Skocz do zawartości

Zdjęcie

Twoja Pierwsza Złowiona Ryba

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Pipi33

Pipi33

Początkujący

• Members
  • 8 postów

Napisano 11 listopad 2013 - 01:06

Pamiętacie pierwszą złowioną przez siebie rybę? Ile mieliście lat? Co to była za ryba? Ja pamiętam jak po raz pierwszy poszłam z moim mężem na ryby (wtedy nim jeszcze nie był). icon_smile.gif Długo nic nie brało, aż w pewnym momencie (dla mnie myślałam, że pechowym, bo obecny małżonek oddalił się wtedy ode mnie, a ja nie wiedziałam za bardzo co mam robić) wędka zaczęła drgać a ja wyciągłam pięknego karpia. icon_smile.gif Mina męża jak wrócił nad łowisko bezcenna. icon_smile.gif A jak zaczęła się wsza przygoda?

#2 Mirimar

Mirimar

Początkujący

• Members
  • 2 postów

Napisano 23 lipiec 2015 - 14:29

Moją pierwszą złowioną rybą był okoń - jeszcze za dzieciaka w jeziorze w Sierakowie. icon_smile.gif Ale było emocji. Ostatnio złowiłem zdecydowanie wiekszego okonka, ale wspomnienia powróciły. a nowa zdobycz została uwieczniona i wisi w sostaci fototapety w naszym letnim domku na działce. Robi bardzo fajne wrażenie na wszystkich naszych gościach icon_smile.gif

#3 morela

morela

Początkujący

• Members
  • 1 postów

Napisano 18 grudzień 2015 - 11:22

ja złowiłam karasia jak miałam 11 lat. Całkowity przypadek, tata dał mi wędkę do przytrzymania, odszedł na chwilę i w tym czasie rybka złapała przynętę. Tak mnie to ucieszyło, że wędkarstwo stało się moim hobby.

#4 tetrus

tetrus

Początkujący

• Members
  • 2 postów

Napisano 14 styczeń 2017 - 18:38

Moją pierwszą złowioną rybką była uklejka (ok.12 cm). Nie miałem jeszcze swojej wędki, tylko łowiłem na tzw. drabinkę. Jako przynętę stosowałem białe robaki. Miałem wtedy 13 lat i byłem na wczasach z rodzicami nad jeziorem w Wojnowie ( obecnie woj. lubuskie). To było 30 lat temu. Od tamtej pory wędkarstwo stało się moim głównym hooby.
Pozdrawia detektyw Wrocław

#5 umdafe33

umdafe33

Początkujący

• Members
  • 3 postów

Napisano 19 luty 2017 - 06:04

moja pierwsza to okoń :D

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych