Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wyprawy Na Dorsza Z Ustki 2014/2015

573 odpowiedzi w tym temacie

#481 marek67

marek67

Wędkarz

• Members
  • 66 postów

Napisano 18 wrzesień 2017 - 03:58

Jak wyniki kolego,bo kuter to pewnie Sea Angler?

#482 dorsz82

dorsz82

Weteran

• Members
  • 220 postów

Napisano 18 wrzesień 2017 - 17:05

To tak rejs 17:09:2017 kuter oczywiście Sea angler wyjście 4:30 na łowisko bardzo daleko ok4 godzin płynięcia głębokość od 40-65 cały dzień dłubania (ryby jeszcze rozproszone) wielkość standardowa pod koniec weszło parę grubych dorszy
To tak rejs 17:09:2017 kuter oczywiście Sea angler wyjście 4:30 na łowisko bardzo daleko ok4 godzin płynięcia głębokość od 40-65 cały dzień dłubania (ryby jeszcze rozproszone) wielkość standardowa pod koniec weszło parę grubych dorszy

#483 dorsz82

dorsz82

Weteran

• Members
  • 220 postów

Napisano 22 wrzesień 2017 - 05:09

A co to nikt nie jeździ na dorsza dajcie jakieś wieści co z ryba czy jest już bliżej

#484 Szczypa

Szczypa

Weteran

• Members
  • 331 postów

Napisano 22 wrzesień 2017 - 06:15

Pływają, pływają. Wczoraj na Cemir połowiliśmy całkiem sympatycznie, chociaż do południa NIC tego nie zapowiadało- jeden tubis na pokładzie.. Później Bingo i skończyło się ze średnią ok 50 sztuk :roll:  Głębokość około 25 metrów, przyjemne grube rybki :mrgreen:

#485 manolo

manolo

Wędkarz

• Members
  • 70 postów

Napisano 22 wrzesień 2017 - 09:10

Pływają, pływają. Wczoraj na Cemir połowiliśmy całkiem sympatycznie, chociaż do południa NIC tego nie zapowiadało- jeden tubis na pokładzie.. Później Bingo i skończyło się ze średnią ok 50 sztuk :roll:  Głębokość około 25 metrów, przyjemne grube rybki :mrgreen:

Witam, ile się płynie motorówką na łowisko i jaka cena rejsu?

#486 kamtom

kamtom

Weteran

• Members
  • 396 postów

Napisano 22 wrzesień 2017 - 11:17

Pewnie 250 zl. Ok 2 godz.plyniecia. Chyba ze inaczej to Szczypa dokladnie napisze

#487 Szczypa

Szczypa

Weteran

• Members
  • 331 postów

Napisano 22 wrzesień 2017 - 16:27

Tak samo jak kutrem, zależy gdzie trzeba płynąć.. Wczoraj płynęliśmy ok 2,5 h na łowisko, ale wracaliśmy 1.5 po korekcie łowiska. Cena 250 pln za co najmniej 12h w morzu.

#488 Pablo1970

Pablo1970

Wędkarz

• Members
  • 78 postów

Napisano 23 wrzesień 2017 - 11:13

Od czego zacząć? Pewnie od wyników. Lepiej zacznę od całego rejsu , bo od tego zależały wyniki.

Rejs Amelia Max. Wiem że w czwartek połapali dobrze. W piątek płynęliśmy aż 4 h,  pogoda miała być mak 3 z haczykiem w skali B. A było dobre 5 , jak mówił szyper i obsługa. Kilka osób zanęcało przez cały rejs, ale też walczyli i łowili. Początek bardzo słaby. Jak mówili dzień wcześniej też tak było. Ja o 12,30 miałem 4 sztuki. I o tej godzinie zaczęły się dobre napłynięcia gdzie wychodziły dublety i nawet moja żonka złapała tripleta wymiarowego. Ten dzień nie był dla mnie obfity w dorsza. Złapałem 15 sztuk . Moja żonka mi zkopała tyłek, łapiąc 34szt. większość tak połapała. Powiedzmy od 10 do 30 pare.. To i tak moim zdaniem sukces jak na tą pogodę. Myślę że w październiku będzie lepiej.  

Od czego zacząć? Pewnie od wyników. Lepiej zacznę od całego rejsu , bo od tego zależały wyniki.

Rejs Amelia Max. Wiem że w czwartek połapali dobrze. W piątek płynęliśmy aż 4 h,  pogoda miała być mak 3 z haczykiem w skali B. A było dobre 5 , jak mówił szyper i obsługa. Kilka osób zanęcało przez cały rejs, ale też walczyli i łowili. Początek bardzo słaby. Jak mówili dzień wcześniej też tak było. Ja o 12,30 miałem 4 sztuki. I o tej godzinie zaczęły się dobre napłynięcia gdzie wychodziły dublety i nawet moja żonka złapała tripleta wymiarowego. Ten dzień nie był dla mnie obfity w dorsza. Złapałem 15 sztuk . Moja żonka mi zkopała tyłek, łapiąc 34szt. większość tak połapała. Powiedzmy od 10 do 30 pare.. To i tak moim zdaniem sukces jak na tą pogodę. Myślę że w październiku będzie lepiej.  

#489 dorsz82

dorsz82

Weteran

• Members
  • 220 postów

Napisano 23 wrzesień 2017 - 15:01

Witam jak ktoś chętny na jutrzejszy rejs na Sea angler to można dzwonić pod nr 517577055
Musiałem odwołać wyjazd naszej ekipy z przyczyn rodzinnych

#490 kangur1

kangur1

Początkujący

• Members
  • 5 postów

Napisano 23 wrzesień 2017 - 20:30

Witam jak ktoś chętny na jutrzejszy rejs na Sea angler to można dzwonić pod nr 517577055
Musiałem odwołać wyjazd naszej ekipy z przyczyn rodzinnych

Chyba kolega nie chciał wisieć prze burtę :mrgreen: , a tak na poważnie w taką pogodę to wychodzą tylko PKSy. Miałem na jutro we Władku ale już w piątek odwołali. Czekamy na następny weekend. Oby się udało.  

#491 lukasz5012

lukasz5012

Weteran

• Members
  • 127 postów

Napisano 03 październik 2017 - 08:23

Witam Panowie

Szybkie pytanie. Amelia Max czy BIs  a może Baltic Lady II? Chciałbym spróbować którejś jednostki. Dzięki za odpowiedzi.

Pozdrawiam

Łukasz

#492 33maczek

33maczek

Wędkarz

• Members
  • 11 postów

Napisano 03 październik 2017 - 11:50

Witam Panowie

Szybkie pytanie. Amelia Max czy BIs  a może Baltic Lady II? Chciałbym spróbować którejś jednostki. Dzięki za odpowiedzi.

Pozdrawiam

Łukasz

Amelia max i bis maja tego samego wlasciciela i plywaja zawsze razem ale na ameli maks sa lepsze warunki socjalne i do wedkowania

#493 manius2209

manius2209

Wędkarz

• Members
  • 45 postów

Napisano 03 październik 2017 - 19:39

Amelia max ma najleprze werunki ale uwarzam ze jesli chodzi o rybki to najwiecej zaoferuje ci baltic lady.Wybur nalezy do ciebie kolego.

#494 zbynio63

zbynio63

Weteran

• Members
  • 125 postów

Napisano 04 październik 2017 - 08:07

Amelia max ma najleprze werunki ale uwarzam ze jesli chodzi o rybki to najwiecej zaoferuje ci baltic lady.Wybur nalezy do ciebie kolego.

Sorki za offa.Albo masz zepsutą klawiaturę,albo.....

#495 lukasz5012

lukasz5012

Weteran

• Members
  • 127 postów

Napisano 04 październik 2017 - 09:23

Niestety wszystkie powyżej wymienione  jednostki mają komplet na interesujący mnie termin. Byłem kiedyś na SEA ANGEL ,było dobrze ale ktoś coś pisał że nie pływa tam już ten sam szyper  co półtorej roku temu i podobno już nie jest tak jak było. Ktoś coś wie na ten temat? A może tak chwalony przez większość forumowiczów Sea Angler? Sam nie wiem. Miała być Łeba ale tam też wszystko łowiące zajęte. Ktoś coś poleci?

Dzięki i pozdrawiam

Łukasz

#496 33maczek

33maczek

Wędkarz

• Members
  • 11 postów

Napisano 04 październik 2017 - 09:30

Niestety wszystkie powyżej wymienione  jednostki mają komplet na interesujący mnie termin. Byłem kiedyś na SEA ANGEL ,było dobrze ale ktoś coś pisał że nie pływa tam już ten sam szyper  co półtorej roku temu i podobno już nie jest tak jak było. Ktoś coś wie na ten temat? A może tak chwalony przez większość forumowiczów Sea Angler? Sam nie wiem. Miała być Łeba ale tam też wszystko łowiące zajęte. Ktoś coś poleci?

Dzięki i pozdrawiam

Łukasz

sproboj na KANISIE w lebie bylem  w wrzesniu i bylo super

#497 dorsz82

dorsz82

Weteran

• Members
  • 220 postów

Napisano 05 październik 2017 - 08:58

Niestety wszystkie powyżej wymienione jednostki mają komplet na interesujący mnie termin. Byłem kiedyś na SEA ANGEL ,było dobrze ale ktoś coś pisał że nie pływa tam już ten sam szyper co półtorej roku temu i podobno już nie jest tak jak było. Ktoś coś wie na ten temat? A może tak chwalony przez większość forumowiczów Sea Angler? Sam nie wiem. Miała być Łeba ale tam też wszystko łowiące zajęte. Ktoś coś poleci?
Dzięki i pozdrawiam
Łukasz

Ją pływam tylko na Sea angler i pilker polecam z czystym sumieniem ale czy będą miejsca weekend to wątpię

#498 lukasz5012

lukasz5012

Weteran

• Members
  • 127 postów

Napisano 05 październik 2017 - 15:01

Ją pływam tylko na Sea angler i pilker polecam z czystym sumieniem ale czy będą miejsca weekend to wątpię

Zauważyłem i sugerowałem się twoimi opiniami

zaklepane na listopada zobaczymy jak będzie

Pozdrawiam

Łukasz

#499 dorsz82

dorsz82

Weteran

• Members
  • 220 postów

Napisano 06 październik 2017 - 18:39

Zauważyłem i sugerowałem się twoimi opiniami
zaklepane na listopada zobaczymy jak będzie
Pozdrawiam
Łukasz

Na którego bo też jadę

#500 lukasz5012

lukasz5012

Weteran

• Members
  • 127 postów

Napisano 07 październik 2017 - 07:18

Na którego bo też jadę

na 11.11,2017 jakbyś jeszcze kolego podpowiedział w którym miejscu stoi bo nocleg muszę znaleźć dość blisko.

dzięki

łukasz

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych