Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jezioro Turawskie

74 odpowiedzi w tym temacie

#61 Rosomak

Rosomak

Wędkarz

• Members
  • 34 postów

Napisano 10 maj 2012 - 20:57

Mam takie pytanko, czy na Turawie można zwodować własną łódź?

#62 azzz78

azzz78

Weteran

• Members
  • 262 postów

Napisano 11 maj 2012 - 05:44

Tak można.

#63 Rosomak

Rosomak

Wędkarz

• Members
  • 34 postów

Napisano 11 maj 2012 - 20:40

Mógłbyś podać jakieś miejsce do wodowania, bo nie chce jeździć do okoła jeziora i szukać jakiegoś miejsca.

#64 azzz78

azzz78

Weteran

• Members
  • 262 postów

Napisano 11 maj 2012 - 20:57

Na Jowiszu za darmo,koło rybaczówki (wyspa brzozowa)chyba też za darmo,płatne jest na loku ok.15zł z korzystania ze slipu,ale zależy co masz za łódkę bo slipy to na większą jednostke jak mniejsza to spokojnie z plaży,w jacht klubie też jest slip jak pogadasz to powinno być też bezpłatnne,generalnie to ja nie korzystam ze slipów bo mała łódeczka+przyczepka i spokojnie z plaży daje radę.

#65 Rosomak

Rosomak

Wędkarz

• Members
  • 34 postów

Napisano 12 maj 2012 - 15:35

Dzięki, ja też mam małą łódkę, którą można zwodować w każdym miejscu.

#66 MATISII

MATISII

Weteran

• Members
  • 150 postów

Napisano 21 maj 2012 - 18:06

Witam, jadę w tym roku na Turawę i zatrzymuje się w ośrodku Jowisz. Moje pytanie jest takie czy trzeba daleko chodzić aby móc rozłożyć wędki i 2 pytanie czy daleko są jakieś łódki do wypożyczenia?

Użytkownik MATISII edytował ten post 21 maj 2012 - 20:53

#67 mory

mory

Wędkarz

• Members
  • 73 postów

Napisano 30 maj 2012 - 14:00

CYTAT(MATISII @ pon, 21 maj 2012 - 21:06) Wyświetl post
Witam, jadę w tym roku na Turawę i zatrzymuje się w ośrodku Jowisz. Moje pytanie jest takie czy trzeba daleko chodzić aby móc rozłożyć wędki i 2 pytanie czy daleko są jakieś łódki do wypożyczenia?

wszystko masz zaraz obok praktycznie, tylko do wedkowania z brzegu to raczej na wał bo z plazy to nie za bogato

#68 mazKlb

mazKlb

Wędkarz

• Members
  • 43 postów

Napisano 31 maj 2012 - 14:43

witam dzieje sie cos na relaxie ?? nie mam zadnego info bo znajomy z turawy wybyl do pracy w NL icon_sad.gif
Pozdro.

#69 mory

mory

Wędkarz

• Members
  • 73 postów

Napisano 31 maj 2012 - 15:03

CYTAT(mazKlb @ czw, 31 maj 2012 - 17:43) Wyświetl post
witam dzieje sie cos na relaxie ?? nie mam zadnego info bo znajomy z turawy wybyl do pracy w NL icon_sad.gif
Pozdro.

Na relaxie znajomy w tamtym tygodniu drobnice lapal... lipa.
Ale na wale cos tam sie dzieje, takie okolo 40cm leszki podchodzą

#70 bennekmaster

bennekmaster

Początkujący

• Members
  • 1 postów

Napisano 22 czerwiec 2012 - 06:40

Witam.

Chciałbym sie dwiedzieć gdzie i w jkakich godzinach mozna wykupic pozwolenie jedniodniowe lub dwudniowe na jezioro turawskie ? czy jest to możlwie w sobotę?
Mamy zamiar wyvbrac sie z kolegami. Na stronie kola turawskiego nie widze, danych gdzie i w jakich godzniach mozna by podjechac.

Będziemy tam pierwszy raz. Może polecicie, miejsce gdzie można by załatwić jakiś domek żeby było blisko do jeziora i można by z brzegu rybki łowić ???

z góry dzięki za każdą odpowiedź icon_smile.gif

#71 Rheinlander

Rheinlander

Weteran

• Members
  • 275 postów

Napisano 11 październik 2012 - 18:36

Witam,
wybieram sie w tym tygodniu na Turawe - cel sandacz icon_smile.gif. Oczywiscie chciałbym wedkować z łodzi, więc wdzięczny bym był za info odnośnie rybaczówek i cen. Ponieważ "wieki" nie byłem nad tym zbiornikiem chciałbym Was podpytac równiez o obecne efekty tj,. czy sandaczyk skubie?. i jesli można to prosze o rade na co najlepiej próbować - gumki, koguty czy może żywczyk?.

P.S.
Interesuje mnie czy ta rybaczówka od strony średniego jeziorka nadal dziala icon_smile.gif.
Prosze o odpowiedź
Pozdrawiam
R

#72 Rheinlander

Rheinlander

Weteran

• Members
  • 275 postów

Napisano 13 październik 2012 - 19:33

CYTAT(Rheinlander @ czw, 11 paź 2012 - 21:36) Wyświetl post
Witam,
wybieram sie w tym tygodniu na Turawe - cel sandacz icon_smile.gif. Oczywiscie chciałbym wedkować z łodzi, więc wdzięczny bym był za info odnośnie rybaczówek i cen. Ponieważ "wieki" nie byłem nad tym zbiornikiem chciałbym Was podpytac równiez o obecne efekty tj,. czy sandaczyk skubie?. i jesli można to prosze o rade na co najlepiej próbować - gumki, koguty czy może żywczyk?.

P.S.
Interesuje mnie czy ta rybaczówka od strony średniego jeziorka nadal dziala icon_smile.gif.
Prosze o odpowiedź
Pozdrawiam
R

icon_smile.gif albo nikt tu nie łowi na Turawie, albo nie chcecie się pochwalic icon_smile.gif

Ja dziś byłem i złowiłem:)

#73 holokynkolokyn

holokynkolokyn

Wędkarz

• Members
  • 12 postów
  • Zainteresowania:wędkarstwo

Napisano 30 czerwiec 2013 - 18:31

Witajcie. mam w planie wybrać się nad turawę tak na tydzień pod namiot. Chciałbym się dowiedzieć gdzie są najlepsze miejsca by nad wodą rozbić namiot, by do samochodu było blisko i żeby ryba brała icon_smile.gif wiem że sporo tego ale takie są moje wymogi icon_smile.gif

#74 Adam Ka

Adam Ka

Wędkarz

• Members
  • 81 postów

Napisano 01 lipiec 2014 - 17:33

hmmmm myslę że jak namiot to Szczedzryk . Do auta za blisko niema ale jest ładny brzeg i da się połowić
No bo wiesz na wale to namiotu nie rozbijesz ,a co dopiero chodzic tydzię po tych kamieniach icon_wink.gif

#75 CinCinek

CinCinek

Weteran

• Members
  • 427 postów
  • Zainteresowania:Spławik, Spining

Napisano 10 lipiec 2015 - 10:18

Wybieram się na Turawę w następnym tygodniu. Posiadam łódź i echosondę. Bardzo bym prosił o pomoc bo spiningista ze mnie nie za dobry na jakie przynęty najlepiej próbować tam złowić sandacza i jakie główki stosować?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych