Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wyjazd Grupowy Ebro Hiszpania Sierpień 2014


4 odpowiedzi w tym temacie

#1 avallone78

avallone78

  Weteran

 • Members
 • 236 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Paryż
 • Zainteresowania:Wędkarstwo :)

Napisano 29 listopad 2013 - 15:50

Witam.
Organizujemy wyjazd wędkarski nad rzekę Ebro w Hiszpanii.
Głównym celem jest sportowy połów suma karpia i sandacza.
Będzie to duża impreza oparta na fabule zlotu pasjonatów połowu suma.
Żeby nie robić molocha na temat imprezy wstawię plakat reklamowy:Resztę szczegółów można wyczytać w temacie http://www.forumsumo...tml#post_110924

Zapisy na wyjazd przez maila admin@forumsumowe.pl lub tel 0033613131140 ( wystarczy SMS z prośbą o kontakt w sprawie wyjazdu) lub polski nr Adama Gąsiora który będzie organizował to wspólnie ze mną 0048 532 738 016.

Jeśli ktoś może pomóc w reklamie tego wyjazdu z góry dziękujemy.

Temat nie łamie żadnych zasad tego forum ale jeśli trzeba za samo jego tu istnienie wspomóc serwer to pomimo tego że nie osiągam z tytułu wyjazdu korzyści majątkowych nie widze problemu, proszę o PW

Pozdrawiam wszystkich Artur Betcher

Użytkownik avallone78 edytował ten post 29 listopad 2013 - 15:58


#2 avallone78

avallone78

  Weteran

 • Members
 • 236 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Paryż
 • Zainteresowania:Wędkarstwo :)

Napisano 15 grudzień 2013 - 14:14

Mamy już pierwszych potwierdzonych chętnych tak więc źle nie jest.
Będziemy też na targach w Poznaniu gdzie będzie można osobiście pogadać o planie wyprawy i wszystkich wadach i zaletach takiej grópówki.
Wędkarstwo sumowe
Portal dla ludzi z pasją - Tworzony przez ludzi z pasją

#3 avallone78

avallone78

  Weteran

 • Members
 • 236 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Paryż
 • Zainteresowania:Wędkarstwo :)

Napisano 11 styczeń 2014 - 20:49

Potwierdzeni chętni zmienili się we wpłaty i tak na 8 miesięcy przed wyjazdem mamy pierwsze wpłaty zadatków. To wielki sukces i mam nadzieję że szybko uzbieramy komplet zwłaszcza że jeszcze oprócz tego zdeklarowało się ponad 30 osób. Oczywiście nie dzieli się skóry na niedźwiedziu bo od deklaracji do wyprawy jeszce daleko icon_smile.gif
Wędkarstwo sumowe
Portal dla ludzi z pasją - Tworzony przez ludzi z pasją

#4 avallone78

avallone78

  Weteran

 • Members
 • 236 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Paryż
 • Zainteresowania:Wędkarstwo :)

Napisano 02 luty 2014 - 11:01

Dosyć ważna zmiana.
Jako że w ekipie mamy już kilka kobiet postanowiliśmy że jeden dzień poświęcimy i wybierzemy się nad Morze Śródziemne do Salou . Oczywiście kto chce. Kto nie chce ten zostaje i łowi.
Nie wypadało zostawić kobiet tak samych sobie. Do tego jeden krótszy wyjazd po okolicach Caspe i atrakcjach turystycznych również jest zaplanowany. Oba się odbędą gdyż nie koliduje to z połowami.
Oba są już uzgodnione z przewoźnikiem tak więc myślę że to jakiś dodatkowy niezaplanowany plus.
Nie ma zaplanowanej Barcelony natomiast i nie przewiduję na razie takiej wycieczki chyba że coś się zmieni.
Pozdrawiam
Wędkarstwo sumowe
Portal dla ludzi z pasją - Tworzony przez ludzi z pasją

#5 avallone78

avallone78

  Weteran

 • Members
 • 236 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Paryż
 • Zainteresowania:Wędkarstwo :)

Napisano 30 marzec 2014 - 12:01

Witam.
Do wyjazdu doszło kilka atrakcji a między innymi towarzyskie zawody wędkarskie Ebro Challenge.
Nie będę śmiecił zakładając kolejny temat dotyczący stricte zawodów więc całę info wkleję tu.
Jeśli w tekście znajdą się materiały które są na forum zabronione to z góry przepraszam i proszę zgodnie z wolą usunąć je bez powiadamiania mnie.
Pozdrawiam serdecznie Artur Betcher.

Ebro Challenge - zawody klubowe w HiszpaniiWitam.
Wyjazd grupowy nad rzekę Ebro w Hiszpanii w formie zlotu cieszy się ogromną popularnością i w krótkim czasie udało nam się skompletować prawie że całą ekipę na sierpniowy termin, oraz już część na wrześniowy.
Szczegóły tutaj: http://www.forumsumo...tml#post_110924

Pomimo, że wyjazd sam w sobie jest niezwykle atrakcyjny postanowiliśmy, że wśród użytkowników obu wyjazdów odbędą się klubowe zawody wędkarskie pod nazwą Ebro Challenge.

Pomysł ten wziął się z chęci rewanżu dla wszystkich tych, którzy okazali nam zaufanie i wpłacili zadatek na wyjazd tak wcześnie. W chwili kiedy podjęliśmy decyzję o przeprowadzeniu takiej towarzyskiej rywalizacji mieliśmy 37 potwierdzonych wpłat zadatku na termin sierpniowy, czyli na 5 miesięcy przed terminem wyjazdu.
Oczywiście i uczestników wrześniowego wyjazdu nie zamierzamy zostawić samych sobie, tak więc nagrody które negocjowałem u sponsorów negocjowaliśmy x2 icon_smile.gif Oznacza to, że na obu wyjazdach będą one takie same.
Uczestniczy w nich każdy uczestnik wyjazdu bez dodatkowych opłat.


Ebro to przede wszystkim Sum, Karp i Sandacz ,więc w tych kategoriach będziemy rywalizować w Ebro Challenge w Polskiej Bazie Wędkarskiej Fishing Planet http://fishingplanet.pl/
Tu zacytuje fragment naszego pierwszego newsa na portalu napisanego przez doświadczonego łowcę, który wielokrotnie łowił piękne okazy wszystkich tych ryb na tym zbiorniku:

CYTAT
Zbiornik zaporowy Caspe ( Hiszpania, Aragonia) utworzony został na rzece Ebro, która wypływając z Gór Kantabryjskich, wpływa po 910 km do Morza Śródziemnego. Teren zalewiska ma powierzchnię 80 km2 i średnią głębokość 6-10 m.
Rybostan Caspe jest szacowany na ok. 5 mln sztuk czarnych bassów, 5 mln sandaczy, 33 mln karpi i 5 mln sumów - co gwarantuje nie lada emocje!


Czas trwania to najprawdopodobniej pierwsze kilka dni nad rzeką, ale to już ustalimy razem na samym początku przygody nad rzeką Ebro.
Pełen regulamin zawodów tych ustalimy już wspólnie na miejscu, dlatego że to zawody towarzyskie - a nagrody choć są bardzo atrakcyjne- to jednak powinny być traktowane jako dodatkowa atrakcja wyjazdu ( jedna z wielu), a nie jako jego priorytet.
Liczę więc na towarzyską atmosferę i już wiem, że pomimo ich rozgrywania kilku bardziej zaawansowanych w bojach nad Ebro uczestników zadeklarowało swoją pomoc nowicjuszom.

1. Sum jako najbardziej pożądana przez wszystkich ryba został wyróżniony nagrodą o największej wartości.
W tej kategorii postanowiliśmy, że główną nagrodę zdobędzie ten, który złowi najdłuższego suma.
Oznacza to, że może się tak zdarzyć, że najdłuższy sum wcale nie będzie najcięższy, ale jest to jedyna sensowna opcja, tak żeby jak najmniej męczyć ryby.

Fundatorem nagród za największego suma na obu wyprawach jest Pan Jan Tokarski który jest właścicielem firmy TOKAREX http://www.pontony.net.pl/.
Jest to generalny dystrybutor kilku producentów wysokiej klasy pontonów, łodzi, echosond i osprzętu do środków pływających.
Nagrodą za najdłuższego suma wyprawy są na obu wyjazdach wysokiej klasy pontony motoroweKolibri KM 300D Kamu ,czyli w kolorze kamuflażu o wartości ponad 3100zł każdy.
Nagrody będą przyznawane na miejscu.
2. Ebro to kilka razy więcej karpia niż suma i o ile populację suma mierzono na 5mln szt, to karpia szacowano na 33mln szt. Znacznie więc łatwiej tam o karpia niż o suma i dlatego i o karpiarzach nie mogliśmy zapomnieć.
Tutaj znowuż z pomocą przyszedł nam Pan Błażej Borkowski ,który jest właścicielem firmy LABOAT http://www.laboat.pl/ produkującej wysokiej klasy łódki zanętowe Barracuda.
Ufundował on na oba wyjazdy nagrodę za największego karpia wyjazdu. Jeśli chodzi o karpia, to tu będzie decydować waga ryby.
Nagrodami są łódki zanętowe Barrakuda o wartości 2600zł każda.
Nagrody będą przyznawane na miejscu.
3. Sandacz to trzecia w kolejności najpopularniejsza do połowów ryba występująca w rzece Ebro, dlatego też i tu udało się nam skłonić kogoś do sponsorowania nagrody za największego sandacza na obu wyprawach.
Tu pospieszył nam z pomocą Pan Karol Pierschalski z firmy Łódex, który jest producentem łodzi wędkarskich. Jeśli chodzi o sandacza to kryterium będzie tutaj również długość ryby.
Nagrody to łódki Łódex II o wartości 1600zł każda.
Nagrody do odebrania w Polsce po powrocie ze względu na gabaryty i niemożność przewiezienia nad Ebro.

4. Na obu wyjazdach też mamy sponsora jeśli chodzi o przynęty spinningowe oraz wędziska spinningowe.
Są nimi bracia Konrad i Remigiusz Kolańczyk ,którzy są właścicielami KR FISHING http://www.kr-fishing.pl/. Są oni generalnymi dystrybutorami marek Fenwick i Sebile w Polsce.
Fenwick to znane z wysokiej jakości i cenione przez wędkarzy spinningowych wędziska http://www.fenwick.com.pl/ a Sebile to ekskluzywna marka przynęt spinningowych które już się sprawdziły wielokrotnie na wszystkich drapieżnikach zarówno w Polsce jak i poza nią http://www.sebile.pl/
Wartość udziału KR Fishing w sponsoringu nagród będzie wynosić 5000zł łącznie na oba wyjazdy i będą to głównie woblery SEBILE.
Nagrody będą przyznawane na miejscu.

5. Sponsorem nagrody za największą inną rybę wyjazdu jest Mirosław Zborowski który jest właścicielem sklepu MirasFishing http://mirasfishing.pl/
W tej kategorii będzie się liczyć waga ryby.
Wartość nagród to 1200zł łącznie i będzie to sprzęt wędkarski.
Nagrody będą przyznawane na miejscu.6 Kolejnym sponsorem który włączył się do akcji jest Hurtownia Wędkarska GROSS http://www.grossfishing.pl/
Jest to hurtownia sprzedająca sprzęt wędkarski na terenie całego kraju a dodatkowo dystrybuuje ona przynęty żywe również na terenie całej Polski.7. Będą też dodatkowe nagrody ( nagrody pocieszenia lub za drugie czy trzecie miejsce lub w innej formie), dojdą jacyś sponsorzy i wtedy na bieżąco modyfikować będziemy info o nagrodach. Te które już tu są wymienione to nagrody już po zakończeniu negocjacji ze sponsorami i ich łączna wartość wynosi 30tyś zł. Walor ten może jedynie wzrosnąć, ale już nie przyjmujemy zgłoszeń od sponsorów poniżej 3tyś zł nagrodach z uwagi na to, że ciężko się odwdzięczyć reklamą większej ilości sponsorów.
Nie podlegają też zmianie nagrody główne w każdej kategorii.

Sędziować na zawodach będą osoby związane ze zlotem i to one będą odpowiadać za wszelkie pomiary.
Tak jak pisałem wcześniej liczę na przyjacielską atmosferę zawodów i na to, że rzeczywiście zostaną potraktowane po prostu jako jedna z wielu atrakcji.
Wszelkie kwestie nieuregulowane w tym temacie zostaną uzgodnione wspólnie z uczestnikami tej imprezy.
Pozdrawiamy

Użytkownik avallone78 edytował ten post 31 marzec 2014 - 19:17

Wędkarstwo sumowe
Portal dla ludzi z pasją - Tworzony przez ludzi z pasjąDodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych