Skocz do zawartości

Zdjęcie

Z Czym Zmieszać Zanętę Mvde Gold Pro Bream?

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 daniel_lisek

daniel_lisek

Wędkarz

• Members
  • 50 postów

Napisano 01 czerwiec 2014 - 13:20

Witam.
Dziś przekonalem sie ze w zalewie plywaja dosyc duze sztuki leszczy na tyczke (ochotke) i na match. A moje pytanie jest takie jakiej uzyc zanety mysle o ,,MVDE Gold Pro Bream'' takiej uzywala ta osoba co lowila leszcze icon_surprised.gif ale myslalem zeby zmieszac ta zanete z inna. Dodac ziemi standardowo ale ile ? I dzisiaj plaga byly wzdregi :(bo zrobilem zbyt pracujaca zanete MOJ BLAD.
UPS w zlej kategorii umiescilem

Użytkownik daniel_lisek edytował ten post 01 czerwiec 2014 - 13:29

#2 Arrow

Arrow

Wędkarz

• Members
  • 43 postów

Napisano 10 sierpień 2014 - 15:07

Osobiście mieszam Gold Pro Bream - żółtą z z bardzo podobną, baza chyba jest ta sama bo te zanęty bazują na MVDE. Mianowicie chodzi mi o zanętę Robinson Bream yellow, ta zanęta lekko przemoczona nie wykazuje żadnej pracy. Jest to moja standardowa mieszanka do której dodaję różne dodatki aromatyczne np MVDE Caramel. Oprócz tego idzie też robactwo.

#3 ŁYSY

ŁYSY

Weteran

• Members
  • 357 postów

Napisano 10 sierpień 2014 - 19:32

Ja mieszam z Supercup-em.
Kuba, rocznik 1974, Pruszków/Skierniewice/Łomża

#4 Xion

Xion

Weteran

• Members
  • 363 postów

Napisano 03 styczeń 2015 - 14:03

CYTAT(daniel_lisek @ nie, 01 cze 2014 - 14:20) Wyświetl post
Witam.
Dziś przekonalem sie ze w zalewie plywaja dosyc duze sztuki leszczy na tyczke (ochotke) i na match. A moje pytanie jest takie jakiej uzyc zanety mysle o ,,MVDE Gold Pro Bream'' takiej uzywala ta osoba co lowila leszcze icon_surprised.gif ale myslalem zeby zmieszac ta zanete z inna. Dodac ziemi standardowo ale ile ? I dzisiaj plaga byly wzdregi :(bo zrobilem zbyt pracujaca zanete MOJ BLAD.
UPS w zlej kategorii umiescilem

zalezy jaki efekt zanetowy chcesz osiagnac i kiedy uzywac icon_razz.gif

jezeli to ma byc tez marcel to mozesz wymieszac z secret w stosunku 1;2 albo z g5 ale to takie gdybanie bo nie znam wody icon_smile.gif

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych