Skocz do zawartości

Zdjęcie

Spławiki Własnej Roboty

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 IchigoonePl

IchigoonePl

Początkujący

• Members
  • 7 postów

Napisano 08 maj 2014 - 22:45

Witajcie!!!
Tak wiem że dużo tematów jest na temat spławików, lecz chciałbym by ktoś opisał mi po myślnikach czego potrzebuję i jaka jest tego cena plus gdzie to można kupić i lakiery także jakie i gdzie można kupić i jaka cena, a i jak da radę to proszę powiedzcie mi krok po kroku jak najprostszym sposobem to zrobić a i jak możecie to wyjaśnijcie mi także jak zrobić te oczko na dole spławika icon_smile.gif dzięki temu pomożecie mi a nie będę musiał bulić tyle za spławiki icon_smile.gif z góry dzięki icon_smile.gif

#2 Uklejowy_magik

Uklejowy_magik

Bulterier Spławika

• Moderator
  • 1238 postów

Napisano 08 maj 2014 - 22:57

Zapoznałeś się z tematami o spławikach z tego działu? Poszperaj dobrze, powinieneś wszystko znaleźć co Cię interesuje. Niezłe dzieła sztuki chłopaki tutaj robili icon_smile.gif

#3 IchigoonePl

IchigoonePl

Początkujący

• Members
  • 7 postów

Napisano 08 maj 2014 - 23:19

CYTAT(Uklejowy_magik @ pią, 09 maj 2014 - 01:57) Wyświetl post
Zapoznałeś się z tematami o spławikach z tego działu? Poszperaj dobrze, powinieneś wszystko znaleźć co Cię interesuje. Niezłe dzieła sztuki chłopaki tutaj robili icon_smile.gif

Widziałem prawie chyba wszystkie posty lecz tam zdjęcia też powygasały ogółem rozpiskę potrzebuję i ceny to najbardziej chociaż zdjęciami nie pogardzę krok po kroku icon_smile.gif

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych