Skocz do zawartości

Zdjęcie

Połów Śledzia W Trójmieście 2014

90 odpowiedzi w tym temacie

#81 spidi23ff

spidi23ff

Wędkarz

• Members
  • 57 postów

Napisano 23 marzec 2019 - 20:21

Koledzy ,a gdzie w Gdyni mógłbym spróbowac złowic śledzia z brzegu.

#82 jerome2

jerome2

Wędkarz

• Members
  • 45 postów

Napisano 24 marzec 2019 - 17:22

Na stadionie Arki , buahahahahaa

#83 r_gawel

r_gawel

Wędkarz

• Members
  • 26 postów
  • Zainteresowania:Głównie wędkarstwo spławikowe, ale także chętnie powiercę kilka dziur w lodzie oraz przesąduję morze Bałtyckie.

Napisano 25 marzec 2019 - 14:51

Witam,

Czy coś już się dzieje w Świnoujściu jeżeli chodzi o śledzie? Może ktoś ma jakieś wieści znad wody?

#84 spidi23ff

spidi23ff

Wędkarz

• Members
  • 57 postów

Napisano 28 marzec 2019 - 18:48

Na stadionie Arki , buahahahahaa

Kolego,jesli nie wnosisz nic do mego pytania to bądz łaskaw chociaż nie zabierać głosu,bo nie napisze o czym to świadczy.

#85 robson5

robson5

Weteran

• Members
  • 278 postów

Napisano 29 marzec 2019 - 09:22

Kolego,jesli nie wnosisz nic do mego pytania to bądz łaskaw chociaż nie zabierać głosu,bo nie napisze o czym to świadczy.

Kolego-widać że brak CI poczucia humoru, i dystansu- "LEGIA, ARKA, ZAGŁĘBIE,- kur..., śledzie ,gołębie.- :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen: - więc dobrze Ci napisał że ŚLEDZI to szukaj na stadionie ARKI :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

#86 spidi23ff

spidi23ff

Wędkarz

• Members
  • 57 postów

Napisano 29 marzec 2019 - 14:46

Kolego-widać że brak CI poczucia humoru, i dystansu- "LEGIA, ARKA, ZAGŁĘBIE,- kur..., śledzie ,gołębie.- icon_mrgreen.gif  icon_mrgreen.gif  icon_mrgreen.gif  icon_mrgreen.gif - więc dobrze Ci napisał że ŚLEDZI to szukaj na stadionie ARKI icon_mrgreen.gif  icon_mrgreen.gif  icon_mrgreen.gif  icon_mrgreen.gif  icon_mrgreen.gif

Kolego czy to strona poswiecona gołebiom.Nie ważne czy mam poczucie humoru czy nie pytałem konkretnie.

#87 Darek9634

Darek9634

Weteran

• Members
  • 188 postów

Napisano 31 marzec 2019 - 21:07

Można już połowić śledzie w porcie w Gdańsku czy też na Górkach Zachodnich? Ktoś ma wiarygodne informacje?

#88 Piotr86022

Piotr86022

Weteran

• Members
  • 230 postów

Napisano 01 kwiecień 2019 - 19:17

Można już połowić śledzie w porcie w Gdańsku czy też na Górkach Zachodnich? Ktoś ma wiarygodne informacje?

Przyłączam się do pytania. Interesują mnie okolice ujścia Wisły do morza (przekop Świbno) jak również Górki Zachodnie.

#89 r_gawel

r_gawel

Wędkarz

• Members
  • 26 postów
  • Zainteresowania:Głównie wędkarstwo spławikowe, ale także chętnie powiercę kilka dziur w lodzie oraz przesąduję morze Bałtyckie.

Napisano 14 kwiecień 2019 - 08:00

Witam,
Czy ktoś łowi śledzie w Świnoujściu?
Mam 300km do przejechania w jedną stronę więc nie chciałbym tego robić bez sensu

#90 r_gawel

r_gawel

Wędkarz

• Members
  • 26 postów

Napisano 23 kwiecień 2019 - 06:37

Witam,

zaliczyłem wczoraj Lany Poniedziałek w Świnoujściu. Rodzina na plaży, ja z dzieciakiem trochę śledzi połapaliśmy. Szału nie ma ale w 5 godzin prawie lodówka turystyczna w dwóch zrobiona. Mam wrażenie że ikra jeszcze nie w pełni wykształcona więc to co ma być dopiero będzie. Ale najważniejsze że cały dzień na świeżym powietrzu, twarz mnie piecze od słońca a tylko okulary białe zostały:)

#91 Piotr86022

Piotr86022

Weteran

• Members
  • 230 postów

Napisano 06 marzec 2020 - 16:41

Może ktoś się podzieli informacją gdy pojawi się śledzić na Górkach lub innych miejscach. Chętnie wypłynę również jakąś komercyjną łajbą. Ostatnio pływaliśmy na jednostce Zefir z portu rybackiego w Świbnie. Oczywiście kierunek Górki Zachodnie. Po śledziach przyjdzie czas na belonę. Nic innego do łowienia na Bałtyku nam nie pozostało.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych