Skocz do zawartości

Zdjęcie

SYGNALIZATOR Z ZACINACZEM - POLSKI WYNALAZEK czy warto kupic

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Brevis

Brevis

Wędkarz

• Members
  • 24 postów

Napisano 08 czerwiec 2006 - 21:25

Witam
Na wstępie witam wszystkich jako że jest to mój pierwszy list na forum ( chociaż już chwilę "podglądam" Wasze posty).
Mam pytanie odnośnie sygnalizatora z zacinaczem który jest sprzedawany na jednym z portali. Czy ktoś z Was miał juz styczność z w/w artykułem ?
Cena jest dość wysoka ale sam zacinacz wygląda na solidny i interesujący.
Chciałbym poznać Wasze zdanie w tym temacie.

#2 tomek wedkarz

tomek wedkarz

Weteran

• Members
  • 698 postów

Napisano 08 czerwiec 2006 - 21:41

po co kupować sygn. samozacinający , skoro mozna zrobic taki zestaw , np. na karpia .
przeciez zacięcie duzej ryby to sama przyjemnosc .
moim zdaniem , lepiej gdybys kupil normalny sygnalizator i zrobił porządny zestaw na daną rybe icon_wink.gif
tak to tylko hol by ci pozostał.... icon_cry.gif
połamania kija

#3 Brevis

Brevis

Wędkarz

• Members
  • 24 postów

Napisano 08 czerwiec 2006 - 21:53

Trochę źle się wyraziłem ..masz całkowitą rację samo dobre zaciecie to połowa przyjemności nie chcę kupić go dla siebie tylko dla osoby straszej która uważa że wzrok i refleks jej został ...tylko że coraz cześciej wraca z miernymi wynikami , a że zbliża się dzień ojca musze pomyśleć o jakims prezencie .
Chciałbym poznać opinie osób które miały styczność z tym patentem, może się tacy znajdą
Pozdrawiam Brevis

#4 marcel666

marcel666

Wędkarz

• Members
  • 23 postów

Napisano 08 czerwiec 2006 - 21:53

Dokładnie po co kupować takie coś, lepiej kupic sobie coś ladnego icon_smile.gif
I co to za satysfakcja jak ci sie samo zatnie ... jak bym mial zamiar takie cos kupic chyba zrezygnował bym z wedkarstwa
user posted image

#5 piotrek_pisz

piotrek_pisz

Szajbus

• Members
  • 1607 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, kulturystyka,narciarstwo,myslistwo. :D

Napisano 18 lipiec 2006 - 12:32

ja tak samo jak poprzednik
PRECZ!!! Z!!!! KŁUSOWNICTWEM!!!! Brać wędki i tylko Sportowo!!!!!!!!!!

Wędkarstwo to nie hobby,to nie pasja...to sposób na życie...

#6 klinek_p

klinek_p

Wędkarz

• Members
  • 26 postów

Napisano 21 lipiec 2006 - 07:10

Może ten link Ci pomoże:

http://www.tatan.opole.pl/

Koszt takiego urządzenia to ok 100 zł, więc może warto spróbować.
Sam zastanawiałem się swojego czasu nad skutecznością tego urządzenia. Zasada działanie jest bardzo prosta co może dawac dużą skuteczność.
Sam narazie nie potrzebuje czegoś takiego, ale twojemu tacie może dać większe szanse.

Pozdrawiam

PS. Daj znać jak się spisuje:)
:) Z kijem mi do twarzy :)

#7 Brevis

Brevis

Wędkarz

• Members
  • 24 postów

Napisano 24 lipiec 2006 - 12:36

Własnie o ten zacinacz pytałem, został juz kupiony i sprawuje sie bardzo dobrze , dla osób straszych czy tez ze słabym refleksem napewno wart polecenia. Co do ładności tego urządzenia jest to kwestia gustu oraz inwidualnych upodobań
Pozdrawiam Brevis

#8 MarioSan

MarioSan

Weteran

• Members
  • 470 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, akwarystyka, sprzęt audio, muzyka, komputery, internet

Napisano 19 sierpień 2006 - 15:36

Obok spławika samozacinającego jest to kolejna rzecz której nie kupię, bo i po co psuć sobie frajdę z zacięcia ryby??
Lekki Spinn

2,4m 0,8-10g
2,7m 4-14g
2,85m 7-25g

#9 wędkarz992

wędkarz992

Wędkarz

• Members
  • 38 postów
  • Zainteresowania:wędkarstwo

Napisano 20 sierpień 2006 - 15:06

Ludzie!! Qrwa!! Czytajcie uwazniej...!! Brevis nie chce kupic tego sobie zeby miecf lepsze wyniki w lapaniu tylko dla swego taty na dzien ojaca!!!!!! skoro jego tato ma problemy z czyms co nei pozwala mu na polapanie rybech to dlaczego nie?? o to co napisal :Wysłany: Czw Cze 08, 2006 8:53 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Trochę źle się wyraziłem ..masz całkowitą rację samo dobre zaciecie to połowa przyjemności nie chcę kupić go dla siebie tylko dla osoby straszej która uważa że wzrok i refleks jej został ...tylko że coraz cześciej wraca z miernymi wynikami , a że zbliża się dzień ojca musze pomyśleć o jakims prezencie .
Chciałbym poznać opinie osób które miały styczność z tym patentem, może się tacy znajdą
Pozdrawiam Brevis
najlepszą rybą jest lin!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych