Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wyprawy Na Litewskie Dorsze

565 odpowiedzi w tym temacie

#561 zbynio63

zbynio63

Weteran

• Members
  • 119 postów

Napisano 23 maj 2017 - 15:08

Napisz jak było w Niedzielę.

#562 chmielu.1

chmielu.1

Wędkarz

• Members
  • 60 postów

Napisano 24 maj 2017 - 19:33

Witam.

Rejs 21.05. niedziela.

Podczas jazdy w stronę granicy tel. od szypra Heńka-pływał z ekipą w sobotę i nie ma ryby. Decyzja prosta-przejechane ponad 400km i tak jedziemy może coś się zmieni.

W porcie ok.2 w nocy i zebranie na dziobie - płyniemy tam gdzie wcześniej łapali, czy na Łotwę. Z racji tego, że koledzy mieli bardzo złe wspomnienia z Łotwą, płyniemy w dół i deklaracja Henia-będzie pływał i szukał.

Heniek pływał i szukał, dorszyki wychodziły sporadycznie, głębokość 50-60, pogoda super, dryf momentami aż za duży, ale dało się spoko łowić. Wyniki od 7(karmiący) do 32 Jarek, moje 14. Ogólnie rybki mało, ale przynajmniej bez ściemniania także jak dla mnie szacun dla Heńka, za to że miał odwagę wcześniej dać znać jak jest i pozwolił wybrać gdzie popłyniemy, ekipa super choć część zbierana dosłownie tuż przed wyjazdem.

Rejs jak dla mnie mógł być lepszy - ładna mamuśka pozwoliła się tylko dociągnąć tak żebym zobaczył kolor i poszłaaa, dla kolegi obok pewnie jeszcze lepszy-za zestawem przeszedł raczej na pewno łosiek, ale nie miał chęci go spróbować.

Pozdro dla wszystkich którzy pływają i mam nadzieję, że z tymi co pływali z nami będę miał jeszcze przyjemność razem ruszyć na pomuchle, szczególnie, że ludzie naprawdę super.

#563 zbynio63

zbynio63

Weteran

• Members
  • 119 postów

Napisano 18 wrzesień 2017 - 13:34

Czas reaktywować temat!Mój termin to 06.10.17.

Czy sezon 2017 jest otwarty?

A może Pan Jarek napisze cokolwiek?

Ponoć z ''przewozników''odpadł Wiesław?Czyżby pozostał tylko Jarek?

#564 zbynio63

zbynio63

Weteran

• Members
  • 119 postów

Napisano 22 wrzesień 2017 - 08:48

Ale się rozpisali :oops:

#565 zbynio63

zbynio63

Weteran

• Members
  • 119 postów

Napisano 25 wrzesień 2017 - 09:09

Dzisiaj wróciłem z Litwy.Pogoda piękna i przyjemna dłubanina.Mój wynik to 23 szt,ale mieli też przekroczone 30 szt.Pociechą była naprawdę ładna rybka.Wiesław(przewoznik Sejny,Szypliszki) wozi teraz wędkarzy na Wismara.Może ktoś napisze jak tam się łowi.Wracając do Torasa.Szyper Henio często przestawiał kuter,bo były też puste dryfy.Całe szczęście,że szybki buczek i dalej.Pozdrowienia dla Grzegorza "zatwardziałego pisiora".To się nazywa mieć zasady.

Wodom Cześć i Chwała!

#566 shandor

shandor

Weteran

• Members
  • 371 postów

Napisano 14 październik 2017 - 10:55

Nic się nie dzieje na morzu,tylko wiatr sobie hula więc chcę podzielić się z wami pasją mego serdecznego kolegi z Kłajpedy Anatola,są tam również zdjęcia z sporadycznie udostępnianego dla wędkarzy kutra LILIAN   

http://www.ve.lt/nau...-bures-1586311/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych