Skocz do zawartości

Zdjęcie

Trochę Kaski Do Wydania.

20 odpowiedzi w tym temacie

#21 Hiroszi

Hiroszi

Weteran

• Members
  • 762 postów

Napisano 24 wrzesień 2013 - 23:46

Co do tej kolejności że pierwsze kije i kołowrotki to nie jest do końca tak. Nie wiem na jakie wody nastawia się autor tematu ale siedzenie weekendów na dzikiej wodzie pod parasolem, na krześle przykrytym kocem to dla mnie porażka co z tego że mamy fajne wędki i kołowrotki skoro do brania wstajemy z bólem pleców. Na taki kołowrotek łowiłem przez cały sezon dopóki nie dorobiłem się lepszego.

Poradził sobie z karpiem 12kg i poradził by sobie z większym. Ja jestem zdania że siedzenie na rybach to ma być dla nas przyjemność a nie męczarnia. Pisze to ze swojego doświadczenia bo też niedawno zaczynałem i zrobiłem tak jak doradzili mi koledzy z teamu czyli najpierw zainwestowałem w wygodę dla siebie (łóżko, namiot który mam do dziś i mam zamiar zmienić przez zimę i śpiwór za 100zł pod którym zmarzłem nieraz, na szczęście już go zmieniłem icon_smile.gif później kupiłem wędki używane na które łowie do teraz i też będę je zmieniać no i oczywiście podstawowe akcesoria do zrobienia zestawów (na tym nie oszczędzałem). Później jak zacząłem zarabiać to już się tego nazbierało jednak nadal mam problem z bagażami bo niestety moje wyprawy na ryby to są zawsze ekspedycje więc muszę się ograniczać i po ostatniej sytuacji kiedy to płynęliśmy pontonem na miejscówkę około 700m i zaczęło walić deszczem pod dotarciu na miejsce miałem wszystkie ciuchy w torbie z Andzi mokre a kolega w torbie z foxa suche to dało mi do myślenia. Człowiek uczy się na błędach, ale nie musi na swoich. Pozdrawiam.

Użytkownik Hiroszi edytował ten post 25 wrzesień 2013 - 00:10

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych