Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakie Wyniki Na Admirałach

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 zbynio63

zbynio63

Weteran

• Members
  • 120 postów

Napisano 01 kwiecień 2014 - 09:00

Być może w tym temacie opisane zostaną konkretne info z rejsów,bez kłótni i przepychanek słownych na temat socjalu,kawki,gotowania,kateringu,limitów itp.Niech Brać wędkarska pisze o łowieniu nie o d..ie maryni.Niekoniecznie tylko o AD.Ja ostatnio najczęściej łowię na Litwie(prosze o wyrozumialość-jestem z Ełku i nie chcę być posądzany o reklamę kutrów litewskich) i nie jest moją intencją słodzenie dla floty Krzysztofa!Piszcie(lub nie) o połowach na topowych kutrach a nie obrzucacie się płytami i epitetami.Wodom Cześć!

#2 Martin77

Martin77

Weteran

• Members
  • 636 postów

Napisano 01 kwiecień 2014 - 12:31

Kurcze...tylko po co powielać temat i tworzyć kolejny poświęcony opiniom o kutrach...??
MIŁOŚNICY METODY "Z OPADU" - ŁĄCZCIE SIĘ!!!

#3 Papcio

Papcio

Weteran

• Members
  • 181 postów

Napisano 01 kwiecień 2014 - 15:24

CYTAT(Martin77 @ wto, 01 kwi 2014 - 13:31) Wyświetl post
Kurcze...tylko po co powielać temat i tworzyć kolejny poświęcony opiniom o kutrach...??

To pewnie prima aprilis icon_mrgreen.gif

#4 fasol

fasol

Wędkarz

• Members
  • 50 postów

Napisano 01 kwiecień 2014 - 15:56

CYTAT(Martin77 @ wto, 01 kwi 2014 - 14:31) Wyświetl post

Dokładnie po co nowy temat ????

Użytkownik fasol edytował ten post 01 kwiecień 2014 - 15:56

#5 Arek Pawlak

Arek Pawlak

Weteran

• Members
  • 822 postów

Napisano 01 kwiecień 2014 - 19:33

CYTAT(fasol @ wto, 01 kwi 2014 - 16:56) Wyświetl post

A ja osobiście uważam, że to dobry pomysł, bo przez te tasiemce, to już mało kto jest w stanie przebrnąć, a generalnie wędkarza interesują konkretne jednostki na które akurat chce się zabukować.

Internet zabiera nam coraz więcej czasu , więc czemu ktoś ma go tracić na mielenie sieczki?

Pozdrawiam i zapraszam na PIKEFINDER

#6 zbynio63

zbynio63

Weteran

• Members
  • 120 postów

Napisano 02 kwiecień 2014 - 13:12

CYTAT(fasol @ wto, 01 kwi 2014 - 17:56) Wyświetl post

Moją intencją założenia tego tematu było to,zeby nie pisać o d..ie Maryni,ale o konkretach na temat uzyskiwanych wyników na kutrach(padlo na I Ligę Władka-AD).Jeżeli kolegom z forum taki temat nie odpowiada,to proszę Moderatora o jego zamknięcie.Proszę o wypowiedzi na ten temat.Jeszcze raz.W tym temacie nie mają być opinie o kutrach,ale o wynikach łowienia-czyli to,co Nas chyba najbardziej interesuje.Wodom Cześć!

#7 Uklejowy_magik

Uklejowy_magik

Bulterier Spławika

• Moderator
  • 1238 postów

Napisano 03 kwiecień 2014 - 12:10

Macie wszyscy rację. Trzeba więc wprowadzić szablon, który będzie się wypełniać i wszystko co będzie niezgodne z regulaminem tego tematu będzie na bieżąco usuwane. A tamten temat mógłby pozostać taki jaki jest. Myślicie, że to ma sens?
Niestety to nie załatwi problemu zakładania multikont, oczerniania innych jednostek celem wypromowania swojej itd... Więc opinie i oceny w ten sposób wyrażone mogą kompletnie nie pokrywać się z rzeczywistością.
Myślę, że nieuniknione są większe zmiany w regulaminie działu i duży rygor. W swoim czasie będziemy nad tym myśleć.
Tymczasem temat pozwolę sobie przenieść z odnośnikiem do działu uwagi do forum i postarajmy się okreslić konkretne zasady tego tematu.

#8 loco200

loco200

Wędkarz

• Members
  • 74 postów

Napisano 03 kwiecień 2014 - 15:47

CYTAT(Uklejowy_magik @ czw, 03 kwi 2014 - 14:10) Wyświetl post
Macie wszyscy rację. Trzeba więc wprowadzić szablon, który będzie się wypełniać i wszystko co będzie niezgodne z regulaminem tego tematu będzie na bieżąco usuwane. A tamten temat mógłby pozostać taki jaki jest. Myślicie, że to ma sens?
Niestety to nie załatwi problemu zakładania multikont, oczerniania innych jednostek celem wypromowania swojej itd... Więc opinie i oceny w ten sposób wyrażone mogą kompletnie nie pokrywać się z rzeczywistością.
Myślę, że nieuniknione są większe zmiany w regulaminie działu i duży rygor. W swoim czasie będziemy nad tym myśleć.
Tymczasem temat pozwolę sobie przenieść z odnośnikiem do działu uwagi do forum i postarajmy się okreslić konkretne zasady tego tematu.

Panowie a może coś na wzór z zaprzyjaźnionego forum...

http://www.pomorskip...ikwedkarski.pl/

Zakładka "KUTRY".Opis KONKRETNEJ jednostki z jej możliwościami i dodatkowo komentarze uczestników danej wyprawy.

Można rozbudować bazę o nowe jednostki z podziałem na rejony połowu.

Jak uważacie?

#9 Arek Pawlak

Arek Pawlak

Weteran

• Members
  • 822 postów

Napisano 03 kwiecień 2014 - 20:08

Na Spławik wchodzę głównie dla tematów z wędkarstwa morskiego.
Powiem tak: z tego co widzę macie potencjał, żeby zrobić najlepszą bazę w internecie na temat WM. Pod warunkiem, że odejdziecie od dotychczasowej formuły tasiemcowych tematów. Oczywiście będzie wymagać to pracy.

Jeśli mogę coś poradzić. Proponuję ten dział który jest przemianować na "Wędkarstwo morskie - tematy ogólne".
Stworzyć nowy dział "Wędkarstwo morskie - opinie o jednostkach".

W internecie po pierwszej fazie i powstaniu tysięcy portali "Na rybki" itp. (nie obrażając "Na rybek":)), coraz bardziej liczy się wiedza uporządkowana.

Pozdrawiam i zapraszam na PIKEFINDER

#10 zbynio63

zbynio63

Weteran

• Members
  • 120 postów

Napisano 04 kwiecień 2014 - 09:20

Jest temat,,Opinie o jednostkach''i wszystko jest OK do czasu gdy znajdzie sie dwóch(lub wiecej)pieniaczy i zaczynają się przepychanki słowne a nawet obrażanie innych uczestników forum.Wiem,że tego nie da chyba się uniknąć.Dlatego proponowałem pisać o osiąganych wynikach,a nie o socjalu itp.Sądzę,że warto jest opracowac taki temat.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych