę, i subskrybowania kanału! to bardzo motywuje i daje kopniaka do dalszego nagrywania i prezentowania okazów. Pozdrawiam!

1.Rjzotl57dTk&list=UUZ2VSMVXi9be2YD679M_amQ

2.icUbvTUuzh8&list=UUZ2VSMVXi9be2YD679M_amQ

3.wnNZU8teUQw&list=UUZ2VSMVXi9be2YD679M_amQ

4.maSYZCOabuE&list=UUZ2VSMVXi9be2YD679M_amQ

5.NRsc-b07QE8&list=UUZ2VSMVXi9be2YD679M_amQ

Na kanale jest jeszcze kilka filmików. Zachęcam do oglądania, pozostawienia łapki w górę i komentowania. I nabieramy smaczku na zimę! icon_smile.gif

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych