Skocz do zawartości

Polecamy

Zapraszamy do sklepu

Zaprzyjaźnieni

ZPW
WWG-Wędkujący Internauci najlepsza strona dla wędkarzy

Zdjęcie

Na Co Bierze Ryba

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 uszek

uszek

Początkujący

• Members
  • 2 postów
  • Zainteresowania:Łowienie ryb na grunt i spławik. moj blog uszekryby.bloog.pl/

Napisano 30 June 2013 - 12:03 PM

Witam. Jestę początkowym wedkarzem łapię na grunt a drugą wędką na spławik wędke na grunt mam bardzo wytrzymałoł moje pytanie jest takie czy napiszecie naco bierze ryba i jak się nazywa np: karaś-dżownica za odpowiedź bedę bardzo wdzięczny.

#2 Kazik93

Kazik93

Wędkarz

• Members
  • 12 postów

Napisano 30 June 2013 - 12:43 PM

Temat rzeka ponieważ każde spokojnego żeru może wziąć na wszystko lecz w danym łowisku może mieć swoje ulubione przynęty.

#3 wiselka

wiselka

Weteran

• Members
  • 791 postów

Napisano 01 July 2013 - 06:53 PM

Dla początkującego wystarczy taka informacja:
- leszcz, płoć, krąp, karaś, karp, lin (czyli wszystkie popularne ryby spokojnego żeru) najlepiej biorą na kukurydzę i białe robaki; oczywiście są też inne przynęty ale od tych warto zacząć.
- szczupak, sandacz, sum to typowe drapieżniki i najlepiej je łowić na żywą lub martwą rybkę zarówno na spławik jak i z gruntu, dla lubiących aktywne wędkowanie- spining czyli wszelkiego rodzaju sztuczne przynęty czyli gumy, woblery, koguty.
- jaź, kleń, okoń, brzana to ryby wszystkożerne i tak samo dobrze biorą na przynęty spiningowe jak i wszelkiego rodzaju robaki, czy małe rybki.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Toggle shoutbox Shoutbox

@  Arti/W-wa : (28 August 2015 - 10:09 PM) z resztą, co tu sprzątać? środek sezonu a tu 50 aktywnych użytkowników (w ciągu ostatnich 5 minut)

1 użytkowników, 49 gości, 0 anonimowych
@  Arti/W-wa : (28 August 2015 - 10:06 PM) @wolfik, jakie to ficzery wpływają teraz na większą użyteczność forum? Bo z punktu widzenia zwykłego usera nie widzę żadnych, może w panelu moderatorskim jest coś więcej ale nie widzę, żeby tu ktokolwiek sprzątał.. :P Ot, po prostu ktoś ziścił swoją zachcewankę a reszta musi się przyzwyczaić...
@  Arti/W-wa : (28 August 2015 - 10:00 PM) zmieniliście szatę forum to może by i tak zegar ustawić, co?
@  wolfik : (28 August 2015 - 09:02 AM) Szybkość ładowania strony jest dużo większa co daje większy komfort użytkowania
@  wolfik : (28 August 2015 - 09:01 AM) @OLEK NAUTIC przyzwyczaisz się, po tylu latach patrzenia na stara wersję też na początku wydawało mi się dziwnie, ale po 2 dniach zacząłem odkrywać i doceniać nowe :)
@  OLEK NAUTIC : (28 August 2015 - 07:43 AM) Dla mnie stare forum było bardziej przejrzyste, to moje zdanie. Szybkość? Do pisania i czytania postów?
@  OLEK NAUTIC : (28 August 2015 - 07:38 AM) @wolfik przecież sam wiesz, że nie chodzi o przerost w angielskim
@  wolfik : (27 August 2015 - 02:25 PM) Pod względem użyteczności jesteśmy teraz lata świetlne do przodu. Poklikasz trochę i sam zobaczysz, że jest o wiele wygodniej i czytelniej niz było.
No i szybciej.
@  wolfik : (27 August 2015 - 02:23 PM) @OLEK NAUTIC brak spolszczenia w niektórych miejscach jest przerostem formy nad treścią ? :)
@  OLEK NAUTIC : (27 August 2015 - 12:01 PM) Jak dla mnie to forma przerosła treść w nowej odsłonie forum. Poprzednie było bardziej przejrzyste, daty i godziny mogły być polskie. Teraz wszystko przypomina inne forum. Takie skromne moje zdanie. Teraz chciałem wysłać lub opublikować a tu SHOUT
@  wolfik : (27 August 2015 - 08:57 AM) @BartasL2 dzięki :)
@  BartasL2 : (26 August 2015 - 04:48 PM) No no robi wrażenie:) pewnie sporo pracy kosztowała ta zabawa ale musze przyznać ze jest dużo lepiej :)
@  wolfik : (26 August 2015 - 12:13 PM) niespecjalnie jest tez możliwość robienia tutaj grup
@  wolfik : (26 August 2015 - 12:12 PM) do tej pory było to mało używane medium
@  Dinet : (26 August 2015 - 12:02 PM) ciekawy jestem jak zda egzamin jeden Shoutbox dla wszystkich grup wedkarskich, ale to czas pokaże
@  Dinet : (26 August 2015 - 11:59 AM) no pracy pewnie moc, ale efekt osiągniety :)
@  wolfik : (26 August 2015 - 10:48 AM) Nie do końca bezproblemowo, ale udało się :)
@  Dinet : (26 August 2015 - 09:14 AM) widać, że migracja odbyła się jakoś bezproblemowo
@  Dinet : (26 August 2015 - 09:10 AM) jak w MP
@  Dinet : (26 August 2015 - 09:07 AM) :roll: