Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wyprawy Na Litewskie Dorsze

612 odpowiedzi w tym temacie

#581 shandor

shandor

Weteran

• Members
  • 393 postów

Napisano 15 luty 2018 - 19:06

Po najbliższym łykendzie będę wiedział więcej,a tymczasem wiem że ostatnia sobota była bardzo łaskawa,tak średnio ok.50szt/os. normalnej wielkości dorszy.pozdrawiam!

#582 33maczek

33maczek

Wędkarz

• Members
  • 32 postów

Napisano 15 luty 2018 - 19:32

Po najbliższym łykendzie będę wiedział więcej,a tymczasem wiem że ostatnia sobota była bardzo łaskawa,tak średnio ok.50szt/os. normalnej wielkości dorszy.pozdrawiam!

jaka to jest normalna wielkosc

#583 shandor

shandor

Weteran

• Members
  • 393 postów

Napisano 15 luty 2018 - 20:56

oczywiście ponad wymiar i większe nawet takie 2kg były ostatnio złowione,ktoś powie że są też większe ale nie o tej porze roku-wiedzą coś na temat wędkarze z ostatnich wypraw do Ustki

Użytkownik shandor edytował ten post 15 luty 2018 - 21:01

#584 kamtom

kamtom

Weteran

• Members
  • 404 postów

Napisano 15 luty 2018 - 23:09

Są dużo większe wlasnie też i o tej porze i jakieś 2 tyg wczesniej oto przeklad z Wladka

Załączone miniatury

• Resized_20180126_113454_76.jpeg
  • Resized_20180208_133806_2958.jpeg

#585 shandor

shandor

Weteran

• Members
  • 393 postów

Napisano 16 luty 2018 - 12:18

Są dużo większe wlasnie też i o tej porze i jakieś 2 tyg wczesniej oto przeklad z Wladka

Prześledziłem wpisy z tego roku i tylko Maximus pochwalił się dobrymi wynikami,reszta to porażka,na Litwie w tym roku co mi wiadomo to wielkość tak jak pisałem największy ok. 2 kg.,zeszły rok największe to 5-6 kg ale najwięcej w przedziale 3-4 kg. Może z tego powodu że brak wraków ale raczej przyczyny są inne po prostu dorsz ubożeje,nie tylko ilość ale i jakość.Pozdrawiam,w niedzielę łowienie

#586 kamtom

kamtom

Weteran

• Members
  • 404 postów

Napisano 18 luty 2018 - 20:44

Prześledziłem wpisy z tego roku i tylko Maximus pochwalił się dobrymi wynikami,reszta to porażka,na Litwie w tym roku co mi wiadomo to wielkość tak jak pisałem największy ok. 2 kg.,zeszły rok największe to 5-6 kg ale najwięcej w przedziale 3-4 kg. Może z tego powodu że brak wraków ale raczej przyczyny są inne po prostu dorsz ubożeje,nie tylko ilość ale i jakość.Pozdrawiam,w niedzielę łowienie

To forum juz umarło wiec mało osób pisze. I Stąd Twoja niewiedza. Zahir polowil bardzo ładnych ryb w ostatnich 3-4 tygodniach. I to nie raz, nie dwa, nie trzy.....wiec nie pisz,że tylko maksymalny polowil a jak polowil to tez dobrze bo Łukasz dobry szyper.

#587 kamtom

kamtom

Weteran

• Members
  • 404 postów

Napisano 18 luty 2018 - 20:47

A mozesz sobie sprawdzic jakie ryby na fb Roman Lewandowski Zahir B

#588 shandor

shandor

Weteran

• Members
  • 393 postów

Napisano 19 luty 2018 - 09:55

A mozesz sobie sprawdzic jakie ryby na fb Roman Lewandowski Zahir B

I chwała mu za to że potrafi jeszcze wyszukać takie rybki,ale co szukać szybką małą łódką to nie wycieczkowcem i co zadowoli grupka ryb 6-osób to nie zadowoli 20 wędkarzy.

tak na marginesie,takie zaczepne wpisy skutecznie przyczyniają się do umarcia forum.

Ostatni rejs-wczorajszy,wynik 50-75szt/os,ponad wymiar do 3,5kg,pogoda piękna słaby dryf i nikogo więcej na horyzoncie. pozdr. Jarek

#589 kamtom

kamtom

Weteran

• Members
  • 404 postów

Napisano 19 luty 2018 - 12:51

Gratulacje

#590 latamito

latamito

Początkujący

• Members
  • 4 postów

Napisano 07 kwiecień 2018 - 06:51

cześć ,jeśli zwolni się u kogoś miejsce na Litwę ,z chęcią się podłącze mich29@poczta.fm

#591 cezol

cezol

Weteran

• Members
  • 150 postów
  • Zainteresowania:Małe ryby wypuszczam,wieksze do sloika po musztardzie

Napisano 07 kwiecień 2018 - 13:00

I chwała mu za to że potrafi jeszcze wyszukać takie rybki,ale co szukać szybką małą łódką to nie wycieczkowcem i co zadowoli grupka ryb 6-osób to nie zadowoli 20 wędkarzy.

tak na marginesie,takie zaczepne wpisy skutecznie przyczyniają się do umarcia forum.

Ostatni rejs-wczorajszy,wynik 50-75szt/os,ponad wymiar do 3,5kg,pogoda piękna słaby dryf i nikogo więcej na horyzoncie. pozdr. Jarek

moze jakies fotki wrzucisz ,tak na potwierdzenie .... 50 szt ponad wymiar

#592 zbikk24

zbikk24

Weteran

• Members
  • 458 postów

Napisano 07 kwiecień 2018 - 20:56

Nie neguje wyników litewskich ale moi koledzy spod Olsztyna byli u pana na dorszach 3 razy i 3 razy zaliczyli krótko mówiąc XXXX.... więc jak wiem że nikt na wybrzeżu nie łowi ryb to nie sądze żeby na litwie cos było

#593 shandor

shandor

Weteran

• Members
  • 393 postów

Napisano 08 kwiecień 2018 - 11:59

Ostatnie przedświąteczne wyprawy-24.03,głębokość ponad 60m dorsz drobny,wynik średnio 50szt..26.03,płycej ok.50m dorsz większy,wymiarowy,wynik ok.50szt..28.03.,średnia głębokość 35m-dorsz normalnej wielkości,największy 3kg,średnia na kutrze 50szt.

Jutro jak pogoda pozwoli wyjazd na następny rejs,myślę że będzie standard.,postaram się wkleić jakieś fotki.Pozdrawiam Jarek

#594 cezol

cezol

Weteran

• Members
  • 150 postów
  • Zainteresowania:Małe ryby wypuszczam,wieksze do sloika po musztardzie

Napisano 08 kwiecień 2018 - 12:49

Ostatnie przedświąteczne wyprawy-24.03,głębokość ponad 60m dorsz drobny,wynik średnio 50szt..26.03,płycej ok.50m dorsz większy,wymiarowy,wynik ok.50szt..28.03.,średnia głębokość 35m-dorsz normalnej wielkości,największy 3kg,średnia na kutrze 50szt.

Jutro jak pogoda pozwoli wyjazd na następny rejs,myślę że będzie standard.,postaram się wkleić jakieś fotki.Pozdrawiam Jarek

krzanisz,Jarek wrzuc jakies foty pelnych kast,chyba ,ze to problem

#595 shandor

shandor

Weteran

• Members
  • 393 postów

Napisano 08 kwiecień 2018 - 14:15

Możesz wierzyć lub nie,mi na tym nie zależy. Miałem za każdym razem powyżej 50 szt.,ale zawsze zdarzają się też tacy co mają więcej lub 20-30 szt. Telefonu na pokład nie biorę więc zdjęć nie mam,w najbliższej przyszłości coś zrobię to wkleje.

Użytkownik shandor edytował ten post 08 kwiecień 2018 - 14:16

#596 zbikk24

zbikk24

Weteran

• Members
  • 458 postów

Napisano 08 kwiecień 2018 - 17:25

Możesz wierzyć lub nie,mi na tym nie zależy. Miałem za każdym razem powyżej 50 szt.,ale zawsze zdarzają się też tacy co mają więcej lub 20-30 szt. Telefonu na pokład nie biorę więc zdjęć nie mam,w najbliższej przyszłości coś zrobię to wkleje.

Może załatwisz kolego ze 3 miejsca z checia sie przekonam

#597 szerszen3

szerszen3

Wędkarz

• Members
  • 39 postów

Napisano 08 kwiecień 2018 - 18:13

Jarek i kłamstwo to nie pasuje, jak pisze,że ryba jest to na sto procent łowią tyle co piszą. Niedowiarki.

#598 shandor

shandor

Weteran

• Members
  • 393 postów

Napisano 16 kwiecień 2018 - 09:37

A na Litwie w porównaniu do bezrybia we Władku bez zmian,ostatni tydzień średnia 50 szt.,fotek nie robiłem-nie było czasu lub raczej nie chciało się lub nie było warunków albo z innego worka-nie lubię fotek padniętych ryb,trzeba uwierzyć na słowo,a jeżeli ktoś ma inne zdanie jego sprawa mnie to mało interesuje.Pozdrawiam wszystkich łowiących na Litwie Jarek

#599 zbikk24

zbikk24

Weteran

• Members
  • 458 postów

Napisano 16 kwiecień 2018 - 10:44

Proszę namiar na litewskie dorsze muszę sprawdzić to

#600 shandor

shandor

Weteran

• Members
  • 393 postów

Napisano 16 kwiecień 2018 - 11:45

Proszę namiar na litewskie dorsze muszę sprawdzić to

Sprawdza się co najwyżej numery w totka a na Litwę na dorsza po prostu się jedzie i się łowi,a kontrolerów tam nie potrzeba. pozdrawiam Jarek

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych