Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przygotowanie Do Sezonu

1 odpowiedź w tym temacie

#1 Wampirek1989

Wampirek1989

Początkujący

• Members
  • 6 postów

Napisano 29 styczeń 2014 - 19:03

Witam serdecznie postanowilem zaczec przygotowywac sie do sezonu i prosze o pomoc w doboze sprzetu ,lowie na wisle wedkami mikado feeder trython 390 100cw i karpiowka jaxon harmony lowie na grunt ale w tym roku planuje nauczyc sie polowu na splawik .planuje zakupic kolowrotki z wolnym biegiem bo wczesniej uzywalem kolowrotkow do pickera (tak mi powiedzial wujek)co sadzicie o tych kolowrotkach zamierzam wydac na dwa kolowrotki do 180zl kolowrotek nr 1 , a tu drugi [url="http://topfishing.pl...tml"]kolowrotek nr2[/url
chce tez kupic przypony z haczykami (zylka 0,18) i tu nie wiem jakie dobrac rozmiary haczykow (chcialbym lowic wieksze okazy nie interesuja mnie brania jakiejs drobnicy ),zylke0,22,kretliki,jakies splawiki i ciezarki
chcialbym zebyscie cos polecili co kupic ???
z gory dzieki za odpowiedz i poazdrawiam icon_biggrin.gif

Użytkownik Wampirek1989 edytował ten post 29 styczeń 2014 - 19:07

#2 piter13

piter13

Wędkarz

• Members
  • 36 postów

Napisano 31 styczeń 2014 - 12:50

Napisze pokrótce,poco Ci kołowrotek do łowienia na spławik z wolnym biegiem,dlamie mija się z celem,jeżeli chcesz łowic na te wędki to też będzie porażka,jeżeli chcesz łapac większe okazy na spławik to wystarczy Ci wędka góra 30-40 gr.(chyba że chcesz łowic na żywca).Ja mam do 20 gr.i niemiałem problemu z wyciągnięciem karpia 5 kg.Ja uzuwam na wody stojące odległosciówki,na rzeki boloki.Co do kołowrotka to używam z płytką szpulą,Ja używam innych,ale dla Ciebie w tych pienądzach wystarczy
http://allegro.pl/ko...3852840467.html
Haczyki używam,od rozmiaru 10-16,to jest Twój wybór,i lepiej samemu nawązac.
Zyłki używam do 0,20mm,typowa matchową
Spławki,na wody stojące używam wagllerów do 3gr(metoda odległosciowa)na rzeki rzecznych,do 5gr

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych