Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kutry W Okolicy Kołobrzegu 2014/2015

348 odpowiedzi w tym temacie

#21 sułtan

sułtan

Wędkarz

• Members
  • 68 postów

Napisano 16 kwiecień 2014 - 09:29

Czy ktoś pływał ostatnio na Athlonie i jakie wrażenia bo mam rezerwację .

#22 Pablo1970

Pablo1970

Wędkarz

• Members
  • 78 postów

Napisano 16 kwiecień 2014 - 21:07

CYTAT(sułtan @ śro, 16 kwi 2014 - 11:29) Wyświetl post
Czy ktoś pływał ostatnio na Athlonie i jakie wrażenia bo mam rezerwację .

Byłem w lutym. Nie polecam. Łudź ładna ale klienta mają w nosie. No cuż, moze tym razem będzie lepiej. Tego Ci życzę.

#23 karollek

karollek

Wędkarz

• Members
  • 65 postów

Napisano 16 kwiecień 2014 - 21:14

CYTAT(Pablo1970 @ czw, 17 kwi 2014 - 00:07) Wyświetl post
Byłem w lutym. Nie polecam. Łudź ładna ale klienta mają w nosie. No cuż, moze tym razem będzie lepiej. Tego Ci życzę.

Wiatam. Nie bylem na tym kutrze ale jak chcialem w grudniu zrobic rezerwacje na marzec to pan do ktorego zadzwonilem prawie mnie wysmial ze jak 3 miesiace wczesniej ja chce na athlona sie dostac. Doszedlem do wniosku ze tam sie w glowach poprzewracalo przez te filmy na youtube. Dlatego wiecej do nich nie zadzwonie.
Powiedzcie panowie czy lepiej plywac z Kolobrzegu czy darlowa???
Pozdrawiam

#24 Piotr86022

Piotr86022

Weteran

• Members
  • 220 postów

Napisano 16 kwiecień 2014 - 22:58

CYTAT(karollek @ czw, 17 kwi 2014 - 00:14) Wyświetl post
Wiatam. Nie bylem na tym kutrze ale jak chcialem w grudniu zrobic rezerwacje na marzec to pan do ktorego zadzwonilem prawie mnie wysmial ze jak 3 miesiace wczesniej ja chce na athlona sie dostac. Doszedlem do wniosku ze tam sie w glowach poprzewracalo przez te filmy na youtube. Dlatego wiecej do nich nie zadzwonie.
Powiedzcie panowie czy lepiej plywac z Kolobrzegu czy darlowa???
Pozdrawiam

Do Darłówka jeździłem dość często a przestałem gdy na darłowskich łajbach (na których ja pływałem) zmieniali się armatorzy i szyprowie. Co się umówiłem to zmiana i rozczarowanie. Zacząłem częściej jeździć do Władka do którego w zdecydowanej większości mam autostrady i drogi szybkiego ruchu, co w moim przypadku jest dodatkowym atutem. W Kołobrzegu również byłem wielokrotnie, ale jak poznałem tamtejsze miejscówki to z wyjątkiem wypływu na Bornholm, do Kołobrzegu nie jeżdżę. Tam są w zasadzie 3 miejscówki tzn. pierwsze kamienie, drugie kamienie i trzecie kamienie. Na pierwsze płyną wszyscy i jak nie ma ryby to ci bardziej ambitni płyną na drugie. Na pierwszych kamieniach wytracając czas i tłumacząc, że dzisiaj ryba nie bierze pozostają fryzjerzy itp. Jak znajdzie się ryba na drugich kamieniach to dobrze bo na trzecie mało kto płynie. Chyba, że rejs jest wydłużony. Będąc kiedyś na Atholnie (o ile dobrze pamiętam) w okolicach wyspy gdzie nie połowiliśmy, decyzja zapadła w drugim dniu, że wracamy do Kołobrzegu i zatrzymujemy się w drodze powrotnej właśnie na trzecich kamieniach. Pół dnia moczenia i na trzecich kamieniach też ryby nie było. W Twoim wypadku gdybym miał wybierać między Kołobrzegiem a Darłówkiem to wybrałbym jednak Darłówko. To jest tylko moje zdanie. Połamania.

#25 karollek

karollek

Wędkarz

• Members
  • 65 postów

Napisano 16 kwiecień 2014 - 23:18

CYTAT(Piotr86022 @ czw, 17 kwi 2014 - 01:58) Wyświetl post
Do Darłówka jeździłem dość często a przestałem gdy na darłowskich łajbach (na których ja pływałem) zmieniali się armatorzy i szyprowie. Co się umówiłem to zmiana i rozczarowanie. Zacząłem częściej jeździć do Władka do którego w zdecydowanej większości mam autostrady i drogi szybkiego ruchu, co w moim przypadku jest dodatkowym atutem. W Kołobrzegu również byłem wielokrotnie, ale jak poznałem tamtejsze miejscówki to z wyjątkiem wypływu na Bornholm, do Kołobrzegu nie jeżdżę. Tam są w zasadzie 3 miejscówki tzn. pierwsze kamienie, drugie kamienie i trzecie kamienie. Na pierwsze płyną wszyscy i jak nie ma ryby to ci bardziej ambitni płyną na drugie. Na pierwszych kamieniach wytracając czas i tłumacząc, że dzisiaj ryba nie bierze pozostają fryzjerzy itp. Jak znajdzie się ryba na drugich kamieniach to dobrze bo na trzecie mało kto płynie. Chyba, że rejs jest wydłużony. Będąc kiedyś na Atholnie (o ile dobrze pamiętam) w okolicach wyspy gdzie nie połowiliśmy, decyzja zapadła w drugim dniu, że wracamy do Kołobrzegu i zatrzymujemy się w drodze powrotnej właśnie na trzecich kamieniach. Pół dnia moczenia i na trzecich kamieniach też ryby nie było. W Twoim wypadku gdybym miał wybierać między Kołobrzegiem a Darłówkiem to wybrałbym jednak Darłówko. To jest tylko moje zdanie. Połamania.

No wlasnie ja jade ze szczecina wiec do wladka mam dosc daleko zwlaszcze ze. Jade z koegami ktorzy nie bardzo chce wydawac za wiele kasy na droge. W czerwcu jade na hydre a nastepnie we wrzesniu sa jakies zawody. Na pilot55 i innych kutrach tego armatora. Wiec jako ze bylem raz a w czerwcu jade drugi chce wiedziec jak najwiecej bo dostalem swira. Wiec napewno bede probowal darlowo no i borholm tez mnie kreci ale nan tulko jednego kumpla chetnego ze wzgledu na pieniadze. A jaka lajba z kolobrzegu bys polecil na borholm??? Pozdrawiam i dzieki za odpowiedz bo kolobrzeckie forum prawie martwe w porownaniu z wladkowym i darlowskim

Użytkownik karollek edytował ten post 16 kwiecień 2014 - 23:22

#26 arturek43

arturek43

Wędkarz

• Members
  • 35 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo pod różną postacią

Napisano 17 kwiecień 2014 - 06:00

CYTAT(karollek @ czw, 17 kwi 2014 - 01:18) Wyświetl post
No wlasnie ja jade ze szczecina wiec do wladka mam dosc daleko zwlaszcze ze. Jade z koegami ktorzy nie bardzo chce wydawac za wiele kasy na droge. W czerwcu jade na hydre a nastepnie we wrzesniu sa jakies zawody. Na pilot55 i innych kutrach tego armatora. Wiec jako ze bylem raz a w czerwcu jade drugi chce wiedziec jak najwiecej bo dostalem swira. Wiec napewno bede probowal darlowo no i borholm tez mnie kreci ale nan tulko jednego kumpla chetnego ze wzgledu na pieniadze. A jaka lajba z kolobrzegu bys polecil na borholm??? Pozdrawiam i dzieki za odpowiedz bo kolobrzeckie forum prawie martwe w porownaniu z wladkowym i darlowskim

Ja tez jestem ze Szczecina i jezdze najczesciej do Kolobrzegu. W kolobrzegu wsiadam od lat na jeden kuter poniewaz bardzo podoba podejscie do kilenta oraz socjal no i oczywiscie szyper ktory jest na tej jednosce dla wedkarzy a nie odwrotnie. Tym kutrem jest Nurek.

Użytkownik arturek43 edytował ten post 17 kwiecień 2014 - 06:01

#27 Piotr86022

Piotr86022

Weteran

• Members
  • 220 postów

Napisano 17 kwiecień 2014 - 07:50

CYTAT(karollek @ czw, 17 kwi 2014 - 02:18) Wyświetl post
A jaka lajba z kolobrzegu bys polecil na borholm??? Pozdrawiam i dzieki za odpowiedz bo kolobrzeckie forum prawie martwe w porownaniu z wladkowym i darlowskim

Na Bornholmie byłem kilka razy, ale najmilej wspominam Doktora Lubeckiego. Nie wiem jak jest teraz, bo to wszystko cały czas w ruchu. Wystarczy, że na dobrej jednostce zmieni się załoga i wszystkie dobre opinie się walą, albo odwrotnie od nowa pracują na dobry wizerunek.

#28 caban13

caban13

Wędkarz

• Members
  • 48 postów

Napisano 17 kwiecień 2014 - 10:12

Znajomi byli wczoraj na Hydrze. Ryba brała dość słabo, każdy złowił od kilku do kilkunastu dorszy, w tym była dwójka, trojka i trochę kilogramowych ryb. Potwierdzili jednak opinię, że szyper wie co robi i stara się do końca żeby wszyscy byli zadowoleni.

#29 karollek

karollek

Wędkarz

• Members
  • 65 postów

Napisano 17 kwiecień 2014 - 17:48

ja tez sie zasanawiałem na temat Hydry ale jak juz wszedłem na pokład i przywitał mnie uśmiechnięty Robert to wiedziałem ze miło będzie. a co do ryb to szyper stara sie jak moze wiec nie trzeba nic wiecej mówić. pozdro

#30 Pablo1970

Pablo1970

Wędkarz

• Members
  • 78 postów

Napisano 17 kwiecień 2014 - 20:21

Tak. Z Kołka tylko Hydra!. Przy okazji, jeżeli któryś znich czyta tenpost, to przepraszam chłopaków, że musieli po mnie sprzątać! Jeszcze raz wybaczcie!

#31 karollek

karollek

Wędkarz

• Members
  • 65 postów

Napisano 17 kwiecień 2014 - 22:30

CYTAT(Pablo1970 @ czw, 17 kwi 2014 - 23:21) Wyświetl post
Tak. Z Kołka tylko Hydra!. Przy okazji, jeżeli któryś znich czyta tenpost, to przepraszam chłopaków, że musieli po mnie sprzątać! Jeszcze raz wybaczcie!

Kolego napewno nie byles pierwszy po ktorym sprzatali. Moj znajomy jak bylismy pierwszy raz dostal morskiej i sami po nim sprzatalismy. To byli tak sie wydawalo zdziwieni. Tylko cieszyc sie z takich ludzi ktorzy nawett jak narozrabiaja potrafia przeprosic. Ich prace nalezy szanowac tak jak sami bysmy to robili bo sa przemilymi facetami. Pozdrawiam

#32 sułtan

sułtan

Wędkarz

• Members
  • 68 postów

Napisano 28 kwiecień 2014 - 14:18

Jednak pogoda dopisała i niedzielny wyjazd sie udał.jadąc do Kołobrzegu spotykam w barze ekipę z Gorzowa która wracała z sobotniego rejsu na Pelicanie i pytając o wyniki to odpowiedzieli że było bardzo słabo .W niedzilę wypływam na kutrze Anja i po godzinie płynięcia pierwzy postój i ryby zaczęły wychodzić i tak kręciliśmy się na płytkiej wodzie ale brania były cały czas tylko na przwieszki a na pilkera prawie zero ryb ,ogólnie rejs udany a szyper Grzesio zna się na robocie.

#33 stelmachowicz

stelmachowicz

Weteran

• Members
  • 150 postów

Napisano 19 maj 2014 - 18:17

CYTAT(sułtan @ pon, 28 kwi 2014 - 17:18) Wyświetl post
Jednak pogoda dopisała i niedzielny wyjazd sie udał.jadąc do Kołobrzegu spotykam w barze ekipę z Gorzowa która wracała z sobotniego rejsu na Pelicanie i pytając o wyniki to odpowiedzieli że było bardzo słabo .W niedzilę wypływam na kutrze Anja i po godzinie płynięcia pierwzy postój i ryby zaczęły wychodzić i tak kręciliśmy się na płytkiej wodzie ale brania były cały czas tylko na przwieszki a na pilkera prawie zero ryb ,ogólnie rejs udany a szyper Grzesio zna się na robocie.

Witam . Panowie Panie ..jak ostatnio o Kołobrzegu z rybą?

#34 mic37

mic37

Wędkarz

• Members
  • 74 postów

Napisano 21 maj 2014 - 07:43

CYTAT(stelmachowicz @ pon, 19 maj 2014 - 21:17) Wyświetl post
Witam . Panowie Panie ..jak ostatnio o Kołobrzegu z rybą?

Witam. Byłem w Kołobrzegu w sobotę. Popłyneliśmy na wschód na wysokość Ustronia- Gąsek. Zaczeliśmy połów na 18 metrach. Już na pierwszym napłynięciu pojawiły sie dorsze, jednak ogólnie bez rewelacji. Po około 2 godzinach przepływ na 40 metrow i na tych głęokościach zostaliśmy do końca. Dorsz cały czas ładnie brał, mało podchaczeń, w większości- przynajmniej u mnie na pilkera. Wszystkie spokojnie ponad wymiar, ładne, grube. Pozdrawiam!

#35 kondziu81

kondziu81

Weteran

• Members
  • 132 postów

Napisano 21 maj 2014 - 11:54

CYTAT(mic37 @ śro, 21 maj 2014 - 10:43) Wyświetl post
Witam. Byłem w Kołobrzegu w sobotę. Popłyneliśmy na wschód na wysokość Ustronia- Gąsek. Zaczeliśmy połów na 18 metrach. Już na pierwszym napłynięciu pojawiły sie dorsze, jednak ogólnie bez rewelacji. Po około 2 godzinach przepływ na 40 metrow i na tych głęokościach zostaliśmy do końca. Dorsz cały czas ładnie brał, mało podchaczeń, w większości- przynajmniej u mnie na pilkera. Wszystkie spokojnie ponad wymiar, ładne, grube. Pozdrawiam!

Jaką jednostką płyneliście??

#36 mic37

mic37

Wędkarz

• Members
  • 74 postów

Napisano 21 maj 2014 - 12:49

CYTAT(kondziu81 @ śro, 21 maj 2014 - 14:54) Wyświetl post
Jaką jednostką płyneliście??

Orka One. Wypłyneliśmy o 4.00, rejs miał być dłuższy, ale spłyneliśmy o 13.30. Pogoda siadała, wiatr się wzmagał, ale było ciepło i słonecznie.

#37 stelmachowicz

stelmachowicz

Weteran

• Members
  • 150 postów

Napisano 21 maj 2014 - 18:38

CYTAT(mic37 @ śro, 21 maj 2014 - 15:49) Wyświetl post
Orka One. Wypłyneliśmy o 4.00, rejs miał być dłuższy, ale spłyneliśmy o 13.30. Pogoda siadała, wiatr się wzmagał, ale było ciepło i słonecznie.

Dzięki za info.. wybieramy się na piatek na Nordyka. Pierwszy raz będe na nim .. ale pogoda średnia na tą chwile na piątek..Pozdrawiam.

#38 a4_avant

a4_avant

Wędkarz

• Members
  • 64 postów

Napisano 21 maj 2014 - 19:07

CYTAT(stelmachowicz @ śro, 21 maj 2014 - 22:38) Wyświetl post
Dzięki za info.. wybieramy się na piatek na Nordyka. Pierwszy raz będe na nim .. ale pogoda średnia na tą chwile na piątek..Pozdrawiam.

a to kolego na Bornholm płyniecie?

#39 stelmachowicz

stelmachowicz

Weteran

• Members
  • 150 postów

Napisano 22 maj 2014 - 00:48

CYTAT(a4_avant @ śro, 21 maj 2014 - 22:07) Wyświetl post
a to kolego na Bornholm płyniecie?

Nie rejs 16 h.Podobno.. icon_eek.gif rejs potwierdzony icon_biggrin.gif

#40 stelmachowicz

stelmachowicz

Weteran

• Members
  • 150 postów

Napisano 25 maj 2014 - 18:36

CYTAT(stelmachowicz @ czw, 22 maj 2014 - 03:48) Wyświetl post
Nie rejs 16 h.Podobno.. icon_eek.gif rejs potwierdzony icon_biggrin.gif

No i byliśmy... wyjście 1 w nocy. 4 h płynięcia i?,... zestaw w dół i miło.. icon_wink.gif i tak do końca .. Jednostka ok dużo miejsca ogólnie pisząc na tak. Pozdrawiam. icon_twisted.gif

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych