Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wyprawy Na Dorsza Z Ustki 2014/2015

505 odpowiedzi w tym temacie

#41 shandor

shandor

Weteran

• Members
  • 371 postów

Napisano 16 grudzień 2015 - 18:51

Prosto z trasy. Od 35 do ponad 100.

W poniedziałek na A. BIS było podobnie.

#42 Bodzio 72

Bodzio 72

Wędkarz

• Members
  • 10 postów
  • Zainteresowania:wędkarstwo ,sex ,wódka

Napisano 17 grudzień 2015 - 22:36

Że tak się nieśmiało spytam : To już przed pierwszą w  nocy zameldowaliście się na kutrze ?? 

Kurcze to musicie mieć zdrowie  :razz:  ( chyba że prosto z "trasy" od razu do portu )

Szacuneczek Drops

Tak właśnie było Drops ,o 3,30 w morze(integracja po :wink: )

#43 Bodzio 72

Bodzio 72

Wędkarz

• Members
  • 10 postów
  • Zainteresowania:wędkarstwo ,sex ,wódka

Napisano 17 grudzień 2015 - 22:40

Prosto z trasy. Od 35 do ponad 100.

Dokładnie tak było.Nasza ekipa(czterech ) po prawie 70 :razz:  Krótko ...szyper dał połowić :wink:

Użytkownik Bodzio 72 edytował ten post 17 grudzień 2015 - 22:40

#44 wedkarstwo-feliks

wedkarstwo-feliks

Wędkarz

• Szyper
  • 33 postów

Napisano 10 luty 2016 - 12:10

Ostatnie 5 miejsc na piątek 12.02.2016 Ustka 514 330 100

#45 el-gappa

el-gappa

Wędkarz

• Members
  • 60 postów

Napisano 20 luty 2016 - 12:15

Jak tam panowie połowy w Ustce.NIK nie pływa .Jakieś skromne infomjak daleko trzeba się zapuścić na dorsza żeby połowić.Wybieramy się w połowie marca.

#46 el-gappa

el-gappa

Wędkarz

• Members
  • 60 postów

Napisano 28 luty 2016 - 17:44

Widziałem na kamerce z Ustki że Hunter wyszedł na połowy.Panowie skrobnijcie coś po powrocie.

#47 tupik1

tupik1

Wędkarz

• Members
  • 78 postów

Napisano 04 marzec 2016 - 14:43

Jak z rybą w Ustce? wypływa ktoś jutro za dorszem?

#48 caban13

caban13

Wędkarz

• Members
  • 48 postów

Napisano 07 marzec 2016 - 07:45

W Ustce znajomi trafili na sobotnią wielką promocję, prawdziwe eldorado, tak to oceniali. Osobiście jak może pozwoli to sprawdzę to w piątek

#49 tupik1

tupik1

Wędkarz

• Members
  • 78 postów

Napisano 07 marzec 2016 - 19:58

A na jakim kutrze takie promocje trafili? chętnie odwiedzę tą jednostkę. A w sobotę ktoś pływał?

#50 Rilig

Rilig

Początkujący

• Members
  • 5 postów

Napisano 14 marzec 2016 - 15:23

Witam wszystkich forumowiczów. Widzę że w Ustce się dzieje w zeszłym tygodniu popłyneliśmy pierwszy raz i zadowolony wróciłem na pierwszy raz 46 sztuk a koledzy z drugiej strony burty 60 i 70  ładne połowy widze że warto w tym rejonie łowić wybiore się na pewno jeszcze z Ustki pozdrowienia dla wszystkich moczykijów.

#51 el-gappa

el-gappa

Wędkarz

• Members
  • 60 postów

Napisano 14 marzec 2016 - 15:43

Witam wszystkich forumowiczów. Widzę że w Ustce się dzieje w zeszłym tygodniu popłyneliśmy pierwszy raz i zadowolony wróciłem na pierwszy raz 46 sztuk a koledzy z drugiej strony burty 60 i 70  ładne połowy widze że warto w tym rejonie łowić wybiore się na pewno jeszcze z Ustki pozdrowienia dla wszystkich moczykijów.

#52 el-gappa

el-gappa

Wędkarz

• Members
  • 60 postów

Napisano 14 marzec 2016 - 15:44

Można kolego Rilig wiedzieć na jakim kutrze tak połowiliście.pozdrawiam

#53 Templerr

Templerr

Początkujący

• Members
  • 3 postów

Napisano 14 marzec 2016 - 20:38

08.03 całą ekipą wypraliśmy się na Amelie Max. Pare minut po godzinie 6 meldujemy się na łowisku i pojedyńczy dorsze wpadają. Przelot na następne łowisko (okolice boi do liczenia fok) i bingo. Dorszyki od 1 kg do 2,5. Koniec rejsu to sporo mniejszych. Przewaga dorszyka 1kg. 16 godzina i wracamy do portu. Max na kutrze 182 sztuki, reszta w okolicach 100. Min 53. Pogoda wiosenna falka jak na jeziorze + słoneczko :) Jeszcze tam zawitamy :)

#54 caban13

caban13

Wędkarz

• Members
  • 48 postów

Napisano 14 marzec 2016 - 20:39

Mi odwołali piątkowy rejs, ale z informacji wracających w czwartek wiem, że pomimo dużego dryfu i wzmagającego się wiatru zdołali jeszcze połowić w granicach 60 dorszy.

#55 mums1916

mums1916

Weteran

• Members
  • 139 postów

Napisano 15 marzec 2016 - 10:50

08.03 całą ekipą wypraliśmy się na Amelie Max. Pare minut po godzinie 6 meldujemy się na łowisku i pojedyńczy dorsze wpadają. Przelot na następne łowisko (okolice boi do liczenia fok) i bingo. Dorszyki od 1 kg do 2,5. Koniec rejsu to sporo mniejszych. Przewaga dorszyka 1kg. 16 godzina i wracamy do portu. Max na kutrze 182 sztuki, reszta w okolicach 100. Min 53. Pogoda wiosenna falka jak na jeziorze + słoneczko :smile: Jeszcze tam zawitamy :smile:

Kolego na jakich głębokościach łowiliście?Jeżeli to możliwe podaj dokładnie.Z góry dziękuję i pozdrawiam.

#56 playnet

playnet

Wędkarz

• Members
  • 18 postów

Napisano 15 marzec 2016 - 18:55

wieści z niedzieli od 70 szt nowicjusz  do grubo ponad 100 szt

#57 Templerr

Templerr

Początkujący

• Members
  • 3 postów

Napisano 15 marzec 2016 - 19:21

Kolego na jakich głębokościach łowiliście?Jeżeli to możliwe podaj dokładnie.Z góry dziękuję i pozdrawiam.

głębokość od 30 do 40 metrów

#58 shandor

shandor

Weteran

• Members
  • 371 postów

Napisano 15 marzec 2016 - 19:55

głębokość od 30 do 40 metrów

trochę prze kolorowałeś i w metrach jak i w wielkości.Głębokość to max 25 m a dorszyki w przewadze do kilograma,ilość się zgadza.

#59 Rilig

Rilig

Początkujący

• Members
  • 5 postów

Napisano 16 marzec 2016 - 16:31

Można kolego Rilig wiedzieć na jakim kutrze tak połowiliście.pozdrawiam

Pewnie el-gappa kuter na którym płynęliśmy to łajba o nazwie Hunter. Namówili mnie na Ustkę bo słyszałem że się tu dzieje i nie żałuje. Pierwszy raz na wypożyczonym sprzęcie 46 sztuk. Szczerze zrobiło na mnie to bardzo pozytywne wrażenie. Jako że nigdy nie łowiłem jeszcze na morzu załoga wytłumaczyła mi co i jak. Taki mały blondyn z obsługi bardzo pozytywny gość zdaje się że Mirek opowiadał jakie przywieszki co zrobić aby lepiej brały sam mi poustawiał sprzęt bo jeszcze nie ogarniałem. Wytłumaczono mi co i jak. Na początku się motałem ale jak już zaskoczyłem to się wkręciłem. Rejs zleciał bardzo szybko. Wyjadacze mieli co prawda lepsze wyniki ale hej jak na pierwszy raz uważam że całkiem nieźle, a poza tym na wypożyczonym sprzęcie..hehe. Atmosfera na kutrze przyjazna. Wypocząłem nad wodą a i rybkę przywiozłem, nie było jakiejś zaciętej rywalizacji spoko lekko bez nerwów. Na pewno na Ustkę się jeszcze wybiorę na tym kuterku też zawitam. Tak się wkręciłem że już szukam konkretnego sprzętu do łowienia. Już mnie ciągnie z powrotem a koledzy ostrzegali że jak raz popłyniesz to jak nałóg powiedziałem eeee taaaam, ale szczerze nie sądziłem że aż tak mi się spodoba już patrze jak tu z roboty się urwać..... do następnego hej :)

#60 el-gappa

el-gappa

Wędkarz

• Members
  • 60 postów

Napisano 16 marzec 2016 - 16:51

Pewnie el-gappa kuter na którym płynęliśmy to łajba o nazwie Hunter. Namówili mnie na Ustkę bo słyszałem że się tu dzieje i nie żałuje. Pierwszy raz na wypożyczonym sprzęcie 46 sztuk. Szczerze zrobiło na mnie to bardzo pozytywne wrażenie. Jako że nigdy nie łowiłem jeszcze na morzu załoga wytłumaczyła mi co i jak. Taki mały blondyn z obsługi bardzo pozytywny gość zdaje się że Mirek opowiadał jakie przywieszki co zrobić aby lepiej brały sam mi poustawiał sprzęt bo jeszcze nie ogarniałem. Wytłumaczono mi co i jak. Na początku się motałem ale jak już zaskoczyłem to się wkręciłem. Rejs zleciał bardzo szybko. Wyjadacze mieli co prawda lepsze wyniki ale hej jak na pierwszy raz uważam że całkiem nieźle, a poza tym na wypożyczonym sprzęcie..hehe. Atmosfera na kutrze przyjazna. Wypocząłem nad wodą a i rybkę przywiozłem, nie było jakiejś zaciętej rywalizacji spoko lekko bez nerwów. Na pewno na Ustkę się jeszcze wybiorę na tym kuterku też zawitam. Tak się wkręciłem że już szukam konkretnego sprzętu do łowienia. Już mnie ciągnie z powrotem a koledzy ostrzegali że jak raz popłyniesz to jak nałóg powiedziałem eeee taaaam, ale szczerze nie sądziłem że aż tak mi się spodoba już patrze jak tu z roboty się urwać..... do następnego hej :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych