Skocz do zawartości

Zdjęcie

Skrzynka Wędkarska

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dawidbergandy

Dawidbergandy

Wędkarz

• Members
  • 73 postów

Napisano 23 lipiec 2013 - 09:24

Witam ma ktoś z was jakiś sposób na przerobienie zwykłej skrzynki narzędziowej na wędkarską jak tak to prosze o jakieś zdjęcia z opisami

#2 esox2b

esox2b

Szajbus

• Members
  • 1529 postów

Napisano 24 lipiec 2013 - 08:08

Witam!
Tak naprawdę zależy jaką skrzynkę chcesz przerobić na wędkarską i pod jakie akcesoria?
Jest tyle skrzynek i każda może uchodzić za zwykłą. Jeśli jest to opcja kupienia skrzynki narzędziowej i zakładam że wiesz czego oczekiwać od "wędkarskiej" to zamiast ryzykownych przeróbek może lepiej wśród tylu różnych dobrać odpowiednią do twoich potrzeb i wykorzystać gotowe szufladki czy przegródki.
Sam jestem zwolennikiem "pomysłowych rozwiązań" ale wiem, że nie ma potrzeby je utrudniać bo te najprostsze, najlepiej się sprawdzają.

Użytkownik esox2b edytował ten post 24 lipiec 2013 - 09:01

#3 Dawidbergandy

Dawidbergandy

Wędkarz

• Members
  • 73 postów

Napisano 26 lipiec 2013 - 07:07

A może masz jakąś konkretną skrzynke namysli ja potrzebuje skrzynki ktura bedzie miała przegródki i troche miejsca na większe żeczy bo poprostu moja skrzynka zrobiła sie mała a ceny skrzynek typowo wędkarskich mnie przerazają

#4 GBM

GBM

Wędkarz

• Members
  • 21 postów

Napisano 31 marzec 2014 - 05:09

Najprostsza skrzynka wędkarska, która sama służyła mi przez długi czas, bo jak wiadomo prowizorki są najtrwalsze, to zwykły utwardzony karton poprzekładany tego rodzaju pojemnikami tekturowymi http://www.rajapack....-tekturowe-raja pojemniki te można podkleić pod bok wyciętego innego kartonu, tworząc tym samym pułki.

#5 Dawidbergandy

Dawidbergandy

Wędkarz

• Members
  • 73 postów

Napisano 13 maj 2014 - 17:51

Może ktoś używa zwykłej skrzynki narzędziowej i ma jaki sposób żeby nie było w niej bałaganu chodzi mi o jakieś rozwiązanie zrobienie przegródek czy coś w tym stylu

Użytkownik Dawidbergandy edytował ten post 13 maj 2014 - 17:53

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych