Skocz do zawartości

Zdjęcie

Blacha Na Podest Wędkarski

1 odpowiedź w tym temacie

#1 romkle

romkle

Weteran

• Members
  • 171 postów

Napisano 05 styczeń 2014 - 13:37

witam . kupiłem podest wędkarski(platforma) niestety pomimo że wygląda na solidny to boje się wywrotki na nim bo ma wym 0,60x0,80 a chcę go rozstawiać w wodzie na maksymalnej głębokości w jakiej dostane się w woderach .gdzie w necie kupie blachę o wym 100x100cm i jakiej powinna być grubości żeby wytrzymała te 100kg?

#2 Rafaal111

Rafaal111

Wędkarz

• Members
  • 93 postów

Napisano 05 sierpień 2015 - 11:15

Rzadko tu zagladam, ale nie grubosc blach jest az tak istotna bo gwarantuje Tb ze nawet nie uszkodzisz zwyklej blachy o
grubosci 0,5mm swoja waga.
Jesli juz to blacha aluminiowa ryflowana ale jaka cienka z uwagi na wage w zupelnosci wystarczy I usztwyni calosc.
Z doswiadczenia widywalem na Wisle osoby z platformami ustawionymi w wodzie I jako miejscowy zamiast bawic sie w tego typu wynalazki
lepiej kupic sobie spodniobuty I w tym lowic o ile wodery okazuja sie niewystarczajace.
Kwestia dna lowiska bo ustawiajac platforme ktora sama juz troche wazy na to powiedzmy kosz plus wedkarz to osiada w dnie,
tu kwestia dna jeszcze I takie rozwiazanie moze okazac sie poronionym pomyslem juz na samym przedbiegu.
Kompletnie nie przemawiaja za mna te platformy tak samo jak kosze wedkarskie. To tylko wymysl rynku wedkarskiego.
Nie zdziwi mnie jak ktoregos dnia w katalogu ktorejs z firm wedkarskich pojawi sie wysiegnik koszowy dla spinningisty

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych