Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdzie Wybieracie Się Na Wczasy I Co Polecacie?

19 odpowiedzi w tym temacie

#1 ElArturo

ElArturo

Wędkarz

• Members
  • 27 postów

Napisano 05 lipiec 2013 - 09:45

Witam!
Planuje własnie wybrać się gdzieś na wczasy w 4 osoby (2 pary). W grę wchodzą tylko miejscowości nadmorskie i tak właśnie zastanawiamy się ze znajomymi jaką miejscowość wybrać i dodatkowo poszukujemy sprawdzonego noclegu.

Jakie są wasze plany na tegoroczny urlop? Czy możecie polecić jakąś fajną nadmorską miejscowość?
Będę wdzięczny za cenne informacje!

Pozdrawiam

#2 Kamil Z.

Kamil Z.

Szajbus

• Moderator
  • 8183 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, sporty walki, muzyka

Napisano 05 lipiec 2013 - 14:28

CYTAT(ElArturo @ pią, 05 lip 2013 - 10:45) Wyświetl post
Jakie są wasze plany na tegoroczny urlop? Czy możecie polecić jakąś fajną nadmorską miejscowość?
Będę wdzięczny za cenne informacje!

Jakieś last minute icon_biggrin.gif
Uważam, że nasze jakże piękne i urokliwe polskie morze(bez ironii) jest bardzo fajne. Ale raz na 5-10lat..Po prostu mając 2 tygodnie wolnego jest spore prawdopodobieństwo, że tydzień się super poopalasz itd, a drugi spędzisz w domku/namiocie słuchając kropel bębniących o parapet. Za podobne,jak nie czasem mniejsze pieniądze, można jechać na południe Europy, mieć pewną pogodę, w sezonie najeść się pysznych owoców, a dodatkowo poznać jakąś obcą kulturę, spróbować ich kuchni itd. No i wymoczyć się w naprawdę ciepłych wodach.. icon_smile.gif Żeby nie było, że "cudze chwalicie...." itd. Próbowałem i jednego i drugiego. Zdecydowanie południe.. icon_wink.gif A biorąc pod uwagę dodatkową atrakcję w postaci płetw, maski i rurki, to póki co faworytem jest Chorwacja.

P.S Oczywiście, można wywalić i 10tysi za 2osoby za tygodniowy pobyt i tu już raczej tylko portfel i fantazja człowieka ograniczają, jednak chodzi mi o to, że u nas wcale nie jest tak tanio. +fakt, że np. ode mnie nad Bałtyk jest z 500km. Jeszcze kilka setek, tyle że w drugą stronę i moczę nózki w ciepłym Adriatyku.. icon_wink.gif (Nie wspominając faktu, jakimi drogami...)
Nie pomijając naszej wątpliwej jakości kuchni nadmorskiej, gdzie króluje kebap, pizza, tortilla, i inne tego typu "nasze" regionalne potrawy. No i czasem ryba z frytkami(Fish&Chips- też nie nasze icon_biggrin.gif ) na starym, przepalonym oleju, za cenę grillowanej ośmiornicy ze świerzymi dodatkami i lampką lekkiego winka, gdzieś w małej portowej knajpce- też nie u nas icon_sad.gif

Pozdrówka
Kamil
Pozdrawiam
Kamil

Mój wędkarski blog:
http://zahaczeni.net/kamilfishingblog/

[color=#4169E1][b]Catch&Release!!

#3 wiselka

wiselka

Weteran

• Members
  • 791 postów

Napisano 05 lipiec 2013 - 16:33

Kamil ma rację. Ja nad polskim morzem byłem raz na urlopie i powiedziałem sobie, że następny będzie gdy moje dzieci mnie o to poproszą. Dla mnie najlepsze tanie wczasy są w gracji. Polecam Kretę. Kumpel raz trafił ofertę 1000zł. za osobę (all inclusive z przelotem) więc chyba warto poszukać i naprawdę wypocząć.

#4 jaguar56

jaguar56

Szajbus

• Members
  • 2996 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, herpetologia

Napisano 05 lipiec 2013 - 19:31

A jam mam sentyment do Bałtyku.
Polecam ci kolego Dąbki a dokładnie tą lokalizację http://www.wiktoria.dabki.pl/.
Byłem tam w zeszłym roku i naprawdę fanie zrobiony ośrodek.
Dąbki to doskonała miejscowość by odpocząć od zgiełku miasta.
Wystarczy przejść się plażą z kilometr i cała plaża jest dla Was.
Ja dodatkowo łowiłem z plaży i fajnie było nikt w żyłkę nie wpływał.
Widzą że właściciele dostawili nowe atrakcje dla dzieci i nie tylko.
Właściciele są naprawdę spoko. Łatwo się z nimi dogadać, domki są małe ale ja osobiście w nim przebywałem tylko w nocy a tak to tarasik lub długa na plaże czy do lasu.
Jest też blisko jezioro więc i łódki, rowerki, szkoła windsurfingu żeglarstwa, prom wycieczkowy. Co sobota i niedziela jakaś kapela gra na scenie.
Jak byś się zdecydował dam namiar na świetną smażalnię ryb.
A dodatkowo blisko do Darłowa i Darłówka.

Umieraliście tak młodo,
ulicami płynie wasza krew.
To stolica płonie w smutku,
śmierć zabiera wszystkie dzieci jej.

Śpijcie słodko me aniołki,
kule wroga już nie groźne wam.
Teraz już was nie dostaną
wrogie szpony okupanta łap.

#5 nocleg san/hoczewka

nocleg san/hoczewka

Początkujący

• Members
  • 1 postów

Napisano 22 lipiec 2013 - 20:36

Polecamy okolice Sanu/ Hoczewki w Bieszczadach. Można wynająć na kilka dni całoroczną niezależną kwaterę studio 70m od rzeki Hoczewki. Kilkaset metrów dalej wpada ona do Sanu (szyja). Kwatera dla max. 6 osób w cenie od 23zł/osobę/dobę.
Kwatera na prterze z osobnym wejściem. Dwa pokoje, jeden przechodni, aneks kucheny z możliwością przygotowania posiłków we własnym zakresie, łazienka, TV, grill, miejsce na wypoczynek na świeżym powietrzu. Cisza, spokój. Brak innych Wczasowiczów.
www.hoczew.nocowanie.pl - zdjęcia i pełna oferta

#6 jagadeni

jagadeni

Początkujący

• Members
  • 3 postów

Napisano 18 październik 2013 - 11:45

polecam Hajduszoboszlo na Węgrzech icon_wink.gif przepięny park wodny, idealny na wakacje

#7 bambinok

bambinok

Początkujący

• Members
  • 5 postów

Napisano 22 październik 2013 - 12:20

Byliśmy w tym roku w Toscanii, fenomenalne wakacje, najlepsze w życiu!
www.biurohera.pl

#8 bruk.logan

bruk.logan

Początkujący

• Members
  • 3 postów

Napisano 05 listopad 2013 - 08:28

a ja polecam nadmorski Dziwnów, piękne, zadbane miasteczko, szerokie, piaszczyste plaże i nie ma aż takich tłumów w sezonie

#9 Pipi33

Pipi33

Początkujący

• Members
  • 8 postów

Napisano 08 listopad 2013 - 18:41

Ja uwielbiam jeżdzić nad Bałtyk. W tym roku co prawda nigdzie niestaty nie byłam, ale mam nadzieję, że w przyszłym pojedziemy do Ustronia Morskiego, gdyż bardzo lubię tą miejscowość. icon_smile.gif

#10 ElArturo

ElArturo

Wędkarz

• Members
  • 27 postów

Napisano 31 styczeń 2014 - 11:22

Czy ktoś z was był w Ustce i korzystał może z noclegów w Villi Wenel ?
Proszę o info icon_smile.gif Dzięki i pozdrawiam

ktoś może z was polecić coś sprawdzonego w Ustce? icon_smile.gif

#11 ArTh00r

ArTh00r

Początkujący

• Members
  • 4 postów

Napisano 01 sierpień 2014 - 10:50

Jaka nadmorska miejscowość w tym roku jest najbardziej popularna jeśli chodzi o rodzinny wypad?

#12 laiokon

laiokon

Początkujący

• Members
  • 3 postów

Napisano 05 sierpień 2014 - 11:21

Ja osobiście polecam Wisełkę w Zachodniopomorskiem. To dobra miejscówka dla rodzin z dziećmi. Raczej omijałbym znane nadmorskie kurorty. Tam to tylko wysokie ceny i głośne imprezy.

#13 ElArturo

ElArturo

Wędkarz

• Members
  • 27 postów

Napisano 12 marzec 2015 - 15:25

CYTAT(laiokon @ wto, 05 sie 2014 - 15:21) Wyświetl post
Ja osobiście polecam Wisełkę w Zachodniopomorskiem. To dobra miejscówka dla rodzin z dziećmi. Raczej omijałbym znane nadmorskie kurorty. Tam to tylko wysokie ceny i głośne imprezy.

Dzięki za polecenie, może w tym roku tam się wybiorę icon_smile.gif

#14 estrada

estrada

Początkujący

• Members
  • 5 postów

Napisano 21 kwiecień 2015 - 11:35

Jeżeli nie muszą być to koniecznie wędkarskie wakacje, to mogę polecić Pieniny i Szczawnicę. Miejsce bardzo klimatyczne, nastrojowe, wiele miejsc do zwiedzania oraz przede wszystkim, nie jest oblegane przez turystów. Na prawdę warto tam pojechać nie tylko w zimę, ale też w lato. Sporo chodzenia i wiele ciekawych miejsc.

#15 Astarot

Astarot

Weteran

• Members
  • 758 postów

Napisano 23 kwiecień 2015 - 22:35

wika - fajna krypto reklama

a teraz kilka słów ode mnie na temat ośrodka który reklamujesz.

miejsce - piękne, widoczki cudowne, klimat - świetny.
Stan techniczny budynków - fatalny!!!! Jak za króla świeczka.
Oglądałem salę weselną u Was - smród, bród i ubóstwo za cenę jak w Hiltonie.
Powiem krótko, walta się ;]
Życie jest zbyt smutne i szare ażeby nie szukac promieni słońca w postaci jaj, ot dla przykładu na tym forum.

#16 wika

wika

Początkujący

• Members
  • 5 postów

Napisano 24 kwiecień 2015 - 06:59

No co ty gadasz!!!
Jestem zaskoczona, ponieważ moi znajomi chwalili sobie bardzo u nich bardzo, zwłaszcza w ogrodzie na polanie. Dlatego pod uwagę wzięłyśmy ten ośrodek. Na dodatek cena jest bardzo korzystna i w tak niskiej to nawet "lasta" latem nie można złapać!

#17 morowiec10

morowiec10

Początkujący

• Members
  • 5 postów

Napisano 29 maj 2015 - 19:04

Lubie góry, mają w sobie siłę i spokój. Jak tam wyjeżdżam, nabieram sił. Polecam Tatry, Bieszczady.

Nie wydaje się jakoś, aby seks analny był uprawiany przez wszystkich, ale jednak jest całkiem powszechną formą współżycia. Dla początkujących można polecić zdecydowanie butt plug Lovense http://seksnaodleglosc.pl/hush.

#18 ralfek

ralfek

Początkujący

• Members
  • 1 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, matematyka + predykcja gier liczbowych.

Napisano 20 czerwiec 2015 - 15:51

Jeśli nad morzem to masz wybór między spokojem (np ustka), a wielkomiejskim trójmiastem, zależy co wolisz.

ps. Otwarte morze jest super czyste, ale zimne, mimo wszystko polecam legendarne plaże w karwii

#19 Edd

Edd

Początkujący

• Members
  • 1 postów

Napisano 15 lipiec 2015 - 11:52

W tym roku na wczasy wybieram się z rodziną i znajomymi w Bieszczady, gdzieś w okolice Soliny, ale jeszcze nie wiem dokładnie w którym miejscu się zatrzymamy. Mam niedaleko, ale nigdy tam nie łowiłem. Może tym razem się uda znaleźć chwilkę i wyciągnąć jakiegoś ładnego sandacza, albo innego potwora Solińskiego icon_biggrin.gif

#20 AdamMarshall

AdamMarshall

Wędkarz

• Members
  • 12 postów
  • Zainteresowania:bushcraft, fotografia, wędkarstwo

Napisano 21 lipiec 2015 - 07:02

Mazury, Mazury, Mazury!! icon_smile.gif

W tym roku już byłem ( http://www.adammarcz...oe-mazury-2015/ ) i jeszcze raz będę - jakieś 2-3 dni typowo na ryby!

Poza tym coś na ciepło, Grecja.
Polecam też Czarnogórę, Chorwację.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych